Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinenie v 5. týždni tehotenstva

veronika4495
28. feb 2020

Ahojte som cca v 5tt nebola som u lekára akurát dnes má objednala sestrička o 10 dní... A teraz večer som si našla taky ako hnedadty výtok a teolinku ružovej na papieri... Viem že aj pri prvom som takto spinila a brala duphaston aj mi asi ostal neviem ci je este v záruke a nechcem si ho sama ordinovat...myslite ze je to ôk? Viem ze mi to nepoviete to mi je jasne ale ci to v tomto týždni môže byť trochu ma pobolieva podbrusie ale nič hororové. S malým sa dosť naťahujem ma 11kg a sam ešte nebeha... Na pohotovosť nemôžem skrz malého okrem toho zatiaľ to bolo naozaj len minimum.

shellynda
28. feb 2020

@veronika4495 ja by som si ten Duphaston nasadila určite hneď, nenaťahovala by som sa teraz vôbec a ak by to neprešlo, alebo by sa to zhoršilo, tak by som skočila na pohotovosť. Držím palce aby to prešlo 🙏

andreagartnerova
28. feb 2020

Ja som začala krvácať a smer pohotovosť dali mi injekciu aj tak to neprešlo a následne gynekológ a ten mi nasadil lieky a aj keď ich beriem spinim, zistila som, že ako sa natahujem s malým vtedy alebo niečo ťažké a nemôžem sa stresovať a behať všade. Teraz už ani ťažké nenosím ani malého a sa to zlepšilo o dosť.

sebastian2009
29. feb 2020

Smer pohotovosť a určite duphaston ja beriem a to som už v 18 tyždny a žiadne naťahovanie a dvíhanie ani malého keď ty môžem poradiť a kľud viem že to nejde pri malom.