Príznaky blížiaceho sa potratu

ela75
22. máj 2009

Ahojte, chcem sa Vas spytat... Som v 8 tt a počas celeho tehotenstva ma dosť boli prsia. Včera sa však bolesť z ničho nič stratila, resp. je veľmi slabá. Bojím sa, že je to predzvesť niečoho zlého. Iné bolesťi, ako v podbrušku a pod. zatiaľ nemám. Pred asi 2 týždňami som bola aj na sono, tam bolo všetko v poriadku. Prosím poradte mi, či ste nemali niečo podobné a ako sa to u Vás skončilo. Veľmi sa bojím. Vďaka.

dddandulka
13. jún 2013

Ahojte velmi vas prosim poratte mi som v 5 tyzdni tehotenstva a zacala som prv spinit a potom krvacat a neviem z coho to je.Ani sami lekari mi nevedia povedat co mi je test tehotenstva mi ukazal ze som tehotna ale krvacaam a pritom ma nic neboli nechapem Dakujem

buducamama
13. jún 2013

@dddandulka - nevedia ti povedat, a nedali ti ziaden liek na udrzanie? Moja kolegyna bola takto v zaciatkoch tehotenstva kvoli krvacaniu v nemocnici na liekoch a bolo to jej prve tehotenstvo a nevykaslali sa na nu. Pristup niektorych lekarov sa mi nepaci, mam pocit, ze v zaciatkoch nechavaju vsetko na prirodu.

majka3189
14. jún 2013

ahoj som v 7 tt tehotenstva a prave dnes som zacala spinit po obede nic... chcela by som vediet ci je príznak potratu dakujem

nini1010
14. jún 2013

@majka3189 môže byť,treba ísť okamzite k lekárov.aj ja som spinila,lekár má nechal doma s liekmi a babo som udržala.

majka3189
14. jún 2013

@nini1010
ja už lieky berirm a aja clexane injekcie .... mam za sebou už 2 X missed abortt velmi sa bojim

nini1010
14. jún 2013

@majka3189 Neboj sa,chce to pokoj,lezat a nohy hore.ak mas lieky viac urobit nemozes tak hod jednu modlitbicku a mysli na pekne veci.Drzim palce aby to vyslo🙂

kiaramia
14. jún 2013

@dddandulka treba duphaston a lezat. Nechcem ta strasit, ale ja som v 7tt zacala spinit a par dni na to, napriek tomu ze uz som brala Duphaston, som tiez zacala krvacat, ale strasne silno, no pritom ziadne krce, ziadne bolesti. V nemocnici dieta zilo dieta zilo este tyzden, no potom zomrelo. Ale "dobra" sprava je, ze teraz som tehotna zas a doktori zistili, ze podla sona je dieta o 3 tyzdne popredu v porovnani s menstruaciou...inymi slovami, mala som kramy a uz som bola 3 tyzdne tehotna...normalne som tak slabsie krvacala. A zatial stale spinim, ale vsetko je OK. Takze hlavu hore, este to nemusi nic znamenat...treba lezat, oddychovat a brat lieky...viac spravit nemozes 🙂 Drz sa!

dddandulka
15. jún 2013

V pondelok mam ist na sono tak uvydim ze ako to vlastne somnou vyzera strasne som nervozna.Zatial este stale krvacam ale po vcerajsku to pomali ustupuje zatial lezim z nohamy nahor a nic nerobim verim tomu ze to dopadne dobre mam uz 1 syna ma uz 5 rokou a dufam ze to vyde aj druhy krat Dakujem vam ze ste zareagovali

majka3189
24. jún 2013

konecne z nemocnice doma.....

majka3189
16. júl 2013

@dddandulka
Difam ze ti to dopadne dobre aj ja mam 4 rocneho synceka

murgova
21. aug 2016

ahoj mam otazku ....mam bolesti pod bruskom som v 3t a krvacam volala som doktorovi a on mi povedal ze to je normalne pri tehotenstve ze si mam dat paracetmol velmy sa bojim viete mi nejako poradit dakujem

tinkaronko0710
1. sep 2016

@murgova ja som podla dr. 4+5 a vcera som bola na pohotovosti lebo som spinila a povedal mi,ze je vsetko ok,ale este nic neukazalo. Nebolo nic vidiet. A trosku ma pobolieva podbruskom ako pri menstruacii. Tiez sa bojim. Ale nie stale ale obcas. A pupok sa mi naduva. Mala som ho vnutti a zrazu mi zacal vyliezat. Nieje to skoro. A ked nic nebolo vidiet je to normalne? Dakujem za rady.

evita_g
1. sep 2016

@murgova 3t je velmi malo... je mozne, ze ti len meska menstruacia... robila si si test? kazdopadne, realita je taka, ze kazde 5. tehotenstvo skonci v prvom trimestri spontánnym potratom, bohužiaľ.

evita_g
1. sep 2016

@murgova az teraz som si vsimla, ze prispevok je 10 dni stary... ako to nakoniec dopadlo? nerozumiem, preco ti doktor kazal dat paracetamol.

mart1na26
1. sep 2016

@ela75 myslim ze to ze ti presla bolest prs nic neznamena. Ja som o babo prisla ale mala som hrozne bolesti . Ze to su stahy maternice aby sa vlastne plod vypudil. A krvalcala som ale to nebolo ziadne spinenie ale prudy.
Zelam ti nech vsetko dobre dopadne. 🙂

murgova
3. sep 2016

dopadlo to zle lebo som spontanne potratila doktory tu v eu niesu dobry proste ma nechali tak .....aby som potratila sprvoti som len spinila a to len kvapky a potom za to zhorsilo mala som bolesti pod bruskom a krvacanie bolo horsie ale doktor mi povedal aby som si dala paracetamol ale u nas by ma ak nenechali dali by mi nieco aby sa udrzal plod ale tu nic nerobia 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre