Prvé príznaky tehotenstva a krátky menzes

forbym
17. nov 2012

Dobrý deň,

chcem sa Vás opýtať na prvé príznaky tehotenstva, resp. už prvé dva týždne.

menštruáciu dostávam pravidelne, na deň presne. no tentokrát som ju dostala o tri dni skôr a trvala len tri dni. od vtedy mi je zle akokeby na žalúdku. nadúva ma na vracanie, no nezvracala som. býva mi zle hlavne večer a včera cestou autobusom sa mi všetko krútilo. a cítim bolesť v podbrušku, akokeby som mala dostať menzes.

prosím Vás o seriózne odpovede, lebo naše bábätko je plánované. 😀 a každý deň čakania je pre mňa ako večnosť. vopred všetkým ďakujem 🙂

alena16
17. nov 2012

@forbym Preco si neurobis test?

anjelicek26
17. nov 2012

@forbym - "len" tri dni? To je normalna menstruacia. Skor si si nachytala nejaku virozu podla mna 😖 Teraz je toho plno. Sprav si test, ale prijde mi to zbytocna investicia.

forbym
autor
17. nov 2012

no u mňa nie, lebo mne stále trvá 7 až 8 dní.

monika2606
17. nov 2012

@forbym Je to tažko povedať, môže byť aj nemusí, ale veru ten test bude asi najrozumnejšie urobiť...to budeš vedieť hneď poprípade zopakuj po pár dňoch, držím palčeky nech sa zadarí

forbym
autor
17. nov 2012

no neviem, trochu sa "bojím" sklamania. a utešujem sa tým, že je to skoro. ☹ ako urobiť si test.

mirinka9
17. nov 2012

Mamatest by si si mohla urobit.. Mne sa 2\\ ukazali uz v 23 DC a silnejsie ciarky v 28DC

simca06022011
17. nov 2012

prepac, ale zase si mame vytahovat krystalovu gulu? 🙂) podla mna je to viroza... 🙂) urob si testicek a daj nam vediet vysledocek... 🙂)

mirinka9
17. nov 2012

asi to neni dobre vidno, ale ten zadny den je z 23DC a je tam slabucka druha ciarka

soldi
17. nov 2012

@forbym hocijaky test ukaze najneskor 12 dni po oplodneni.
myslis, ze ked Ti 20 zien napise, ze jeej, to som aj ja mala a bola som tehotna, tak to nejako zmeni ci si, alebo nie si?

gubcikova
17. nov 2012

@soldi hocijaký test neukáže na 12deň

soldi
18. nov 2012

@gubcikova ukaze. pravdaze, musis vediet, kedy mas ovulaciu 😉

gubcikova
18. nov 2012

@soldi mne tehu test ukázal až ked som bola v 7tt.dovtedy boli negatívne

soldi
18. nov 2012

@gubcikova ten 7tt si mala potvrdeny aj gynekologom, alebo bol urceny podla poslednej ms?

reni1512
18. nov 2012

@forbym ja som mala tiez spinenie a slabunke krvacanie tyzden pred mrchou a trvalo asii ked sa dobre pamatam 2-3 dni najviac...a myslela som si ze dojde, podbrusko bolelo stale stale stale...prsia nie a urobila som si test tri dni pred mrchou, ukazal mi ducha..mamatest je naozaj spolahlivy a den pred mrchou som si to potvrdila digitalnym clearblue, ukazal mi tyzdne tehotnosti..Skus 🙂 drzim prsty! ale skus az par dni pred mrchou, rano a s mamatestom. Drzim prsty 🙂

gubcikova
18. nov 2012

@soldi aj podľa sona aj podľa pm

soldi
18. nov 2012

@gubcikova tak potom patris medzi velmi vzacne percento zien, ktorym sa hcg zle vylucuje do mocu. je to malo pravdepodobne, ale stava sa to 🙂 z krvy by bol vysledok skor 🙂

gubcikova
18. nov 2012

@soldi pri dcérke mi vyšiel prvý test poz.v deň očakávanej mrchi.no pri synovi som otehotnela 8.5. 13.5 som si robila test a bol neg. 20.5 som si robila test neg. v deň očakávanej mrchy 25.5 neg. 3.6neg a 9.6 my vyšiel pozitívny a to som bola 6+4

soldi
18. nov 2012

@gubcikova po prve to nesuvisi s kvalitou testu a po druhe je to skutocne vynimocne 🙂 pre zakladatelku to nema ziadnu vypovednu hodnotu. tehotenske testy su na 99% spolahlive a na 99% ukazu najneskor 12 dni po oplodneni.
vynimka sa najde vzdy a pri vsetkom, nie je potrebne ju brat ako smerodatnu.

denka01
18. nov 2012

forbym@ asi Ta sklamem ale ja som mala minuly cyklus presne to iste ibaze mne 5dni meskala ale mala som vsetky priznaky naliate prsia a tie vobec pred mrchou nemavam, vracala som, bola som v kuse nervozna, tocila sa mi hlava az den v mrchy mi zrazu prsia uplne zmäkli a vecer mi aj prisla. A cyklus predtym som mala iba 3 dni spinenie tiez som si myslela, ze asi to mohlo vyjst ale vsetky testy boli negativne. Tak skus test a uvidis. Ale skor si myslim, ze nie ako ano. Ale drzim palce.

mariosmykal
19. nov 2012

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám, Pokračovať môžete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/

Pekný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre