Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Strata príznakov v 6tt

Spontánny potrat
sisi217
9. aug 2019
Ahojte , som v 6tt. od 5t mi bolo strašne zle, mala som v ústach veľa slín, pocit na zvracanie, bolestivé prsia a samozrejme zvýšenu teplotu okolo 37. V utorok som bola u lekára, ktorý potvrdil, že je všetko ako má byť a o mesiac mám prisť na kontrolu. V stredu ráno som sa zobudila úplne bez príznakov, plná energie, stále ma síce trochu bolia prsia ale už nie sú také napnuté a v ústach mam stale sucho ako na sahare. Brucho už nemám nafuknuté. Merala som si ráno aj teplotu tak bazálnu mam 36.6 a fyz. 35,9. Výtok mierne žltý. Stalo sa to už niekomu?
Raz som už potratila, preto mam obavy.
h_petra
9. aug 2019

Nic blizsie nepises... ale v 6 tt som poriadne este ziadne nemala, nebolo co stratit.
Drzim palce

miris666
9. aug 2019

@sisi217 ja keď som stratila príznaky ako ty,mala som ich vždy Na začiatku ako ty...tak sa jednalo o potrat.potratila som uz 3krat.,takže viem presne... Dúfam že to nie je tvoj pripad

h_petra
9. aug 2019

Bazalnu si uz nemeraj a prestan sa sledovat

alexandra2468
9. aug 2019

@sisi217 ja som mala medzi 5-6tt tiez par dni klud, ale potom sa to rozbehlo na plne gule :D ale teda BT som si nikdy nemerala, tak to neviem posudit.

Je este tak skoro, ze bud sa ti priznaky znova objavia a mozno aj nejake nove, alebo budes mat stastie a uz ti do porodu nic nebude 🙂 dufam, ze to bude jedna z tychto moznosti a nie potrat. 🙏

0ria0
9. aug 2019

@sisi217 ja som na začiatku tiež toto mala, potom to prešlo možno na dva týždne a potom to bol otras, nech sú už obaja vonku :O

barboritta
9. aug 2019

@sisi217 takymto stresovanim babatku iba ublizis.mysli pozitivne lebo sa zblaznis do konca.drzim palce.radsej chod niekam von,do kina,zdravo papaj.neboj,zle ti este bude..

nicolle1000
9. aug 2019

Aj mne takto náhle zmizli príznaky tiež som sa na nete docitala že sa môže jednať o potrat dosť som stresovala no nakoniec nič to neznamenalo a bábätko má 8 mesiacov 🙂

lula313
9. aug 2019

Aj mne na par dni prestali a potom sa vratili s takou intenzitou, že som 7 mesiacov tehotenstva prevracala. Určite to bude v poriadku

caramellka
9. aug 2019

Každá z nás je iná a aj priebeh tehotenstva je iný, ale napíšem za seba, že príznaky ktoré popisuješ som ja mala len v začiatkoch, už neviem presne dokedy, ale bolo to max. do 8tt a potom som už až do pôrodu ani nevedela, že som tehotná, cítila som sa skvele, až mi to bolo čudné, ale všetko bolo v poriadku.

arcanne2
9. aug 2019

Mne tiež príznaky takto na začiatku často zmizli a zasa sa objavili. Neboj a užívaj si, že ti je lepsie ;)

nini1010
9. aug 2019

Strata priznakov by nemusela byt taka smerodatna ale ta bazalna teplota je myslim zvlastna.Ak si nepokojna nieco si vymysli a zbehni na pohotovost s tym,ze si napr.spinila alebo cosi.

prabinka
9. aug 2019

Ak ti doktor povedal, že je všetko ok tak sa tým netráp. Môžeš byť podľa mňa rada, že ťa tie negatívne príznaky proste opustili

sweetdreams
9. aug 2019

Z mojej skúsenosti - čím menej sa budeš pozorovať, tým je vyššia šanca, že všetko dobre dopadne.... Príznaky chvíľu sú, chvíľu nie sú, je to ako na hojdačke.
Bazálna je kapitola sama o sebe, väčšinou tu ženám skáče, ako príde, a hlavne na začiatku tehotenstva sa s telom deje fakt hocičo. Nerieš to.

elementissa
9. aug 2019

Moc sa sleduješ. Táto doba je zvláštna. Dnes už ženy vedia pomaly od prvého dňa tehotenstva, že sú tehotné, aby sa hneď mohli začať prehnane sledovať a stresovať a tváriť sa, že nejaký ôsmy div sveta ich postretol, zmeniť od piky celý svoj život, ešte aj internet im v tom pomáha, lebo ešte si aj nastuduju čo všetko nesmú a co všetko im privodi potrat a zrazu z celkom normálnej ženy je paranoik, ktorý sleduje každý svoj pohyb, čo ak prudšie dvihne ruky a náhodou potrati 🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ kedysi to bolo v tomto podľa mňa oveľa lepšie. Ženy koľko krát ani nevedeli, že sú tehotné aj do 12.tt a nerobili si stresy neustálym pozorovaním sa a sledovaním bazalnej teploty a grafov a vymýšľanim hlúposti... Vieš, možno to znie kruto, ale nijako ti to nepomôže. Keď je raz to embryo chybne alebo poškodené, tak odumrie, nech robíš co robíš. A tým, že ho budeš stále sledovať sa mu lepšie dariť nebude. Ty budeš v strese, tak už len kvôli tomu ten plod odíde.. Ktoré dieťa by sa chcelo vyvíjať bo večne vystresovanej žene.. Niektoré ženy nemajú žiadne príznaky tehotenstva. Niektorým je zle stále. Niektoré príznaky majú a do par dni ich opustia. Ja som tiež nemala ani bolestivé prsia, ani sucho ani mokro v ústach, ja som sa dozvedela, že som tehotná v 5 tt, keď som začala grcat a neopustilo ma to do 27.tt. A výtok som mala vždy a mam cele tehotenstvo a vždy ho aj mat budem. Moja mama ani nevedela, že bola 3x tehotná a 3x porodila. Žiadny príznak. Len nemala krámy a potom jej začalo brucho rast. To, že ťa nebolia prsia - bud rada, oni ešte iba začnú, keď sa ti naplnia a stvrdnu ti bradavky. Budeš s láskou spomínať na časy, keď ťa nič nebolelo. Brucho som tiež nemala nafúknuté ani bolestivé ani nič. Chápem, že keď si po potrate, tak by si zle brala ďalší, ale ved práve preto sa nesleduj a nesnaž sa zasilnovat svoje telo a svoj organizmus. Ak máš mať dieťa, tak ho mat budeš. V 6.tt už robiť stresy je fakt skoro. Do 12.tt ti nikto nedá záruku, že embryo prežije. Takže klidek. Daj si pohov, vyloz nohy, prestaň myslieť na to, že si tehotná a co ak... Lebo co ak sa zmení na realitu. Chod von s kamoškami a nesleduj sa. Ak to tak ma byt, tak bude všetko v poriadku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli