Počutie srdiečka v 15. týždni

papulkaa
8. jún 2015

Chcela by som sa ešte opýtať kedže som už v 15 týždni dá sa zachytiť uchom srdiečko bábätka ? Môj priateľ to skúšal ale bolo počuť slabo ale že vraj bolo počuť ale iba na 1 mieste je to už možné ? Dakujem 🙂

pribinak
8. jún 2015

Tvoje bábätko váži mozno tak 100g, takze nie

sibalka21
8. jún 2015

@papulkaa :D ale ved to ani nemozes pocut uchom... Naco si myslis ze su potom monitory tlkotu srdca plodu? :D Naco by ich pouzivali doktorky keby ich mohli zachytit vlastnym uchom? ...Mohol pocut akurat tak tvoj tep a nie srdce babatka :D .... Ja mam Angelsound a aj to sem tam slabunko pocujem .... Takze nie urcite nemohol pocut srdiecko babatka

brady1
8. jún 2015

@papulkaa volným uchom to nemôžeš počut, to počul len zvuky tvojich čriev ☹

monikamarmon
31. aug 2015

@papulkaa Ahoj je to individuálne ale podla mňa určite muž má veľmi dobrý sluch a keď nájde polohu kde malí je počuje ho prečo nie keď vieš čo máš hľadať nájdeš. Doktor by sa ti určite netlačil na brucho a nehľadal polohu kde je to počuteľné 🙂 A keby že to má robiť u každej tak by ho aj seklo . A tep ženy je úplne odlišný ako tep plodu keďže tep plodu je okolo 180-160/80-100 v tomto období . takže sa líši od matky. A áno na jednom mieste je to určite možne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre