Tehulky pod 18 rôčkov, ich problémy a trápenia

smutnucka
25. mar 2007

Ahojte babulky najde sa utaspon ejdna co nema este 18 a caka babetko?? mne pred emsiacom bolo 17 rokov len ☹ neviem ako to zvladnem teraz ci sa to bude dat a ze co so skolou 😔

chichinka
25. mar 2007

bol to len napad, ja som nehovorila, ze to bude lahke alebo uplne v poho 🙂 urcite ked sa bude musiet na to ucit, bude potrebovat niekoho, kto jej pride malicke bambulky povarovat a tak..

ivana98
25. mar 2007

smutnucka, ty si v 12tt a uz vies ze budes mat dievcata? 😕 zaujimave, ze niektore tehulky v 12tt este ani nevedia ze to budu dvojicky.. 😨

rstanka
25. mar 2007

smutnucka, neboj, vsetko zvladnes. a to, ze tvoj expriatel sa k tomu takto postavil znamena, ze nemac za cim smutit. Ak sa citi dostatocne zrely na milovanie, mal by sa zrelo postavit aj k nasledkom , teda babatkam. Teraz sa to moze zdat tazke, ale deticky ti vsetku starost a smutok vynahradia, ked uz budu z bruska von.

chichinka
25. mar 2007

ja si myslim to iste, ze si Tvoju lasku Tvoj priatel nezasluzil ☹ ale taktiez si myslim, ze ako Ti bude rast brusko a budu nejake fotky z ultrazvuku, rozchodi to a zacne sa opat tesit 🙂

nikolett
25. mar 2007

Ivana98, presne toto som sem akurat chcela napisat, ze uz tak skoro vie, ze to budu dvojcatka a az teraz som si vsimla tvoj postreh. Ja som v 12tt nevedela, co budeme mat.

nikolett
25. mar 2007

Pardon preklep, chcela som napisat dievcatka, nie dvojcatka.

tituska
25. mar 2007

smutnucka: neboj sa, vsetko dobre dopadne....mozes byt rada, ze mas takeho uzasneho ocina, ktory stoji pri tebe a podrzi ta. Urcite by malicke potrebovali tatinka, ale kto vie? Moznoze sa este umudri....urcite su to pre neho velke soky 😒 ...no tym nechcem povedat, ze ma pravo ta opustit 😠 ...chlapy su nevyspitatelni, no ja verim, ze ty to zvladnes a malicke budu mat uzasnu maminku,ktora im bude vekovo blizka, ked vyrastu a budu mat tie babske problemy 😉

megie
27. mar 2007

smutnučka, a to už vieš, že to budú dievčatká??? Tak skoro? Inak, držím ti palčeky... Najdeš si lepšieho ocka pre dcérky neboj 😉 🙂

iwis
29. mar 2007

Smutnucka, neboj sa, základ je že aspoň tvoj tatino stojí pri tebe. keď tvoj ex sa na vás vykašlal, je to len ukážka jeho charakteru a ešte stále je šanca, že nakoniec príde k rozumu, to je tiež dosť možné. a čo starí rodičia? Vedia o tom? a čo rodičia tvojho ex? Mala by si mu dať najavo, že aj keď vás opustil, predsa len má povinnosť k svojim deťom.
A nedá sa ti 4. ročník odložiť o rok? ale ten individuálny plán by bolo tiež super riešenie. bola by totiž veľká škoda zahodiť tri roky na gymply za hlavu a skončiť len so základnou školou.Ale všetko závisí od ochoty riaditeľa.
Len sa dopredu nevzdávaj, uvidíš nájde sa ešte riešenie, s akým budete všetci spokojný. Držím silno pršteky aby bolo nakoniec všetko v poriadku 😉

bellasandra
29. mar 2007

Ahoj- smutnucká neboj, ked stojí pri tebe ocino, tak bude všetko dobré. Hlavne aby malinké boli zdravučké. A potom uvidís, ze ani chlap ti chýbat nebude. Ja som s mojou malou tiez sama, a ked som bola tehotná, som si myslela, tiez vselico. Ale ked sa ti malické narodia, všetko sa zmení- a uvidís, najsilnejsia láska je materská. Priatel si ta nezasluzi, ked sa na teba vykaslal.
A skola ? Dokončís napriklad o rok neskôr, myslím ,ze to sa dá , nie ?
Neboj, všetko bude dobré 🙂

digysa
23. jan 2008

Len by ma zaujimalo, ako sa tento pribeh skoncil.... 😉

num7976
23. jan 2008

aj mna... 😕

poleva
23. jan 2008

num nebud taká zvedavá 😀

num7976
23. jan 2008

ahoj poleva 🙂 ako pokracuju pripravy? 😵

poleva
23. jan 2008

no zatiaľ dobre
ideme na lyžovačku aj s jeho synmi tak som nervozna
ideme v piatok

pupicek22
23. jan 2008

Aj ja chcen vediet ako to pokracuje,ale dufam,ze vsetko ok.. 😉

fejusa
17. feb 2008

smutnucka-ahoj ako ti to dopadlo?
ja som tiez sedemnastich otehotnela.a teraz este stale studujem 😉

penelope2066
17. feb 2008

myslim si ze je dost nezodpovedne mat v 17 dieta a dopredu vediet ze ho nemam ako zabezbecit.ale to je moj nazor,ale inak drzim palce.no najprv by som rozmyslala nad buducnostou a az potom planovala babo.

geegee
17. feb 2008

penelope, stastie pre svoje deti nezarucis ani manzelstvom a otehotnenim v "spravnom" veku

dominka11
29. feb 2008

penelope2066, ale ludia v 17 neplanuju babo...a ked sa podari, tak čo už maju robit, jedine sa o ne s laskou starat 😉

montinka
29. feb 2008

penelope dieta sa skoro nikdy neda naplanovat lebo ked uz si myslis ze je vhodny cas a zacnete planovat moze stat ze sa to nepodari.a ani vtedy nemas na 100 % iste ze mu zarucis stastie presne ako geegee napisala.smutnucka drzim palce a skola sa da dorobit aj dialkovo. 😉 alebo prerusit a potom pokracovat. a hlavne je ze mas pri sebe ludi ktori ti pomozu. 😉

hedunecka
29. feb 2008

baby co ste si to neprecitali ze je to blbost co tu pisala??naprv napise ze bude mat 2baby a teraz ma v pase jedno dieta a uz v 12tt vedela ze su to dievcatka??myslim si ze je to ta osoba ktora nas xodila klamat snad do kazdej temy.

dominka11
29. feb 2008

aj sa mi to zdalo divne, že tam ma len 1dieta, ale myslela som, že asi sa niečo stalo...

moni1412
29. feb 2008

baby, nebola to ta co raz zalozila podobnu temu pod nickom ivka...? ako - fakt by sa mohli niektore baby zamysliet pred tym ako nieco taketo spravia 😢

ivka22
29. feb 2008

Jee baby, smutnucka mala asi dobru predstavivost... 😉
ale kazdopadne sa je podarilo chytit zopar bab za srdiecko, co uz...aj takí su ludia...! 😠

anjelik85
29. feb 2008

ahoj, nemohla sa ona v pase len pomýliť? lebo tam má meno lilly hannah. to môžu byť dve deti, len to zle napísala a vzniklo z toho jedno. hm?

monkula
29. feb 2008

mňo, je to viac-menej podozrivé... 😅 😅 😅

weroni
1. mar 2008

baby akoze o com je tato tema? 😅 v 12-tom tyzdni vediet pohlavie? 😀 akoze ja beriem ze fantazii sa medze nekladu ale toto?? 😅 😀 😀 😀 😀

marse
1. mar 2008

Pride mi to cele trapne a ubohe ak si to zakladatelka tejto temy vymyslela... nechapem co z toho ma, len zabavu a pritom sama nevie co to vsetko obnasa mat tak skoro dieta...ja som mala prvu dcerku v 17 a co to som si uzila, aj ked bola planovana okolie je strasna svina ☹ je mi z toho na grc, najprv nech si clovek co to v zivote vyskusa az potom hovori. 😠

evka1310
1. apr 2008

Mna skor zaujala ina vec - zalozila tuto temu 25.3. a to bola v 12 tt a porodila (podla pasu) 31.12. takze bola tehotna nieco okolo 52 tyzdnov...No hold niektore z nas to skutocne maju v zivote tazke 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre