• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehulky pod 18 rôčkov, ich problémy a trápenia

1. apríla 2008 
bol to len napad, ja som nehovorila, ze to bude lahke alebo uplne v poho :slight_smile: urcite ked sa bude musiet na to ucit, bude potrebovat niekoho, kto jej pride malicke bambulky povarovat a tak..
25. mar 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutnucka, ty si v 12tt a uz vies ze budes mat dievcata? :confused: zaujimave, ze niektore tehulky v 12tt este ani nevedia ze to budu dvojicky.. :fearful:
25. mar 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutnucka, neboj, vsetko zvladnes. a to, ze tvoj expriatel sa k tomu takto postavil znamena, ze nemac za cim smutit. Ak sa citi dostatocne zrely na milovanie, mal by sa zrelo postavit aj k nasledkom , teda babatkam. Teraz sa to moze zdat tazke, ale deticky ti vsetku starost a smutok vynahradia, ked uz budu z bruska von.
25. mar 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim to iste, ze si Tvoju lasku Tvoj priatel nezasluzil :frowning2: ale taktiez si myslim, ze ako Ti bude rast brusko a budu nejake fotky z ultrazvuku, rozchodi to a zacne sa opat tesit :slight_smile:
25. mar 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivana98, presne toto som sem akurat chcela napisat, ze uz tak skoro vie, ze to budu dvojcatka a az teraz som si vsimla tvoj postreh. Ja som v 12tt nevedela, co budeme mat.
25. mar 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pardon preklep, chcela som napisat dievcatka, nie dvojcatka.
25. mar 2007 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutnucka: neboj sa, vsetko dobre dopadne....mozes byt rada, ze mas takeho uzasneho ocina, ktory stoji pri tebe a podrzi ta. Urcite by malicke potrebovali tatinka, ale kto vie? Moznoze sa este umudri....urcite su to pre neho velke soky :unamused: ...no tym nechcem povedat, ze ma pravo ta opustit :angry: ...chlapy su nevyspitatelni, no ja verim, ze ty to zvladnes a malicke budu mat uzasnu maminku,ktora im bude vekovo blizka, ked vyrastu a budu mat tie babske problemy :wink:
25. mar 2007 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutnučka, a to už vieš, že to budú dievčatká??? Tak skoro? Inak, držím ti palčeky... Najdeš si lepšieho ocka pre dcérky neboj :wink: :slight_smile:
27. mar 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smutnucka, neboj sa, základ je že aspoň tvoj tatino stojí pri tebe. keď tvoj ex sa na vás vykašlal, je to len ukážka jeho charakteru a ešte stále je šanca, že nakoniec príde k rozumu, to je tiež dosť možné. a čo starí rodičia? Vedia o tom? a čo rodičia tvojho ex? Mala by si mu dať najavo, že aj keď vás opustil, predsa len má povinnosť k svojim deťom.
A nedá sa ti 4. ročník odložiť o rok? ale ten individuálny plán by bolo tiež super riešenie. bola by totiž veľká škoda zahodiť tri roky na gymply za hlavu a skončiť len so základnou školou.Ale všetko závisí od ochoty riaditeľa.
Len sa dopredu nevzdávaj, uvidíš nájde sa ešte riešenie, s akým budete všetci spokojný. Držím silno pršteky aby bolo nakoniec všetko v poriadku :wink:
29. mar 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj- smutnucká neboj, ked stojí pri tebe ocino, tak bude všetko dobré. Hlavne aby malinké boli zdravučké. A potom uvidís, ze ani chlap ti chýbat nebude. Ja som s mojou malou tiez sama, a ked som bola tehotná, som si myslela, tiez vselico. Ale ked sa ti malické narodia, všetko sa zmení- a uvidís, najsilnejsia láska je materská. Priatel si ta nezasluzi, ked sa na teba vykaslal.
A skola ? Dokončís napriklad o rok neskôr, myslím ,ze to sa dá , nie ?
Neboj, všetko bude dobré :slight_smile:
29. mar 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len by ma zaujimalo, ako sa tento pribeh skoncil.... :wink:
23. jan 2008 o 04:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna... :confused:
23. jan 2008 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num nebud taká zvedavá :grinning:
23. jan 2008 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj poleva :slight_smile: ako pokracuju pripravy? :dizzy_face:
23. jan 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatiaľ dobre
ideme na lyžovačku aj s jeho synmi tak som nervozna
ideme v piatok
23. jan 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcen vediet ako to pokracuje,ale dufam,ze vsetko ok.. :wink:
23. jan 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutnucka-ahoj ako ti to dopadlo?
ja som tiez sedemnastich otehotnela.a teraz este stale studujem :wink:
17. feb 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim si ze je dost nezodpovedne mat v 17 dieta a dopredu vediet ze ho nemam ako zabezbecit.ale to je moj nazor,ale inak drzim palce.no najprv by som rozmyslala nad buducnostou a az potom planovala babo.
17. feb 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penelope, stastie pre svoje deti nezarucis ani manzelstvom a otehotnenim v "spravnom" veku
17. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penelope2066, ale ludia v 17 neplanuju babo...a ked sa podari, tak čo už maju robit, jedine sa o ne s laskou starat :wink:
29. feb 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
penelope dieta sa skoro nikdy neda naplanovat lebo ked uz si myslis ze je vhodny cas a zacnete planovat moze stat ze sa to nepodari.a ani vtedy nemas na 100 % iste ze mu zarucis stastie presne ako geegee napisala.smutnucka drzim palce a skola sa da dorobit aj dialkovo. :wink: alebo prerusit a potom pokracovat. a hlavne je ze mas pri sebe ludi ktori ti pomozu. :wink:
29. feb 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste si to neprecitali ze je to blbost co tu pisala??naprv napise ze bude mat 2baby a teraz ma v pase jedno dieta a uz v 12tt vedela ze su to dievcatka??myslim si ze je to ta osoba ktora nas xodila klamat snad do kazdej temy.
29. feb 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sa mi to zdalo divne, že tam ma len 1dieta, ale myslela som, že asi sa niečo stalo...
29. feb 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nebola to ta co raz zalozila podobnu temu pod nickom ivka...? ako - fakt by sa mohli niektore baby zamysliet pred tym ako nieco taketo spravia :cry:
29. feb 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee baby, smutnucka mala asi dobru predstavivost... :wink:
ale kazdopadne sa je podarilo chytit zopar bab za srdiecko, co uz...aj takí su ludia...! :angry:
29. feb 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nemohla sa ona v pase len pomýliť? lebo tam má meno lilly hannah. to môžu byť dve deti, len to zle napísala a vzniklo z toho jedno. hm?
29. feb 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňo, je to viac-menej podozrivé... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. mar 2008 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby akoze o com je tato tema? :sweat_smile: v 12-tom tyzdni vediet pohlavie? :grinning: akoze ja beriem ze fantazii sa medze nekladu ale toto?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pride mi to cele trapne a ubohe ak si to zakladatelka tejto temy vymyslela... nechapem co z toho ma, len zabavu a pritom sama nevie co to vsetko obnasa mat tak skoro dieta...ja som mala prvu dcerku v 17 a co to som si uzila, aj ked bola planovana okolie je strasna svina :frowning2: je mi z toho na grc, najprv nech si clovek co to v zivote vyskusa az potom hovori. :angry:
1. mar 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna skor zaujala ina vec - zalozila tuto temu 25.3. a to bola v 12 tt a porodila (podla pasu) 31.12. takze bola tehotna nieco okolo 52 tyzdnov...No hold niektore z nas to skutocne maju v zivote tazke :astonished:
1. apr 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok