Som v 27. týždni a už druhý deň zvraciam

siss5496
5. máj 2015

Ahoj babule ,chcem sa na niečo spýtať-.Neviem či je to normálne ale som v 27 tyždni tehotestva a už druhý deň vraciam.Príde mi to divne pretože nevoľnosti som mala len na začiatku tehotenstva.. Neviem či som zjedla niečo čo mi ,,nezapasovalo" alebo čo to može byt ? ...nemože ist o brušnu chripku ? ...

snezienocka100
5. máj 2015

@siss5496 viroza

pink_lady
5. máj 2015

@siss5496 moze to byt vselico - nepises ci mas horucky, ci bolesti, ci je ti nevolno, ako...moze to byt vselico od hnacky, cez koliku (oblickovu, zlcnikovu), skoru preeklampsiu az po hellp syndrom. Zmeraj si tlak ...

siss5496
autor
5. máj 2015

@snezienocka100 tiež sa toho bojim ,nemože to ubližit malemu ? ☹

siss5496
autor
5. máj 2015

@pink_lady no nemam ani horučku ani hnačky ..,len som včera večer vracala a dnes tiež ,no a mam taky prázdny žaludok ...

siss5496
autor
5. máj 2015

neviem čo to može byt ale rano pojdem s tym k lekarovi radšej ...

pink_lady
5. máj 2015

@siss5496 tlak mas aky?

siss5496
autor
5. máj 2015

@pink_lady nemam doma tlakomer ... takže vobec neviem

kiki68
5. máj 2015

@siss5496 nemas niekoho rodine (babku,tetu,mamu),co ma doma aspon ten digi tlakomer? starsi ludia to mavaju doma bezne. Ze by si si zmerala v klude tlak bez nemocnicneho prostredia a keby je tlak moc vysoky tak do nemocky a tam uz si poradia dalej.

eeffka
5. máj 2015

@siss5496 skoc do prvej lekarne a popros nech ti odmeraju, ja som tak parkrat bola , uplne bez problemu

snezienocka100
5. máj 2015

@siss5496 ja som teraz mala v 18. tt, virozu - vracanie, strasna unava, slabost a zapal oci, teraz po dvoch tyzdnoch zase priserna nadcha a kasel, no co mame robit, len dufat, tych nastrah je dost, hlavne, ked mas deti, kt. chodia do skolky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre