Prázdny gestačný vak v 4. týždni

lenkan21
9. apr 2014

Prosím Vás nemáte skúsenosti? Zistila som, že som tehotná, teda bola som minulý týždeň u doktora a ten to potvrdil. Povedal, že by som mala byť eštelen v 3tt a že mám prísť o týždeň,že ak bude gestačný vak rásť, tak je všetko v poriadku. Vak mal v 3tt 6mm. Tak som tam dnes išla na kontrolu a doktor ma tak strašne zmiatol a zneistil, že neviem čia som. Povedal, že podľa toho kedy som mala naposledy menš. 18.2.2014, že by som mala byť v 7tt+1tt, ale že tým pádom je gestačný vak prázdny, bez embrya. No ak som v 4tt ako mi povedal pred týždňom, tak že gestačný vak pekne narástol na 13mm a že by nemuselo byť embryo ešte vidieť. Tak nech prídem o dva týždne 23.4. a že sa uvidí, či tam niečo je alebo nie. Ale, že tehotná som určite.
Tak ja tomu akosi vôbec nerozumiem? Tak môžem byť tehotná, ale nečakať dieťa?
Prosím Vás nikto nemá o takomto niečom informácie a nebodaj skúsenosti? Lebo som z toho zúfalá, pretože mi bolo pred rokom doktormi oznámené, že nebudem môcť mať deti, a my sme sa s partnerom napriek tomu snažili a boli sme, aj sme šťastní, že sa nám to podarilo a teraz ma takto zmiatol doktor ☹

dadka7828
1. jún 2014

@lenkan21 Pokladík velmi mi je to lúto ale za tri mesiace teda cca do roka si znova tehu a všetko prebehne tak ako má ja som to prežila a teraz 13.12. 2014 mám termín a to som 3.1.2014 bola na kirete tekže hlavu hore a ono to príde ani nebudete vedieť ako moja držím palčeky

lenkan21
autor
1. jún 2014

@dadka7828 ďakujem veľmi pekne. Ja tebe prajem,aby všetko bolo v poriadku 🙂

dadka7828
1. jún 2014

@lenkan21 Ďakujem zlatinko zatial je všetko OK ale tebe prajem aby to vyšlo a ver že víde tak ako mne moja aj ked ťa nepoznám cítim a viem čo si si prežila ale teraz už to bude perfektné ver mi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre