Utrogestan a vaše skúsenosti s ním

Ahojte baby,
priznavam sa, je to moj prvy prispevok, aj ked na tejto stranke som bola v poslednej dobe dost casto. takze v prvom rade vam vsetkym prajem ten najstastnejsi rok, aby sa nam vsetko zle vyhybalo a aby sme sa vsetky dockali tych vytuzenych babatiek!
chcela by som sa spytat, ci tu je nejaka tehulka, ktora brala v prvych tyzdnoch tehotenstva iba utrogestan (nie v kombinacii s inymi hormonalnymi tbl) a cca v 11-12. tyzdni ho vysadila. Pytam sa kvoli tomu, ci pocitovala nejake zmeny, resp. ci nahodou nezacala spinit a pod.
kvetinka988
26. okt 2014
@miminkova uz nie, bohuzial
kvetinka988
26. okt 2014
@miminkova ale je to dobr liek, da sa zohnat v madarsku
mianpa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marsic
25. dec 2014
@mianpa Zdravím, máte ešte v ponuke utrogestan?
mianpa
25. dec 2014
@marsic dobry vecer uz nieje 😃
marsic
22. jan 2015
Ahojte,nemáte zvyšný utrogestan?
alni
26. jan 2015
ahojte dievcata...mam dve krabicky utrogestanu ktore uz nepotrebujem tak ak by niektora mala zaujem mozme sa dohodnut...
maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
latitude
22. mar 2015
Ahojte, ostalo mi 15 ks merional HPLH 75 iu (exp. do 5/2015) a utrogestan 44 ks kapsul (exp. do 5/2017). evka, 0905 242 129
hanka8686
16. apr 2015
Zostal mi Utrogestan a Pregnyl. Ak by niekto potreboval, piste do IP.
sweeti
25. apr 2015
@trulinka Mozem sa ta opytat do ktoreho tyzdna si brala utrogestan?Az do 12?Ja som bola min.tyzden u lekara to som bola v 7tt a povedal ze ho mozem zacat vysadzovat.Nemam ziadne problemi ale bojim sa ked ho vysadim uz aby sa nieco nestalo.Som po IVF.Alebo je tu niektora ktora ste vysadila utrogestan uz v 8tt?Dakujem
trulinka
26. apr 2015
@sweeti
Ahoj, ja som ho brala az do tych 12 tt a posledny tyzden myslim som ho postupne zacala vysadzovat, uz si presne nepamatam v akom casovom rozpati, ale vsetko podla odporucania doktora. No ak Ti doktor kaze uz teraz postupne vysadzovat, urcite na to ma dovod. Myslim ze ho mozes posluchnut...🙂 Drzim palce nech vsetko dobre dopadne. Nas huncut po IVF ma uz 10 mesiacov 🙂.
sweeti
26. apr 2015
@trulinka Dakujem za odpoved.A prajem Vam vela zdravicka 😉 a radosti
silica
27. máj 2015
ahoj, ja beriem utrogestan asi tyzden, 3x2 a mam pocit ze sa mi strasne po nom mota hlava, mate niekto podobnu skusenost?da sa to aj nejako riesit, ci len treba vydrzat?
therinka
28. máj 2015
@silica je to typický príznak..ako ho užívaš? zavádzaš ho či ješ? pri zavádzaní sú tie vedľajšie účinky miernejšie. Ale mne sa motá hlava i pri zavádzaní a som ospalá. A to sa ešte musím učiť na štátnice ]-(
silica
28. máj 2015
@therinka zavadzam ho a myslela som ze vtedy tie tocaky nebyvaju, iba pri uzivani. ale tak aspon viem z coho to mam, a ze to prejde 🙂 zajtra idem na kontrolu, tak som zvedava, zatial je doktor ostrazity, ani mi nehovoril v ktorom som tyzdni..
antori
20. aug 2015
Dievcata ak potrebujete ostava mi utrogestan. Kto ma zaujem napiste. Dohodneme sa.
livia222
1. okt 2015
predám utrogestan , zvýšili sa mi 3 balenia
micinkab
1. nov 2015
Tiez mam na predaj zvysny utrogestan za symbolicku cenu ak by mal niekto zaujem 😉
krivosudska
12. nov 2015
@micinkab dobry vecer,zhanam utrogestan 🙂 predavate este? Dakujem 🙂
livia222
12. nov 2015
livia222
12. nov 2015
@krivosudska uz predané
yyyyanula
12. nov 2015
@krivosudska Dobrý večer, ja mám 18 ks - 100mg kapsúl, pošlem Vám, ak chcete.
krivosudska
12. nov 2015
@yyyyanula to mam na 3 dni 😃 a cena?dakujem
yyyyanula
12. nov 2015
@krivosudska Och, to ma mrzí, ja som brala 2 kapsule denne. Nič za to nechcem, len mi pošlite adresu, ale viem Vám to poslať až koncom budúceho týždňa.
micinkab
12. nov 2015
@krivosudska uz predane
krivosudska
12. nov 2015
@micinkab OK, aj tak ďakujem 🙂
krivosudska
12. nov 2015
@livia222 OK, aj tak ďakujem 🙂
ckatka
10. dec 2015
baby nemali ste po utrogestane nejake vedlajsie ucinky ako svrbenie a pod? ja mam stale vlhky pocit a nie je to prijemne,... bojim sa aby sa z toho nevyklula nejaka mykoza...
antori
10. dec 2015
@ckatka to je normalne.. Ved to ked sa rozpusta tak to vyteka.. Nuz len vydrzat.. Ja som ho dlho brala( vkladanie zo spodu) a nic som nemala, ziadne svrbenia ani mykozy