Tehotenstvo v 1.trimestri a spontánne orgazmy

tucniacik
20. jún 2007

ahojte,
chcela by som sa opytat zien,ake mate skusenosti s orgazmom v prvom trimestri? ja som v 8tt a sex mame zakazany z dovodu dvoch predchadzajucich potratov... takze abstinujeme...no v poslednom case sa mi stava, ze v noci mavam v spanku orgazmy - a nie som si ista ci je to iba v spanku,alebo ci aj naozaj, vzdy sa na to zobudim, citim tie stahy maternice a vzdy ma potom rozboli brucho... bojim sa toho a neviem tomu zabranit... stava sa to aj vam? je to nebezpecne? co s tym?
dakujem za vsetky reakcie...

majulikhubova
15. mar 2015

je mozné mat orgazmus v sne pred tym ako zistite ze tehotna ste?

elly23
28. apr 2017

je tie samovolne orgazmy tiez mavam v noci 😂, ale tie som mala uz pred tehu, teraz som len uuuuplne na zaciatku, este len tento tyzden z krvi potvrdene tehu a neviem ci mozme alebo nemozme sexik, lebo som nadrzana strasne a skakala by som po nom od rana do vecera, zatial sme neskusali, ale ked nebudem mat sex tak zas budem mat tie sny, lebo ich mam, ked nic nemame...

lenkabukviarova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annieduky235
26. okt 2022

@megie ak sa smiem spýtať je to chulostiva vec ale môže ublížiť plodu masturbácia ? Bojíme sa mať s prijatelom pohlavný styk ako 1 tehotenstvo bez komplikácií ale toto bude už 2 tehotenstvo prijatel sa boji ajtak no som 2 mesiaci a 6 týždni a nemala som predtým komplikované tehotenstvo ci rizikové 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre