• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Utrogestan a vaše skúsenosti s ním

23. júna 2017 
@apoloma Škoda,nevadí.
20. aug 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata chcem sa poradit, mam predpisany utrogestan, ktory som s vedomim dr. vysadila, ale povedala mi, ze ak sa spinenie objavi, mam ho nasadit opat. Tak som aj urobila. Zobrala som tri tabl. problemy ustupili, tak som vysadila. Dva dni pohoda, vcera zas mierne spinenie, tak som znova nasadila. Neviem vsak, ci som mala neprerusovat a brat to nepretrzite, /ak ano, kolko?/ alebo znova mozem vysadit, kedze problemy ustupili?
28. aug 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewisam Ahoj, ja si myslim, ze kedze sa ti spinenie objavuje pomerne casto, radsej by som utrogestan brala bez prestavky.
16. sep 2013 o 17:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akej farby mate ten vytok po vkladani utrogestanu?
11. okt 2013 o 19:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne utrogestan predpísal teraz v treťom trimestri a v letáku je napísané, že by sa mal brať len v prvom, tak som z toho mimi, krvácanie som nemala vôbec, len som otvorená na 1cm, ale nepostupuje to ďalej
22. nov 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som po umelom oplodneni a utrogestan beriem preventivne na udrzanie tehotenstva 6 ks denne. Zatial som ziadne spinenie nemala, snad to tak aj ostane.....
25. nov 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate doma niekto zvysny utros?
6. jan 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dicinka1 Mam, ale len asi 6 tabliet.
10. jan 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trulinka Drzim palce, tiez som ho brala a udrzalo sa, uz ho neberiem a dufam, ze sa aj dalej udrzi.
10. jan 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miha32 ujuj,zhanam viac,no možno niekto potrebuje surne
10. jan 2014 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miha32
Tak uz ho od Vianoc neberiem, som aj rada, bolo to dost 6 ks denne. Tak dufam, ze ma nejake starosti obidu :slight_smile: . Dakujem a drzim palce aj tebe, nech to uspesne dotiahneme do konca :wink: .
10. jan 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemáte na predaj utrogestan?
15. jan 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maaja ahoj prosím ťa mám na teba jednu prosbu nezostal ti náhodou navyše utrogestan? potrebovala by som lebo nebudem mať dosť a už sa nedá zohnať lebo ho stiahla konkurenčná firma z nášho trhu...ak máš tak mi prosím napíš, že koľko a za koľko by si mi ho predala ďakujem :slight_smile: teda ak ho nepotrebuješ
15. jan 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trulinka ahojki, utros si brala peroralne alebo ako cipky?
19. jan 2014 o 20:20  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trulinka a na zaklade coho ti ho dali?? ja som mala mierne krvacanie, doki mi dal len magnezium, a teraz uz len spinim....v utorok idem na vysetrenie k inemu a chcem nech mi ho daju...
19. jan 2014 o 20:21  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvolsiinylogin
ahoj, utrogestan som brala vaginalne, mne ho nasadili kedze som bola po um. oplodneni, v podstate na udrzanie tehotenstva. Nemala som ziadne problemy. To tak myslim robia vzdy. Pocula som, ze po krvacani zvyknu Dr. nasadit Duphaston, neviem ci ten utrogestan je dost silny....Tak ti drzim palce nech vsetko dobre dopadne :slight_smile:
19. jan 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, surne potrebujem Utrogestan, ak Vam nejaky nahodou ostal, napiste mi prosim IP, Duphaston uzivat nemozem, mam po nom alergicku reakciu. Dakujem.
22. jan 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá,
veľmi pekne prosím, kde by som ešte mohla zohnať Utrogestan? V lekárňach už nie je. Pomohla by aj jedna krabička ak máte niekto zvyšný. Je to pre moju známu, ktorá čaká bábätko. ďakujem
28. jan 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, co ste brali Utrogestan boli ste z neho tiez take uuuuuuuuuuuuuunavene? Ja som sa bola okolo obeda prejst so psom a na chvilku som si lahla do postele nech sa rozmrazim a zobudila som o 3 hodiny :D A takto fungujem od kedy som ho zacala brat... len spim spim spim a spim.
1. feb 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zostala mi jedna cela krabicka Utrogestanu, ale kupovala som ho v Rakusku, kde vysla na 23 eur.Ak by mal niekto zaujem, napiste mi do IP
2. feb 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SURNE ZHANAM UTROGESTAN, PROSIM KTO MA DOMA NIEAKE TO BALENIE OZVITE SA. DAKUJEM
25. feb 2014 o 07:25  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata necitala som vsetky prispevky ale brali ste niektora Utrogestan vaginalne aj dlhsie ako do 12-teho tyzdna? Mne lekar kazal pokracovat v uzivani a dalsiu kontrolu budem mat az v 15-tom tyzdni.Bojim sa ho sama od seba vysadit ale aj toho ze je uvedene brat len do 12-teho tyzdna.
23. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avlv presne toto riešim akurát ja, dr mi nechal utrogestan až do 16 tt. Tiez nechápem na co, vravel ze kvôli tomu ze čakám dvojicky, ale žiadne problémy nemám .. Tiez ho nechcem samovoľne vysadzovat.... Tvrdil mi ze to je len čistý progesteron ktorý neskodi
25. mar 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tommy83 No asi este budem vkladat aby som nieco nepokazila.Aj ked ma to uz otravuje.
25. mar 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avlv
@tommy83

V žiadnom prípade Utrogestan samé od seba nevysadzujte! To Vám musí povoliť lekár a vysadzuje sa postupne. Utrogestan je na udržanie plodu, tak lekár vie, prečo vám ho nechal užívať dlhšie. :wink:
25. mar 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, neuzivala ste niektora duphaston?
25. mar 2014 o 11:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam zvysny utrogestan
15. máj 2014 o 14:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mám taku otázku... mam uživať utrogestan, lebo mám krátku 2. fázu cyklu. Ako dlho, myslím po dobu kolkých mesiacov sa tento liek može užívať?
16. máj 2014 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užívam ho aj preto, že sa mi na začiatku tehotenstva objavuje krvácanie... dakujem za odpoved
16. máj 2014 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka988 este ho mas ? mala by som zaujem
26. okt 2014 o 17:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok