• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Utrogestan a vaše skúsenosti s ním

27. júla 2017 
@catherinah ked by mi ten Utro predsa len ovulku blokol, tak by som nemala mat ani sprievodne javy ako hlien, alebo zvysenu BT...vsak?
4. nov 2016 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka21 môžem sa opitat aký ste mali problém alebo čo sa stalo že ste potratila v 23 t. Ja som teraz v 21 t . Potratila silným krvácaním az zo mňa plod vychádzal . A odpoveď na to či sa stalo mi nik poriadne nedal. Dakujem
8. jún o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, aj vás po utrogestane bolí podbruško? Ja mám také bolesti, akoby mi mala prísť mrcha...niekedy to až predychávam..
23. jún o 09:35  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aleskandra ahoj ja ho beriem už druhé tehotenstvo ale bolesti sú není určite znehodnotil je veľmi dobrý v tehotenstve bráni krvacaniu. Poraď sa zo svojou doktorkou ale to je skôr preto že sa plodovy obal zväčšuje a niektoré ženy to strašné boli ja som po potrate 4 mesiace a bolv 21 týždni. A už som 5 krát tehotná teraz v 8 týždni a chvála Bohu ma nič nebolí ani mi neni zle tak ako pri prvom trhu. Dúfam že to tak ostane . A držím palce aj tebe konzultul všetko s doktorkou na to knim chodíme.
23. jún o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikusa23 ahoj, no ja som dnes len 14 - ty deň po IUI, takže je ešte otázne, či som,alebo nie som tehotná...na sone ešte nič nebolo vidieť...a keď som sa dr.spytala,či ta bolesť je z tých tabliet,tak mi prikývla...ale ďakujem za odpoveď :slight_smile:
23. jún o 15:22  •  čaká bábätko, termín má v marci 2018 (12. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mailinka4 hlien a zvysena teplota kedy? Pred alebo po zacati uzivania Utrogestanu?
23. jún o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak aj ja som dnes dostala utrogestan..mala som ho aj pri prvej dcere bo predyltym som potratila tak mi to hned nasadil ako som otehotniela..nemala som pri nej ziadne problemy,pri druhom tehu som mala od 6tt..zacala som krvacat a az po dvoch tyzdnoch mi zistili,ze mi jeden plodik odumrel..ale to som brala duphaston ci ako sa to pise..dnes som zacala trosku krvacat,som v 8tt..srdiecko nam bije..nasdila mi utrogestan dve rano a vecer vkladat..aj ascorutyn mam..dugam,ze to ustupi..len neviem ci sa musi brat presne akazdy den rovnako..??
27. júl o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snnor utrogestan každý deň 2 ráno 2 večer . A to ostatné neviem ja som mierne zakrvacala kôli cievke prasknutej a to mi dala doktorka kanavit 3x denne 3 dní. a tabletky pomba iba keď sa krváca inak netreba že to by mi dali aj v nemocnici a ešte magnézium magnerot z toho mi není nič. A čo beriem lieky na riedenie krvy aspirín tak ten som v tie dni nejedla.
27. júl o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok