Príznaky v 3. týždni

baby26
26. feb 2019

Mali ste niektora priznaky uz v tretom tyzdni tehotenstva?

lucka12399
26. feb 2019

@baby26 podla mna v 3 tyzdni nejake extra priznaky niesu.. ja som na konci 7 a nemam ziadne priznaky len sem tam nechut k jedlu... ale kazde tehotenstvo je ine no .. ale 3 tyzdne je este velmi malo ..

baby26
autor
26. feb 2019

Dakujem

hennyinnsbruck
26. feb 2019

V 3t sa akurat '' uhniezdilo'' (ak sa mylim opravte ma) podla mojho nazoru 95% zien priznaky nema. Max implantacne spinenie. Priznaky zacinaju neskor ak zacnu..mna neskor prsia boleli inak nic.

pininka
26. feb 2019

Ja som mala asi po týždni bolesti pŕs, hneď som vedela že som tehu.

brunettka89
26. feb 2019

Ja som sa týždeň po začala cítiť chorá, mala som niekoľko dní zvýšenú teplotu a potom prišlo špinenie asi 5 dní pred očakávanou MS test bol ale biely, tak som čakal keď to neprechádzalo po tyzdni som testla znovu a bolo to tam 😊, také ze brutálne nevoľnosti mi začali 7 tt až.

klaudia_kaja
26. feb 2019

Ahoj. Tak v 3. môžeš mať jemné špinenie, no prvé príznaky tak 4-5 TT skôr si myslím , že nie, ale ak sa sleduješ a máš to plánované, tak všetko je možné. Držím palce

ujaju
26. feb 2019

To asi nie, skôr iba to špinenie, ktoré teda značí uhniezdenie ale inak moc nie

jamimka
26. feb 2019

Ja som vedela presne den, kedy sme splodili mimi, ale nasledovala som sa. Zrazu som ochorela, bola som ospala, prsia otazeli a pichalo ma v brušku. Hned som vedela, ze sa podarilo. To bolo 10 dni po styku. A aj na teste som mala slabú čiarku. Ale zle mi zacalo byt az okolo 6tt. Kazda sme ina...

miadi
26. feb 2019

Tak najprv si ujasni v ktorom tyzdni teho si. Rata sa to od zaciatku poslednej menstruacie cize prve 2t zena este Nie je tehotna 4 tyzden je ked by mala dostat menzes.. vacsina zien robi test ked im vymeska menstruacia v 4-5tt .. takze ak ti meska menzes 3 tyzdne mala by si byt tak 7tt 😊a to uz mozes mat kopec priznakov ale aj nemusis mat ziadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre