• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Utrogestan a vaše skúsenosti s ním

4. novembra 2016 
@ckatka ahoj, ja beriem utro uz mesiac, 2x denne, normalne ho zapijam, nesvrbi ma nic, akurát som po nom neskutocne ospala a malatna.
11. dec 2015 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka mňa nič nesvrbelo, vkladala som 2x2tablety denne, ale samozrejme, vytiecť niečo vytieklo, tak možno preto ten pocit... :slight_smile:
11. dec 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@joyance no mne kazali vkladat zdola
11. dec 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka mne na zaciatku tiez, pretoze som krvacala, ale ked som si zaviedla tabletku, pustilo sa mi krvacanie silnejsie, tak som nechcela zbytocne provokovat a po konzultacii s lekarom ho beriem oralne. Vraj je to to iste, ale pri vaginálnom uzivani nie je zatazena pecen a ucinok je rychlejsi. Inak to je zajedno.
11. dec 2015 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte berem 1 x utrogestan 18-25 od 22 dna ma pobolievaju prsia po bokoch je to z neho?pred ms to nemavam
24. dec 2015 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este P.S. vkladam si ho a beriem 1-0-1
24. dec 2015 o 04:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ckatka ahojky, ja si ho vkladam a uz asi po tyzdni vkladania mi zacalo svrbenie a palenie :( a uz to mam vkuse vyse tyzdna, podla mna mam nejaku mykozu lebo som na to nachylna, mavam to aj 4 x do roka a docitala som sa ze to moze byt nebezpecne ze to treba liecit, tak som si kupila vb lekarni cipky na vkladanie, lenze sa maju vkladat vecer a vvtedy mam vkladat aj utros, a asi to neni dobre vkladat jedno aj druhe a teraz ma doktor dovolenku este 2 tyzdne tak neviem co robit, asi skocim na pohotovost. A utros asi zacnem jest radsej. A v pondelok pojdem na gyndu, snad doktora niekto zastupuje. Daj mi vediet ci tebe doktor nejako poradil, ze by som to urobila rovnako :slight_smile:
25. dec 2015 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzanem ano mna prsia bolia brutalne, nikdy ma tak neboleli....ale ja som uz tehotna, a zacali boliet este predtym, tak neviem ci z utrosu alebo tehotenstva
25. dec 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@joyance mozem sa spytat ci pri zmene uzivania na zapíjanie si brala rovnaku davku ako pri vkladani? Ja si ho asi zacnem zapijat lebo mam nejaku mykzu z toho :( len neviem ci rovnaku davku mam brat, asi ano ze? V pondelok skocim na gyndu, len neviem ci moj doktor bude vediet, ked mi utros predpisali v CAR
25. dec 2015 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 tak ktovie,mna zacali 4 den zacatia uzivania utrogestanu,nic strasne,len pobolievanie po bokoch,keby som vedela kedy bola ovu,10 velaa hlienu vodov. 11-12 tahavy 13 uz zacinal kremovatiet,14 kremovy,test zatial negativny,som 25 dc v pond.mam dostat ms
25. dec 2015 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzanem mne niektore testy vyjdu aj teraz negativne a som 30DC, skus rapid clear clasi extra, ten mi ukazal uz vtedy ked ostatne nie :slight_smile:ale stale je ciarocka velmi slabucka
25. dec 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 kedy by si tipovala ovu ty?16 a 17 som mala neake dost velke bolesti,mam len 12 kovy test,iny tu nemaju( v cechach som
25. dec 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 brala som rovnaku davku
25. dec 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzanem podla mna presne cez tie bolesti, ja som tiez mala bolesti par hodin a vtedy zrejme bola ovu. Skus aj ten, to je tiez dobra citlivost :slight_smile:
26. dec 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944 mala si vtedy aj hlien?
26. dec 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 skusila som 10 nkovy negativny,vysadila som utr a cakam na ms
27. dec 2015 o 05:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aku ste mali ms po nom?
28. dec 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčata nemate skusenosti s tym, ze ste nemali tehotenske priznaky pri utrogestane? Kedze sa nam tehotenstvo podarilo tento mesiac( beriem utrogestan od ovulacie ) no ziadne priznaly, ziadna volest prs ( to som nikdy ani nemala ) , ziadne bolesti podbruska, ani nevolnost... len cikat chodim 900x za den :slight_smile:
4. jan 2016 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bad_delight myslim ze to je normalne a s utrogestanom to nema nic moc spolocne, z toho mozes byt tak maximalne malatna ... Ja som na tom rovnako, vzdy trpnem ked idem do poradne, ci tam krpec este je, ked mi nic nie je ... bud rada, patrime k tym stastnejsim ... a s tym mocenim je to des, minimalne kazdu hodinu ...
4. jan 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bad_delight gratulujem :slight_smile:
@joyance ja zas nemam pocit ze by som chodila moc cikat, mozno len o jeden krat viac za den, sranda, ale je pravda ze aj malo pijem :( a ja zas jedine priznaky je bolest prs a brutalna chut do jedla a nafukovanie, inak sa tiez moc tehotno necitim :D vo stvrtok idem do CAR na sono, budem mat prvy den 7 tyzdna tak sa modlim aby sme uz videli akciu srdiecka a plod :slight_smile:
5. jan 2016 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sany944 tak drzim palce, aby srdiecko bilo ako zvon. Ja tiez inak velmi malo pijem, odjakziva do seba dostavam minimum tekutin, ako keby som netrpela pocitom smadu. Ale v týchto mesiacoch sa snazim nejako polepsit a vypit aspon tie 2l vody. Ale dava mi to zabrat, nefunguje na mna ani plna flasa vody predo mnou na stole. No musim na sebe este zapracovat.
5. jan 2016 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sany944 dakujem :slight_smile: na unac k tlmu pitiu. asi to byde tehotenstvom no vzdy som pila minimalne no posledne 2 tyzdne sa nadájam ako tava od rana di večera strasne som smadna cele dni :slight_smile:
6. jan 2016 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si vkladam utrogestan 2x2,cca 3 mesiace a budem az do 36 tt,ja mam operovany 2x krcok a utrogestan ma byt nato,aby krcok nepovoloval kvoly predcasnemu porodu
6. jan 2016 o 10:12  •  3 deti - čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bad_delight ja som v podstate tiez smadna akos viac ale aj tak nestiham pit tolko kolko by som mala vzdy sa spametam vecer ze aka som smadna a ze som nic nepila a potom sa navecer napijem tolko ze celu noc chodim po zachodoch :D musim pit viac hlavne doobeba.
6. jan 2016 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@joyance no musime sa polepsit, ja mam tiez caj narobeny v cajniku a mineralku pri sebe ale ani mne to moc nepomaha, len vecer sa to snazim dohnat a potom celu noc beham cikat :D
6. jan 2016 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Mám na predaj viac balení Utrogestanu. Viac info v správe.
9. jan 2016 o 04:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemal niemto stav ze mal prilis vela progrsteronu v zavudlosti s uzivanim Utrogestanu? ze mu znizovali davku?
10. jan 2016 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zostala mi jedna načatá krabička (22 guliciek)Utrogestanu ak by mal niekto záujem expiracia 1/2017.
23. jan 2016 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitrmelka ahojky, ja by som potrebovala, chýba mi asi 10-15 kusov, ešte ju stále máš?
10. feb 2016 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma niekto na predaj jednu krabicku?ss
14. feb 2016 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok