Som v 8. týždni a ešte nám nebije srdiečko

slavus1111
15. máj 2016

ahojte" babenky"poprosim vas o radu,poslednu menstruaciu som mala 25.3.2016,už po dvoch dnoch mi vysli vsetky testy a neskor mi doktor potvrdil tehotenstvo,asi pred tyzdnom som bola na ultrazvuk ale doktor nevidel cinnosť srdiečka,povedal že je to ešte male že mam prist o týžden,ked som tam prišla opať teraz v piatok tak zasa nič nebolo vidno,tak mi povedal že asi to bude zle tehotenstvo že sa mohlo stať všelico preco nebije babatku srdiečko, že mam prisť teraz v piatok ešte ale že tomu nedava velku nadej...poradte prosim asi mi aj povedal že som v 8tt ale už som ho ani nepočuvala a ani neviem ako som došla domov....mate nejake podobne skusenosti,bilo vasmu babaetku srdiecko az neskor..nespinim,mam take pobolievanie sem tam bruska..ale innak ok..dakujem za vase odpovede....

ajuska182
23. máj 2016

@katinka4 ahoj 😊 Dakujem, uz aj prestalo..😊 Snad sa uz nevrati, inak pojdem radsej k lekarovi hned..

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika123654
28. dec 2017

Prvá správa je s pohotovosti a druhá správa je po týždni u gynekológa a navrhol mi čakať aké máte vy skúsenosti? Čo mám robit? Mala by som byť asi v deviatom týždni každý hovorí ináč 🙁

sivypegas
28. dec 2017

@dominika123654 v 9tt uz bije srdiecko,ved ak nemas istotu tak pickja este yzden a uvidis.

smesmesmejko
28. dec 2017

@dominika123654 zaver missed ab. znamena potrat.... 😕

slavus1111
autor
28. dec 2017

@dominika123654 držím prsty aby ti vsetko dopadlo dobre....ako nám nakoniec ...u nás nebilo srdiečko do 9 týždna potom po týždni zacalo vsetko bolo ok...potom v 3mes.boli zlé výsledky ukazalo sa že baby moze mať downov syndróm...potom krvácanie nonstop kontroly a vyšetrenia v Ke v Myslave...potom krvácanie....nakoniec porod Vianoce ...KRASNY ZDRAVY CHLAPEC ktory ma už dnes rok...vybojované ale stalo to zato...ani vy sa nevzdávajte...verím ze aj vy to zvládnete do úspešneho konca❤❤❤❤❤💕💞

dominika123654
28. dec 2017

Waw gratulujem lebo možno som tam bolo skoro ja hneď jak mi meškala som utekala a setci to rátajú od poslednej menštruácie ..lebo plod rastie ale bez srdiečka by to nemalo ...

slavus1111
autor
28. dec 2017

@dominika123654 u nas to tiež bolo nejako tak ze od poslednej menstr.som mala byť v 9tt. Ale ked sa ukazalo srdiecko a zmeral sa od tak my povedal doki ze je plod mladsi a sme asi v 7tt...kebyze som zasa tehu tak by som k lekarovi šla až po 10týzdni..niekedy len zbytočne vystrasia a stáva sa ze nevidno srdiecki lebo móze byť niekde na zadnej strane skryte..hovoril doki...len pozitívne mysli ...drzím ti vsetky prstíky!

labutienka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lennyka17
28. máj 2020

@labutienka6 ahoj, môžem sa spýtať koľko mm meral plod keď mu ešte nebolo počuť srdiečko? Ďakujem 🙂 čakám tiež na ďalšie sono 6tt+3 ešte nebolo počuť, veľkosť bola 7mm.

labutienka6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evuska135
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofiadominik
30. jan 2022

@slavus1111 prosim vas mozte mi napísať potrebujem sa daco spýtať ďakujem pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre