Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Potrat (dvojičky)

Syndróm miznúceho dvojčaťaSpontánny potrat
cadcianka123
30. júl 2019
Ahojte.Máte niektorá skúsenosť?Čakám dvojičky..lepšie povedané čakala som..teraz som v 11tt a pred dvoma týždňami keď som špinila mi zistili že jedno dvojča sa už nevyvíja takže sa jedná o MA cca 6+3tt.. týždeň dozadu som ležala v nemocnici lebo som začala krvácať..takže sa od toho jedného čistím..lenže mám stále výtoky tmavé (aj na celú vložku)..dnes som bola na kontrole a to jedno bábo chvalabohu žije a to druhé sa už vylučuje..koľko to tak môže trvať??stretli ste sa niektorá s tým? Ďakujem
alexandra2468
30. júl 2019

@cadcianka123 mojej znamej sa to stalo a spinila tak az do 4.mesiaca 😟 ale potom to preslo a druhe babo je v poriadku.
Drzim palce.

mamcotka
30. júl 2019

Hladaj temy syndróm strateneho, ci zaniknuteho dvojčaťa. Je ich tu dosť.

mamcotka
30. júl 2019

Ja osobne som prisla v treťom mesiaci o jedno z dvojčiat ale mne ostalo a ze vraj sa vstrebe. Druhe bábo mi ostalo a uz som v 30 týždni

nitka1157
30. júl 2019

Mne sa vstrebalo.nemalo som ziadny vytok nic.ani neviem kedy sa.druhe babo ma dnes 2.5 roka 😊

cadcianka123
autor
30. júl 2019

@mamcotka
@nitka1157 Baby a neviete v ktorom tt sa vám to asi vstrebalo?

nikpa
30. júl 2019

@cadcianka123 ja som prišla o dvojča medzi 30-31tt našťastie samovoľny potrat sa u mňa nespustil, no musela som predčasne porodiť v 34tt. Druhý syn je zdravý, chcem ti tým len povedať, že druhé bábätko sa bude teda má možnosť sa v poriadku dovyvijat. Držím ti palce aby ste to v pohode zvládli

cadcianka123
autor
30. júl 2019

@nikpa Fuu,to mi je fakt ľúto už v takom vysokom tt😧 len sa bojím že ako je normálne krvácať..a ako dlho.. ďakujem

nikpa
30. júl 2019

@cadcianka123 píšeš že dnes si bola na kontrole, vravela si Dr. že krvacas, či? Ak by nebolo niečo v poriadku, na sone by to bolo vidno. Ale keď sa bojíš alebo necítis dobre, choď alebo zavolaj a spýtaj sa. Radšej 10krat zbytočne ako raz niečo zanedbať.

cadcianka123
autor
30. júl 2019

@nikpa Áno, všetko som vravela DR takže zatiaľ je to "v poriadku" no uvidíme ako sa to všetko vyvinie

tova
30. júl 2019

@cadcianka123 zial do toho 20tt ti nepomozu ani v nemocnici.. Co sa ma stat tak sa stane a ked bol problem s chromozomom alebo DNA tak prestane sa vyvijat lebo to dalej jednoducho neide. V takom malom tyzdni prvy plod neovplyvni druhy (pokial maju vlastne placenty) ale moze byt aj ten druhy plod genticky poskodeny. V nemocnici ti lieky na to nedaju. Treba pozitivne mysliet, je bezne krvacat v prvom trimestri. Nenamahaj sa, nezdviha tazke...

frndza
30. júl 2019

Tiež som čakala dvojičky ale jedno sa mi vstebalo v 7 týždni. Moja dcérka má už 7 rokov. O rok a štyri mesiace sa mi narodila druhá dcérka a sú ako dvojičky.

yanni
30. júl 2019

mne sa vsttebalo v ca. 8.tt. Nemala som Ani krvacanie, Ani spinenie. Mne dr. Povedal, Ze sa To stva castejsie ako si myslime. Defraudiertes Ma presne 4 roky a je uplne zdrava. Durham dcera ma Teraz 7 mesiacov a podobne ako Pise
@frndza dcery su ako dvojicky. Vyzorovo a aj sa vyvijaju Takmer identicky.

miskamia1
9. aug 2019

Ja mam osobnú skúsenosť bohužiaľ .. v 6tt mi oznámil že mam v plodovom vaku dvojičky. V 12tt už tam bolo len jedno bábätko. Tiež som spinila... teraz mi zacal 30tt a čakám zdravé dievčatko. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli