Prázdny gestačný vak skoro v 7. týždni

dooomca
16. okt 2013

AHojte baby. Moja posledná menštruácia bola 30.8.2013 aj to vdaka vyvolávačke...Vôbec som nevedela teda kedy budem mať plodné dni v septembri a tak sme s priateľom keksíkovali kedy sa nám chcelo až nakoniec ani neviem ako som otehotnela :D..Dnes som bola u doktora a podľa menzesu by som mala byť v 6+5 tt..No lenže na sone videl iba vačok a nič iné..Povedal: áno vidno tehotenský vačok, ale treba prísť o dva týždne, zatiaľ užívajte nejaké vitamíny..Je možné, aby skoro v 7 týždni nebolo vidieť plod alebo som mohla mať neskôr ovulku kvôli tej vyvolávačke? Za odpovede dakujem...Musím sa nejako upokojiť lebo tieto dva týždne ma zabijú ☹

daniela2227
8. aug 2018

@pipinulkaa tak vidis..predsa je vsetko vporiadku 😊 i ked neviem..co je to s tym zltkovym vaakom...😕

nini1010
8. aug 2018

@pipinulkaa To nemyslíš vážne že ti robil v takomto týždni sono zvonku???? ja som neni lekár ani zdravotník ale nehnevaj sa to čo máš za degeša? ved skôr ako v nejako 10-11 týždni z vonku nič nezachytí! Čo tam hľadal akože?

pipinulkaa
8. aug 2018

@nini1010 ja netuším 😀

pipinulkaa
8. aug 2018

@daniela2227 neviem vygooglila som že GV by mal byť 17-20 MM my máme 22 tak to je asi v pohode len ten zltkovy vravel že je na hrane

bobricek1979
8. aug 2018

@pipinulkaa a koľko mal plod?

pipinulkaa
8. aug 2018

@bobricek1979 to mi nepovedal vraj zmerame o 2 týždne. Povedal mi len tieto hodnoty. Ale aspoň som ho videla aj srdiečko 🙂

bobricek1979
8. aug 2018

@pipinulkaa no teda divný dr povie ti všetko ostatné okolo a koľko meria plod nepovie

pipinulkaa
8. aug 2018

@bobricek1979 tak neviem myslíš že je zle že nepovedal a nezmeral ho? Povedal mi len GV a ten zltkovy

nini1010
8. aug 2018

@pipinulkaa Musí to mať na fotke z ultrazvuku.

bobricek1979
8. aug 2018

@pipinulkaa nie však ak bilo srdiečko určite je to oki len som m sa zafivila, že ti nepomeral plod v pohide pôjdeš nabudúce a určite zmeria

pipinulkaa
8. aug 2018

@bobricek1979
@nini1010 fotku nemám aj som si zabudla pýtať od radosti keď som videla srdiečko bit. Posledné tehotenstvo dopadlo zle tak o to radosť bola väčšia. Na budúce budem trvať nech mi všetko povie... Hádam nie je niečo zle ☹

bobricek1979
8. aug 2018

@pipinulkaa určite nie nestresuj sa kľud bude všetko oki, určite

pipinulkaa
8. aug 2018

Dievčatá dnes mam troška výtok taký biely hustý a a trochu ma to svrbí nič extra len ja už som prelaknuta cena zo všetkého. Myslíte že mám utekať hned k dr?

jeemima
8. aug 2018

@pipinulkaa ak svrbi tak radsej ku dr bude to nejaka mykoza to sa hned prelieci liekmi kt smu aj tehotne ....radsej to podchytit hned ...a ak to nebude ono tak radsej ist zbytocne

stelak
8. aug 2018

Hehe, mne povedsli, ze missed abort 3x po sebe, posledny menzes v maji a missed mi vyhlasili 13. Jula u zastupujucej lekarky. Dosla som ku svojej pre papier na kyretaz kvoli missed 18. jula 2017 a dnes vedla mna lezi maly nervacik, ktory uz bude ulozeny spat🙂

silvia543
8. nov 2018

Ahojte teraz som sa vratila od lekara, s tym ze mi povedal ze vidi vak o velikosti 6mm. S tym ze posledny mesiac som tyzden spinila a o tyzden a nieco nornalna menstruacia. Nemala som vobec tusenie ze by som mohla but tehu. Ak pocitam otehotnenie tak by som mala byt v 8tt. Viete mi dat info, nechcel nic povedat aby ma nestrasil a mam prist o 10 dni

roni1977
29. máj 2019

@silvia543 ahoj prosím ťa ,ako si dopadla?

babuli
22. jan 2020

Ahojte, neviem, ci je tato diskusia este ziva... Mam to podobne, podla MS som dnes 6+3, vidiet len 12mm vacok (minuly tyzdeb bol 5mm), ale plod nevidiet. Urobila som si dnes znova tehu test a totalne vyrazne ciarky. Vzali mi dnes znova krv na HCG a za tyzden kontrola.

ivusik1111
24. jan 2020

@babuli ahoj , mne bolo v 7 tt tiež vidieť len gestacny vak o 2 týždne na to už krásne bilo srdiečko ❤️Všetko je v poriadku neboj

babuli
24. jan 2020

@ivusik1111 jezisi to by bolo super. Strasne ma strasia. Ze nechapu, kde je embryo. A ze snad to neni mimomaternicove. V stredu mi znova robia sono. Dost mam uz z toho nervy

ivusik1111
24. jan 2020

@babuli nič sa neboj mna tiež strašili a teraz mám 1,5 ročného chlapčeka 🙂 mám kamosku ktorej bolo vidieť srdiečko bit až na konci 9 týždňa 🙂 určite daj vediet ako si dopadla 🙂 pokial su testy stále silne a neslabnú všetko je ok 🙂

babuli
29. jan 2020

@ivusik1111 ahoj tak dnes som bola s maloj dusickou u lekara. A konecneee bolo srdiecko🙂 tak sa moc vytesujem a dakujem ti za podporu.

ivusik1111
29. jan 2020

@babuli vidíš vravela som 🙂 teším sa a bezproblémové tehu prajem ❤️

babuli
29. jan 2020

@ivusik1111 dakujem si zlata. Dufam, ze za tie tyzdne stresov to teraz pojde jak po masle

ivusik1111
29. jan 2020

@babuli neboj , ani sa nenazdas a malinké bude tu ❤️

babuli
29. jan 2020

@ivusik1111 Este 235 dni😂 a este mat v poriadku vsetky testy. Budem mat uz 37 rokov

ivusik1111
30. jan 2020

@babuli musíš myslieť pozitívne ,to robí veľmi veľa !ja som po dcére potratila doma babo v 22 tt a pol roka na to som znova otehotnela a povedala som si ze všetko bude tentokrát v poriadku a mám krásneho zdravého syna ❤️ Veľa robí aj psychika ver mi

babuli
30. jan 2020

@ivusik1111 a jak je mozne, ze si potratila v 22.tyzdni? To si uz nemusela rodit!

ivusik1111
31. jan 2020

@babuli no bohužiaľ takto to bolo :( od začiatku tehu som krvacala a moja bývala gyn mi tvrdila ze je všetko v poriadku :( v noci som sla na wc a babo zo mna proste vypadlo do wc :( neprajem nikomu zažiť to co som zažila ja :( bol to chlapček

babuli
31. jan 2020

@ivusik1111 preboha. To ma moc mrzi;(akoto ze lekari nevideli, ze sa nieco deje?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre