Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Slabunke krvácanie

Krvácanie v tehotenstve
vivi33
15. sep 2019

Dievčatá strašne sa bojím o maličké. Čítala som všelijaké články. Už na začiatku som si prešla problémami a všetko bolo ôk. Som na začiatku cca v 7 týždni. Dnes v noci som šla na záchod a keď som sa utrela mala som na papieri trosku krvi takej slabo červenej ale bola tam. Potom už vôbec nič. Užívam progesterone a vitamíny ale aj tak sa strašne bojím, či je všetko v poriadku kontrolu mam až o týždeň. Ale pokiaľ nekrvacam už vôbec neviem ci mam ísť skôr alebo počkať. Nerozumiem len tomu krvácaniu jednorazovemu

masenkamedvedova
15. sep 2019

Nemusí to byť nič zlé hneď možno cievka praskla máš viac prekrveny spodok. Ak by sa to naaahodou opakovalo tak si zbehni pre istotu. Verím že už to bude v poriadku 🥰

sonnenshein
15. sep 2019

@vivi33 Ja to mam uz 4 tyzdne, od 6tt, a zatial vsetko v poriadku. Ak sa bojis, zbehni na pohotovost..

vivi33
autor
15. sep 2019

@sonnenshein práveže už vôbec nekrvacam ani nespinim vôbec nič. Našťastie ma nič nebolí ale je pravda ze spätne ma pobolievalo podbruško, nie moc ale predsa. A všimla som si ze najlepšie mi je keď len ležím 🙂 keď chodím vtedy ma bolí spodok. Snažím sa oddychovať

sonnenshein
15. sep 2019

@vivi33 Nic lepsie ako lezat a odpocivat sa teraz neda robit. Drzim palce! 🙂

maciatkolulu
15. sep 2019

@vivi33 nemala si mat v tomto čase menzes? Ja som mala podobne a Dr mi povedal, že to môže byť ešte raky"pokus"o menzes. Oddychuj a keď sa zopakuje smer dr

naty1987
15. sep 2019

Ako mne vravela sestricka aj slabe krvacanie nemusi vobec nic znamenat ale aj moze.Su zeny co maju aj v tehu silnu ms a babo je ok.Ja ta nechcem strasit je na tebe co spravis...... ja som slabo krvacala a sla som radsej na pohotovost kde bolo vsetko ok o 2 tyzdne zas slabe krvacanie a krpcovi uz srdiecko nebilo takze radsej 100x zbytocne.Kazdopadnem drzim palce nech je vsetko v poriadku len ty vies ako silne to je a ako sa citis...

mimka11111
15. sep 2019

@vivi33 ahoj,ja som presne takto v januári potratila v 7.tt ,resp.sa bábätko prestalo vyvijat....žiadne problémy,len jednorazova bledoruzova vlasocnica na wc...

masenkamedvedova
15. sep 2019

Ja som krvacala od 4tt do 12tt 😔

vivi33
autor
15. sep 2019

@mimka11111 to mi je ľúto, snáď to nebude môj prípad

denisa0504
15. sep 2019

Ja som tiež tak mala asi kvapku krvi na papieri a inak žiadne príznaky. Aj som sa tu radila a čítala že to môže byť len prasknutá cievka atď. Že ak to nie je vyslovene krvácanie tak sa nemusím stresovať. Po dvoch dňoch sa to opakovalo zase, bol víkend ale kamarátka ma presvedčila nech radšej idem na pohotovosť. Šla som a dr veľmi "empatický a milý" na mňa nakričal, že čo si myslím, že som mala prísť ten prvý krát.. ja už so slzami či je všetko v poriadku? A on velice, že krvácanie nie je nikdy v poriadku.. ja som úplne bola mimo a už som revala ako malá a čakala čo bude ďalej hovoriť, čo je s mojím bábom.. nakoniec zistil že sa mi odlupuje placenta. Nebolo to nič hrozné, dali mi lieky a bola som na pozorovaní ale čo tým chcem povedať je, že áno nemusí to byť vôbec nič ale v tehotenstve sa predsa len stáva všeličo a ak máš pocit že to čo sa s tvojim telom deje nie je v poriadku, mala by si ísť na vyšetrenie..

jaanulina
15. sep 2019

ja som krvacala a spinila od 6 tt do 14 tt, 4 krat masivne, ked mi praskali hematomy, do 20 tt som mierne spinila..nastastie to vsetko dobre dopadlo...drzim palce, vela oddychuj, nic ine nepomaha 🙂

gabriellita87
15. sep 2019

@vivi33 zbehni na pohotovosť lebo ak si nedajbože potratila nemôžeš mať plod dlho v sebe, aby si nedostala otravu krvi

mimka11111
15. sep 2019

@vivi33 verím že nie, ale na tvojom mieste by som na pohotovosť skočila.....pri synčekovi som začala krvácať na zač.8.tt....polezala som si týždeň v nemocke a teraz má syncek 2,5 roka...a tento rok v januári som mala len tu vlasocnica a hovorím asi,že sa nič nedeje....k dokymu som išla až o 2 týždne neskôr....už vtedy som mala v sebe 2-tyzd.nevyvyjajuci plod

Tu začni písať odpoveď...

Odošli