Pozitivny test a spúšťajúca sa MS?

zaba1989
29. aug 2019

Ahojte dievcata, po dlhom case som si konecne nasla pozitivny tehotensky test, no k lekárovi som objednaná skoro az o tri tyzdne.
Už dobry tyzden mam hnedasty vytok a dnes rano som po utreti zazrela aj krv. V bruchu mam krce ako pred MS a práve dnes by som mala (za normálnych okolností) dostat (po 28-dnoch) MS. Citim sa, akoby sa mi mala spustat MS ☹
Mali ste niektorá podobnú skúsenosť?

veronikaszabova
29. aug 2019

@zaba1989 preto nie je dobre testovat pred MS - biochemicke tehotenstvo

hennyinnsbruck
29. aug 2019

Keď dostaneš klasickú ms tak je to biochemicke....

tosomja
29. aug 2019

A preco si nešla k dr hneď keď si začala spinit? Teraz asi len počkať ci sa spustí menzes.

klaudia_kaja
29. aug 2019

Aj keby si skôr išla k dr na sone by nič nevidiel, myslím si, že by som sa na tehotenstvo nespoliehala, počkaj týždeň a uvidíš, čo sa bude diať... Ak sa ms spustí a tehotenský test bol pozitívny, tak ide o biochemické tehu, ale predovšetkým držím palce.

diaalex
30. aug 2019

@zaba1989 netestuj pred ms... podľa teho čo si napísala je to biochemické, telo sa s tým samo vysporiada ... najblizsie testuj po vynechaní ms

zaba1989
autor
30. aug 2019

Môj Dr mal od polovice augusta dovolenku. Test som si povodne ani robit neplanovala, ja som totiz cakala na ovu, no pat testov behom piatich dni bolo pozitivnych (testovala som od 10 dc) , tak potom uz len ze skusim tehu test a tam dve ciarky... Tak som bola z toho riadne zmatená ☹ MS zatial nic ... no krce v bruchu som vcera mala riadne, hnedy vytok stale mam - ale len tak na intimku.

zaba1989
autor
30. aug 2019

Neviete mi povedať, kolko dni po biochemickom. by mi este test ukazoval dve // ?

tanya65
30. aug 2019

@zaba1989 pockaj tyzden pre istotu ;)

zaba1989
autor
30. aug 2019

@tanya65 ja sa uz neponahlam nikde 🙂

kattyy3
31. aug 2019

Pozri este to nemusi nic znamenat spinenie ci slabe krvacanie v case ocakavanej ms je uplne normalne a casto sa vyskytuje a aj keby si k dr isla nic nevie urobit len cakat ci sa to uchyti alebo odplavy ... pri biochemickom bude po par dnoch test uplne biely a ms sa spusti a pri normalnom tehu napriek spineniu testy budu silniet kazde 2-3 dni

zaba1989
autor
2. sep 2019

Tehu test o dva dni riaaadne zoslabol a MS dorazila v plnej parade ☹

tanya65
2. sep 2019

@zaba1989 mozno vyjde nabuduce ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre