Som v 10. týždni a ešte som nebola u gynekológa

modrinka_
29. dec 2014

Som v 10 týždni.. Mala by som už ísť, nič sa nestalo mimču doteraz?

valinka248
12. jan 2015

@modrinka_ tak ako??

07022007
28. jan 2015

Táto téma už nie je aktuálna, ale nedá sa mi nepripojiť sa. Vôbec nie je pravda, že musia vedieť rodičia a ani to že ju ináč nevyšetria. Lekár je viazaný lekárskym tajomstvom. ja som mala 15 keď som išla prvý krát k lekárovi a napísal mi antikoncepciu a moja mama sa to dozvedela až v mojich 18tich 🙂 . A aj pre budúce mamičky, ktoré si náhodou budú čítať túto tému. .. treba ísť k lekárovi hneď ako žena zistí že je tehotná. Ja som išla v 5 týždni a na sone bolo všetko vidieť a hneď mi vyšetrili moč,tlak ..... a v deviatom týždni som objednanáá na odbery...... takže babenky do budúcna , treba ísť k lekárovi, veď ide o naše ratolesti a čo by sme neurobili aby bolo všetko ok 🙂

kata011
28. jan 2015

Ahojte kočeny, cchcela by som sa Vás spýtať, že keď ste boli tehotne a čakali ste na MS (po ovu)....tak citile ste mrchu ako bolest v podbrusku a tak ??????ake ste mali pociti ked sa blizila mrcha ale uz sa boli tehu......... 🙂

janamd
28. jan 2015

@kata011 ja uplne rovnake ako pri MS. stale som cakala kazdy den ze uz uz....a ona nic 🙂

hodgepodge
28. jan 2015

@kata011 ahoj 🙂 vzdy ale tyzden pred prichadzajucou ms som mavala chutky na slane, na sladke, no na vsetko 😀 bolievali ma krize, brucho, ktore som mala nafuknute...ale ziadne chutky sa nekonali, praveze mi vobec nechutilo, krize neboleli, ale boleli ma prsia, ktore ma inak nebolievali...mne ms meskavala vzdy 3-5dni, na 4. den meskania som si nasla maly krvavy fliacik, to bolo uhniezdovanie, ale kedze som nevedela, ci som tehu, myslela som si, ze uz dostanem, lebo ma v ten den rezalo podbrusko... Test som si spravila, ked mi meskala 7 dni a vysli dve ciarky 🙂

janamd
28. jan 2015

@hodgepodge
@kata011
no veru a tie prsia boli uplne nenormalne.....ale hned asi po ....som isla k doktorke so strachom, ze mam nieco v prsiach....a pricina bola v inom 😀 😀 😀

hodgepodge
28. jan 2015

@janamd ja som myslela, ze umrem, tak ma boleli 😀 sice ma bolia aj teraz, ale nie az tak 🙂

nana36
28. jan 2015

@kata011 mňa neskutočne boleli prsia,mala som nafuknute brucho ako pred ms ale tá neprišla-tak čakáme malého Juraja 😀 😀😀😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre