Prečo mám zase nevoľnosť?

adriana8
29. máj 2011

ahojte...dufam ze mi pomozete...som v 28tt...nevolnosti som mávala do 13tt a potom to preslo...pred 4dnami sa to znova vrátilo...zase mávam nevolnosti...je jedno ci je rano alebo obed alebo vecer...mysite ze to je normálne? ved to by uz nemali byvat nevolnosti nie? točí sa mi hlava a citim že mám žaludok ako hrášok...dakujem za odpovede....

ela2710
29. máj 2011

@adriana8 ahojky, ja som mala zas prve tri mesiace bez jedinej nevolnosti, zato v tom 5-6.mesiaci sa mi casto tocila hlava, dokonca som priatelovi raz aj odpadla, zahmlilo sa mi pred ocami, prislo mi na vracanie a casto mi zalahlo v usiach...stavalo sa to najma vtedy ak som sa prudko zdvihla zo stolicky, alebo rychlo z postele, no ako to rychlo prislo, tak to aj odislo, krvny tlak som mala ukazkovy, na poradniach bolo vsetko v poriadku, takze mi ostavalo len vydrzat ...
Spomen toto na poradni, mne raz gynekologicka ponukala nejake tabletky proti nevolnosti, ale odmietla som ich, nechcela som sa nicim nacpavat a preslo to same, ale ak uz mas toho dost a stava sa ti to casto, tak si ich vypytaj...ak mas na poradni vsetko ok, maly je ok a aj ty, tak ti neostava ine len vydrzat 😒 drzim palce 🙂

simi251
29. máj 2011

Nespoliehaj sa na to, ze su to bezne nevolnosti; Mozu byt ale aj nemusia. Zmeraj si tlak, ak je vysoky tak co najskor informuj lekara. Mohla by to byt aj preeklampsia ktora sa prejavuje prave v druhej polovici tehotenstva. Ale moze to byt aj nieco uplne ine. Kazdopadne urcite lekarovi spomen pri najblizzsej navsteve ze znovu zvracias.

simca06022011
14. sep 2012

Mne bolo zle kompletne cele tehotenstvo s kratkymi prestavkami. Urcite by som to riesila s lekarom, mna lekar vzdy odpinkal, vraj to je normalne a nakoniec si ma nechali v 34tt v porodnici a divili sa preco ma moj lekar nevysetril 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre