Som v 8 týždni a mám nafúknuté brucho

lenkaaa
17. jún 2008

Chcem sa Vas spytat, ci Vas tiez nafukuje v tehu? Ja som v 8tt a kazdy den mam velmi nafuknute brucho ☹ je uplne jedno, co zjem, je to stale rovnake, velmi ma to trapi pretoze uz teraz vyzeram ako v 4 mesiaci - teda iba odpoludia a vecer, rano mam brusko v pohode.
Nepoznate nieco, cim by sa to nafukovanie dalo zmiernit? dakujem

milota164
30. jún 2014

ja som pouzivala na plynatost a aj palenie zahy zuvacie tablety Rennie

zaluzia
11. aug 2014

@nikka_ tak povedz co ti odporucily lekari na nafuknute brucho?

nikka_
12. aug 2014

pit feniklovy caj.. ale nafuknute brucho je uplne normalne v tehu.. nic s tym velmi nenarobis..

keira
30. nov 2015

a to nafuknute brucho vam zacalo zo dna na den?

bebe2011
28. jún 2016

@zinuska Síce starý príspevok, ale svätá pravda...mňa nafukovanie trápi teraz,som v 10. tt a v lekárni mi povedali , že kľudne espumisan môžem a dokonca aj moja gynekologička....a musím povedať , že je úžasný...bez neho by ma už roztrhlo ako žabu 🙂

stefanka12345
9. okt 2016

Ahoj baby chcela bi somsa opitať som v 8 tt a mala bisom mať v pod bruskom tvrdnute

zuzanaech
11. okt 2016

Dakujem vam baby vsetko som si precitala. Teraz idem vyskusat. Nastastie nie som jedina s tymto problemom. Lebo uz som zacala byt neista ze ci je vsetko ok.

elly23
3. jún 2017

Ahojte obnovujem temu, tiez mam brucho ako v 5tom mesiaci a som len v 9tt, na začiatku som brala magnezium +B6 kvoli krcom do brucha a zabralo, ale teraz uz obmedzujem, lebo horcik znizuje tlak
...vyskusam acidko a jogurty lieky velmi nechcem

danielalaura
24. jún 2017

@elly23 ahoj jasom teraz v 8tt a tiez mavam s tym problem som nafuknuta a k yomu je mi tazko na zaludku pomaha mi ked sa obcas napijem asi 1dcl koly

swallov89
12. júl 2017

Ahojky 🙂 mne sa zase strašne moc grga :D skoro každú polhodinu hodinu. Mali ste to niektorá? Ďakujem 🙂

lucinka180989
1. aug 2017

@swallov89 ja to mam takmer stale,po kazdom jedle,ci piti sa mi grga

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre