Trošku hnedej krvi po otrasoch(auto,bus,vlak)

lilli251
15. jún 2018

Dievcata,prosim,mal tu niekto taky problem aby mal trosku hnedej krvi po ceste autom,autobusom? Som v osmom tyzdni. Bolieva ma pri otrasom brusko,po prvom raze ked sa to stalo dr,ze bejby je ok,ze to bolo z tej cesty. Dnes som ale absolvovala busom uplne kratku cestu a zase po par hodinach trosku hnedeho. Dost ma to stresuje :/ mam dieta 5 rocne a neda sa mi niekedy fungovat vsade iba pesi ale budem zjavne musiet..ja len ci nemate skusenost niekto s tym:/ ci c ci nem

lilli251
autor
15. jún 2018

Ci to niekto takto nemal

chvostik1
15. jún 2018

Setri sa ako len mozes. Spinenie v tehotenstve vseobecne nie je dobre. Este je to podla lekarov nizke stadium. Zajdi si za lekarom, povedz aky mas problem, nech ta preventivne prezrie a ak je vsetko ok, nech ti predpise aspon duphaston.

misinka0611
15. jún 2018

Nooo zašla by som za gynekologom ... 8 týžden je háklivý, nech mas srdce na správnom mieste.

natasam90
15. jún 2018

Ja som mala ale len jeden den a na deuhy den uz bolo ok.citala som ze to je normalne.nema to kazdy ale v pohode to ber

lilli251
autor
15. jún 2018

@misinka0611 bola som v utorok a ze ok

lilli251
autor
15. jún 2018

@natasam90 dakujem,potesili ste ma <3

lilli251
autor
15. jún 2018

@chvostik1 bola som v utorok

lilli251
autor
15. jún 2018

@chvostik1 a mam nieco ba udrziacanie,na vkladanie...utrogestan ci ako sa to vola

deti95060810
15. jún 2018

hnedé špinenie nie je také nebezpečné ako čerstvá červená krv....

chvostik1
15. jún 2018

@lilli251 Ja by som zasla kedykolvek. Radsej 100x zbytocne ako raz a neskoro. Nechcem ta strasit, ale ja som mala tazke tehotenstvo, casto som lezala na rizikovom a ked som uz bola v polovici tehotenstva, tak som bola na izbe s kockou, ktora svoje priznaky prehliadala a nakoniec skoncila na cisteni. Aj ked je pravda, ze ak nieco nema vyjst, tak to nevyjde, ale ak robis maximum nemusis mat vycitky, ze si sa nesnazila najviac ako si mohla ked sa nieco nedajboze po****e

lilli251
autor
15. jún 2018

@chvostik1 sedim na gyn.pohotovosti uz :(

lilli251
autor
15. jún 2018

@chvostik1 bojim sa :(

chvostik1
15. jún 2018

@lilli251 Neboj sa, dobre bude. Skontroluju babo, ak bude vsetko ok, poslu ta domov. Pripadne ak bude treba, tak si ta tam nechaju, nasadia liecbu a bude sa cakat co sa bude diat. Potom napis ako ste dopadli. Myslim na vas.

mijunik
15. jún 2018

@lilli251 neboj sa... 🍀 Robíš maximum pre to, aby všetko dobre dopadlo. Drž sa a posielam Ti 🌞 a energiu.

misinka0611
16. jún 2018

@lilli251 co povedali?

chvostik1
16. jún 2018

@lilli251 Ahoj. Ako ste vcera dopadli? Co ti povedali na pohotivosti?

lilli251
autor
16. jún 2018

@chvostik1 ahojcek....no ze bejby je oki...nevie,ze preco hneda krv ale to je stara krv,ze horsia by bola bola cervena..ze prvy trinester je hop alebo trop,ze tam ja vela neovplyvnim..ale tak som rada,ze je oki 🙂

lilli251
autor
16. jún 2018

@mijunik dakujem moc

lilli251
autor
16. jún 2018

@misinka0611 vraj babo oki,nevedia preco...ze uvidime,ci sa dieta udrzi,ze tam ja vela neovplyvnim

lilli251
autor
23. jún 2018

@chvostik1 ahoj chvostik, no ako sa drzite? este spinis? ja zopar dni uz nie, klop klop, tak snad to tak aj ostane 🙂

chvostik1
23. jún 2018

@lilli251 Ahoj 🙂 To je skvela sprava, ze je vsetko ok. Mam z vas radost! 🙂 Neviem ci si si ma nahodou s niekym nepomylila alebo si moje rady pochopila tak, ze mam taky isty problem prave teraz. Mala som take iste problemy, ale tehotenstvo som si poctivo odlezala a teraz mam doma krasnu 10 mesacnu dcerku 🙂 Snad ti to doda motivaciu, ze sa vsetko zvladne ked sa naozaj chce 🙂

lilli251
autor
28. jún 2018

@chvostik1 ano, ano zle som pochopila....fuuu, tak cele tehu odlezane? :( no ja odmietam lezat veru, kedze mam dieta....tak som si povedala, ze od siedmeho tyzdna lezat nebudem, ak sa ma udrzat, udrzi sa....to sa neda pri dietati, mozno ak by som mala okolo seba ludi, ktori mi mozu pomoct...ale super, ze ty mas krasavicu zdravu doma,vela zdravicka prajem....a dakujem za motivaciu 🙂

chvostik1
28. jún 2018

@lilli251 verim, ze to mas tazke ak ti nema kto pomoct, ver, ze keby to bolo v mojich silach, tak ti pomozem velmi rada 🙂 pokus sa aj dietatku vysvetlit, ak je uz v takom veku, ze vie chapat, ze sa musis trosku setrit.

Pevne verim, ze to vsetci traja zvladnete 🙂

lilli251
autor
28. jún 2018

@chvostik1 ano ano...ma pat, tak je velmi ohladuplny a snazim sa co najviac setrit...iba to lezanie je iba ked spinka....🙂 a dakujem....mozno je to aj tym, ze ja som typ, ktory si robi vsetko sam a nerada otravuje inych....ale ked sa necitim ok, tak zapajam viac aj draheho 🙂 ale uz som vyse tyzdna bez spinenia, tak sa vytesujem...a nasla som v lieku ktory uzivam v kontraindikaciach, ze krvave spinenie, tak neviem, zacinam si mysliet, ci to nebolo aj z neho :O

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre