• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Utrogestan a vaše skúsenosti s ním

27. júla 2017 
@dadqa86 ano ja som ho brala hned od začiatku ako som zistila že som tehotna cele prve tri mesiace a teraz sme v 27.tyždni.Mala som ho na vkladanie lebo sa da aj uživať ale vkladanim ma väčši učinok vytvara tam ako taky obal aby si babatko nepotratila.To čo ti predpisal lekar je vlasne na čo?
18. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11:To je na nejake zlte teliesko aspom mi to takt povedal inak je to pre zeny ktore nevedia otehotniet..scim ja problem nemam aj bez tabletiek... :unamused: neviem mozno ze by mi ten UTROGESTAN pomohol udrzat miminko aj dlchsie ako len 11tt :frowning2:
@grelu :Lenze ja mam problem udrzat plod v tom je ten problem ja som bola aj na genetike ja som mala uuplne vsetky vysledky v poriadku...Ja som ho udrazala prve tehu do 7tt a druhe do 11tt inak nie...Neviem,ale ak by mi mal UTROGESTAN pomoct tak by som ho chcela brat....
18. jún 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadqa86 mala si MA alebo spontanny potrat?...utrogestan pomaha pri spontannych potratoch
18. jún 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grelu:Prvy potrat som mala ze som zacala krvacat a druhy potrat som mala zamlknuty :frowning2:
18. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byť tebou ten untrogestan určite skusim.Porad sa z lekarom uvidiš čo ti povie
18. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 :Len nechapem preco mi predpisal ten CLOSTILBEGYT ked to je pre zena ktore nemozu otehotniet :unamused: povedal mi zevraj kvoli zltemu teliesku ci ako sa to vola :sweat_smile: ...Pojdem za gynekologom a ja sa ho na tento UTROGESTAN opytam pretoze som onom citala ze to je na podporu toho aby som nepotratila..Ja to asi potrebujem pretoze mam asi slabe vajicko alebo maternicu alebo ja neviem :unamused:
18. jún 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite sa snim o tom porozpravaj utrogestan je naozaj dobry to viem aj z mojho okolia aj čo čitam tak to určite za to stojí neboj určite sa to podari treba len veriť mne doktorka minuli rok po zakroku povedala nebojte sa bude dobre vy sa tu buduci rok určite ukažete a ma aj pravdu.Netreba sa vzdavať aj ked je to ťažke ja to viem
19. jún 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krtica11 :ja sa snim porozpravam a uvidime :slight_smile:
19. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj potom vedieť čo ti povedal :slight_smile:
19. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Utrogestan je prirodzený progesteron - hormón udržujúci tehotenstvo. Ja ho beriem do 14. tt., ale už ma to nebaví. V tomto horku sa pariť s intínkami, no nic moc.
19. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 :Jj dam neboj sa a co ty ako sa inak mas?
19. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa držim zatial faj za tyžden idem na cukor Idem si dať tu hnusnu sladku vodu :unamused:
20. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krtica11 :To ja neviem ani co je :unamused: ,ale v kazdom pripade ti drzim palce :slight_smile:
20. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: chcem sa spytat, ci ste pocitili nejake zmeny pocas vkladania utrogestanu... ja si ho vkladam 10-ty den, a asi dva tri dni mam pocit, ze mi na jednej strane stvrdol krcok... neviem, ci stvrdol iba teraz, alebo bol taky od zaciatku a ja som si to iba teraz uvedomila... mali ste takuto skusenost aj vy? Dakujem za odpoved :wink:
3. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase ja (sem chodim uz asi iba ja :wink: ) Mam dalsiu otazku, prisla Vam menstruacia aj pocas brania Utrogestanu, alebo az po jeho vysadeni, ak ano, kolko dni po uziti poslednej tabletky?
6. okt 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 ja som ms dostala aj ked som brala utros, ked som ho vysadila tak do 2 dni sa mi uplne rozbehla
6. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirm Dakujem :slight_smile: A prestala si ho brat zo dna na den? Alebo si postupne znizovala davku?
6. okt 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 tak u mna znamenalo ked som zacala krvacat ze ivf sa nepodarilo, takze este som isla na krv a potom som ho hned vysadila
6. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirm ja ho beriem po IUI, ale nebola som trpezliva, na krv som sla uz 11 den po a hcg bolo iba 1. Chcela som ho hned vysadit, ale ked som volala Dr, povedala, ze som bola na krvi priskoro a uz sa im vraj parkrat stalo, ze 11-den bol negativny a napriek tomu islo o tehu. Hm, iste nie moj pripad, ale pre istotu cakam do piatku. Zbytocne... pytam sa preto, ze buduci utorok cestujem a asi mi to vyjde just na vtedy... Fnuk!
6. okt 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 mozno to bude tvoj pripad :slight_smile:
6. okt 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE JA SOM TIEZ TEH A SOM V 8TTEHOTENSTVA UZIVAM UTROGESTAN A MAVAM BOLESTI BRUSKA TAK SA BOJIM CI JE TO NORMALNE?TERAZ MI MAJU ROBIT SONO CI JE UZ AKCIA SRDIECKA AK MATE TAKY PROBLEM TAK MI NAPISTE PAAA
28. nov 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ci do tejto temy este niekto chodi, ale potrebovala by som radu...Dnes som zacala brat utrogestan, som 7+2tt. Pred otehotnenim som mala 60-85 dnove cykly a nizsiu hladinu progesteronu. Problem je v tom, ze v utorok som bola u svojej dr. ktora ordinuje len 1x tyzdenne, hovorila o utrose ale sme to potom nejak zahovorili a zabudli, tak som bola dnes u jej kolegu gynekologa, ktory mi ho predpisal namiesto nej v davkovani 3x1. Ale vsade citam ze na podporu tehotenstva sa dava 3x2. Tak teraz neviem, ako ho mam uzivat? Moja lekarka bude v ambulancii az v utorok. :unamused: Dakujem za kazdu radu.
13. jan 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat28 ja som v 6tt a beriem ho 2x1..takze je to urcite v poriadku...
13. jan 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 a mal tvoj lekar nejaky dovod ti ho predpisat, alebo ho uzivas len pre istotu? :wink:
13. jan 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat28 urcite ano,inak by mi to nepredpisal ...
13. jan 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana_1 ja som sa len pytala, lebo viem o vela kockach, ktore to brali len preventivne :wink:
13. jan 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja som uz 5 tyz.po porode a brala som utrogestan aj duphaston prvy trimester lebo som mala hnede vytoky a bola na rizikovom ,mala som predpisany aj pokoj na lozku takze bud kludna neuskodi to ani tebe ani babu :slight_smile:
5. mar 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po cca. 3 tyzdnoch vkladania utrogestanu mam pocit palenia vnutri aj v mocovom mechure... doktor mi povedal, ze si tam mam davat nejaky intimny gel ako prirodzenu ochranu... ale ako sa to da, ked Utrogestan beriem 3x2 denne a on neustale vyteka? ked som si dala ten gel, tak to zacalo este viac stipat....
8. jún 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat28 ahoj mas 100 alebo 200mg.ak mas 200mg balenie tak preto iba 3x1
8. jún 2011 o 12:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 nuz ja som medzitym v 11tt potratila. A brala som utrogestan 200mg 3x1.
9. jún 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok