Štítna žľaza v tehotenstve

jufi
29. okt 2012

zdravim vsetkych zainteresovanych.pred troma rokmi som prestala brat lieky na zvysenu cinnost stitnej zlazy na ktroru som sa liecila cca2-3roky. samozrejme som chodila na kontroly kazdy rok po tom.vysledky stale v poriadku.ked som otehotnela moja prva navsteva bola hned na endokrinologii.to som mohla byt v 2-3tyzdni.vysledky dopadli znova super.co ma aj tesi,no chcela som vediet ci by som mala este raz absolvovat nejake odbery neskor,ci je stale vsetko v poriadku.teraz som v 8tyzdni.pytam sa aj preto lebo som v zahranici.a tu je celkom iny priebeh starostlivosti v tehotenstve.dakujem za vase odpovede

soniatko
29. okt 2012

ahoj...ak som spravne pochopila, lieky si prestala brat, lebo sa ti hodnoty upravili? ja mam sice znizenu funkciu, ale...na odbery krvi som chodila kazde 2 mesiace a takisto mam ist teraz, po skonceni 600nedelia...+ pocas tehu som bola 2X aj na kontrole u internistu...som zvedava, ake budem mat teraz vysledky, lebo som citala, ze po porode sa to zvykne trochu upravit...

luciferkax
29. okt 2012

ak si raz bola liečená na štítnu žlazu, mala by si mať kontorlu aspon raz za dva mesiace.. ja som chodila každý mesiac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre