Svrbenie pošvy. Je to normálne?

janusa28
17. apr 2008

Ahojte tehulky, som v 3 mesiaci mojho prveho tehotenstva a potesila ma tato stranka, kde si tehulky navzajom radia, povzbudzuju... 🙂 Aj ja sa chcem poradit ohladne casteho svrbenia posvy. Co je na to dobre a ci je to normalne. Vdaka

adikkk22
17. apr 2008

ahoj janusa,tiez som v 3mesiaci,od zajtra idem do 4teho 😉 jaaaaj,a tiez ma toto trapi.. 😠 niekto radi vyplachy,no ja moc zastancom vyplachov v tehotenstve nie som...jedine co mi pomaha,je aspon 3x sa denne pekne vysprskovat,umyt intimnym mydielkom,lebo aj klasicke,i ked znackove sprchace mozu v tehu drazdit... vsak sa to aj hovori,zena by mala byt ako macka... 😀 aspon mi to minule niekto splechol! 😀 😉

mywiel
17. apr 2008

Vyplachy v ziadnom pripade, oslabite prirodzenu floru v posve a mozte dostat infekciu, v kazdom pripade je dobre zajst k dokimu a ujistit sa ci sa naozaj nejedna o infekciu.

mien
17. apr 2008

aj ja som mala s tým problémy, ale po tom to prešlo, ja som sa sprchola často aj 5,6 krát denne, ale som doma od začiatku

adikkk22
17. apr 2008

ano,presne moj nazor mywiel... 😉 doki vravel,ze vysledky su ok,tak to asi budem musiet prezit..i ked je to neprijemne,ale co koli drobcekovi nevydrzime.. 🙂

mywiel
17. apr 2008

Skuste sa spytat v lekarni na nejaku homeopatiu, mozno vam nieco na to najdu a je to bez vedlajsich ucinkov! 😉

bambi7
17. apr 2008

caute baby ja by som isla pre istotu k doktorke istota je istota moze to byt mykoza ale nemusi....ked som robila na gynde niektorym babam sa zistilo u alergologa ze to mozu mat aj zo zvys.prijmu sladkosti,parf.vlozky,mydla,sprchce,alergolog im odporucil detske mydla, ........... s tym vyplachom sa radsej poradte s doktorkou

mywiel
17. apr 2008

Ja by som si teda v prvom trimestri vyplach nerobila, ved este nie je vytvorena hlienova zatka na krcku nie? Hadam nechcete prist o babo?! Mozno je to aj z meniacich sa hormonov, ze sa telo meni, ale v kazdom pripade treba ist na kontrolu, lebo ak je to mykoza tak to moze ublizit babu, urcite by som necakala. No ja som take nemala... 😒

bambi7
17. apr 2008

ahoj mywiel ako sa mas ? to mas pravdu ja by som isla k doktorke urobi vyter a budete vediet

mywiel
17. apr 2008

Dik za opytanie ja fajn, vcera som bola na plavani pre tehulky je to super a ty? 🙂

shaga
17. apr 2008

ahajte tak ja mavam tento problem casto tak si davam do posvy cipok vola sa Floragyn su tam len same laktobacili ktore potrebujete na obnovenie prirodzenej flory a zabjaju infekciu.

adikkk22
17. apr 2008

shaga,a plodu to neskodi??ten cipok..

mywiel
17. apr 2008

Na kazde lieky hocico sa treba poradit s doktorom alebo najmenej v lekarni, neordinujte si sami veci, moja mama je magistra tak viem, ziadna samoliecba pri takychto veciach! Zavolajte dokimu a spytajte sa...

bambi7
17. apr 2008

mywiel ja tiez fajn dnes idem pre vysledky z hematologie tak uvidim, inac baby jest vela bielych jogurtov je ok,je vela pripravkov ktore obsahuju laktobacil a su dobre ale ked si tehotna daj si poradit od doktorky

adikkk22
17. apr 2008

mywiel,sice trosku odbocim od temy,ale len na minutku,neda mi to... 😀 pozerala som si albumy,a odpadaaaaaaaam z vasho kocika!!presne takyto styl chcem aj ja...to je ten bebe confort vanicka windoo???je neskutocny...az priam bozsky!!! 😀 chcem sa spytat,kolko ta vysiel?az to nechces pisat takto,tak mi napis prosim IP..thanks 😉

mywiel
17. apr 2008

Adik ano je to on higt trek, ale ja zijem vo Svajciarsku a tu ma vysiel komplet aj so sedackou do auta na 800fr. dost drahe ale je uzasny, pozri ako rychlo ho rozlozis jednou rukou... 😀

http://storage02.brainsonic.com/customers/redca...

shaga
17. apr 2008

ja som si nikdy neliecila mykozu antibiotikam lebo tie mozu ublizit babu mne vzdy lekarka davala tento floragyn da sa normalne kupit v lekarni a su to cisto laktobacili,ktore sa ptrebuju nna obnovenie prirodzenej flory a viem ze to je neskodne lebo moja sesternica je doktorka farmacie a minuly rik bola tehotna a tiez ich brala ja nie som zastanca antibiotik.

mywiel
17. apr 2008

Shaga ty uz ides zachvilku rodit ako vidim, uz aj ja by som chcela byt v 35t. 😅 😵

shaga
17. apr 2008

mywiel strasne ti to prajem aby si mala tiez take cisielko ako ja....ja cele tehotenstvo len leziam...a o 3tyzdne ma caka cisarsky 🙂

mywiel
17. apr 2008

Hej? Moja tak drzim palce, neboj to bude ok. 🙂 Ja este robim a asi budem dokonca... 😖

shaga
17. apr 2008

mywiel aspon ti tehotenstvo rychlo uteka 🙂 pozeram.ze budes mat dievca aj ja 🙂

adikkk22
17. apr 2008

mywiel...WOW WOW WOW...ten je nenormalne perfektny!!!!!! 😉 len som na to cumela... 😀 a co sa tyka ceny,viem,ze je z tych drahsich,no zas na druhej strane som z tych,co na bezpecnosti a pohodli dietatka setrit nechcu... 😖 a popravde,tento kocik rozhodne stoji za to...rozpravkovy... 😅

mywiel
17. apr 2008

No ja by som bola najradsej uz doma, uz tam chodim len preto ze musim, tu ak odides skor prides o matersku, ale spytam sa dokiho kedy asi ma vypise pred porodom ja by som chcela uz koncom maja ale uvidim ci bude suhlasit. 😠

mywiel
17. apr 2008

Adik ja ked som vyberala, tak som lepsi ani nevidela, lebo som chcela nieco jednoduche, lahke, terenne aj do mesta aj do lesa a navyse vsetko sa da otocit jednoducho odkliknutim do oboch stran a je az do 4 rokov dietata, takze zakonito u mna vyhral. 😀

shaga
17. apr 2008

tak sa sku nejak dohodnut s lekarom

mywiel
17. apr 2008

No budem musiet ale on vie, ze robim len na 50% tak sa velmi neponahla... 😠

shaga
17. apr 2008

ja by som sa nejak vyhovorila,ze ta bolieva brusko a tvrdne ti to by mohlo zabrat 😎 😎

zuzitka
17. apr 2008

ja som si praveze detskym mydlom uskodila 😒
dokina ma hned sprdla, ze ziadnym mydlom!!! len cistou vodou a aj to nie casto = staci 2x denne.
a nosit vzdusne veci, bavlnene gatky......
ja som mala s tymto problemy este pred tehu 😖 .... svrbenie k zblazneniu..... ☹

mywiel
17. apr 2008

Som mu vravela, predpisal mi len magnezium... 😖

shaga
17. apr 2008

neviem teda mna nechla hned doma a potom som zacala krvacat

mywiel
17. apr 2008

Hmm tak ja nemam nejaky problem, len 2-3x mi tvrdlo brusko a kedze nie som rizikovka tak asi sa neponahla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre