• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Utrogestan a vaše skúsenosti s ním

27. júla 2017 
mam utrogestan zostal my nechcete predam lacnejsie...
19. feb 2013 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby chcem sa aj ja pridat k debate....bola som tiez na umelom ivf 11.2...a tiez berem utrogestan...a teraz som zacala pocitovat bolest ale nie silnu v lavom vajecniku je to take nieco ako keby som mala dostat kramy mala ste niektora nieco taketo?neviem co to presne znamena ci sa mam bat ale tesit...dakujem ...
19. feb 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby , neviete ci Utrogestan ovplyvnuje bazalnu teplotu? ďakujem za kazdu odpoved :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobica25 ahooj! Ja som sice len po IUI, ale tiez beriem Utrog. Ja si to vkladam zdola. A par minut po tom, ako si ich dam, zvyknem pocitovat take nieco ako na mrchu. Ale potom to prejde. Kedy budes mat vysledky, ci sa to podarilo? Drzim palceky :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tiez som po IUI a beriem utrogestan, mam si to davat ako cipky, dnes som si dala pvy krat, len neviem ci som si to nedala zle, lebo ked idem na wc, tak tam ako zo zle rozpustenej tabletky, teraz neviem neviem ci to tak ma byt..poradte diki
20. mar 2013 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkiz je to normalne, odporuca sa pol hodinu polezat, ab to hned nevytieklo.... a vytekat to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2013 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabellaa
@isabellaa diki moc, ja som aj lezala asi pol hodku, ale bala som sa ze som nieco urobila zle, takze je to ok, dakujem :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkiz ono je treba si to dat dost hlboko a lezat urcite, ja ked lezim aspon hodku nic nemam na spodnom pradle...raz som lezala chvilu a bolo to cele prec :frowning2:
20. mar 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 jasne myslim ze tak som aj urobila, len ja mam dve rano a dve vecer..takze by som to mohla skusit tak ze si dam vecer pred spanim a rano a este si lahnem potom....neviem ale hadam to nemusi byt presne nacas....
20. mar 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkiz aj ja si davam dve rano a dve vecer a mne v centre povedali, ze by to malo byt priblizne kazdych 12 hodin, hodina hore dole, takze sa snazim to dodrziavat :slight_smile:
20. mar 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 diki za radu a ty si tiez bola koli umelemu oplodneniu? mne vcera odobrali vajicka a teraz len trpnem ako to dopadne, dufam ze budu krasne rast :slight_smile:
20. mar 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkiz ja som si to davala kvoli IUI
20. mar 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 a pomohlo? kedy si bola?
20. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkiz ja som bola 24.2. a vysledok bol nakoniec negativny a tak ma caka 2.IUI
20. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha jasne, dufam ze tentoraz ti to vyjde... a ked ides druhy krat tiez musis podstupit tu istu liecbu, myslim pichanie injekcii a potom odber vajicok?
20. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkiz to si asi myslela IVF nie? pichanie injekcii a odber vajicok....ja som bola na IUI...to je vstrekovanie spermii do matenice, tam sa vajicka neodoberaju :slight_smile:
21. mar 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka810 aha jasne..no pekne som to doplietla..tak ja som.bola na IVF :slight_smile:
21. mar 2013 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky, chcem sa spýtať, som 5 dní po et IVF, a mám bolesti v podbrušku...beriem utro 3x po 2 tabletky....môže to byť z toho, že sa rozťahuje maternica? bolia ma aj prsia, ale to je normálne...stále mám pocit, že ide mrxa, ale tá bolesť je slabšia, ale cítim ju...mám sa báť, alebo tešiť?
14. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vedel by mi niekto poradit? mam brat utrogestan po IVF do konca 12. tyzdna, ku koncu postupne vysadzat. dnes som ale volala so sestrickou z centra a ta mi hovorila, ze sa to vysadza postupne az od konca 12. tyzdna. ake mate vy skusenosti?
23. apr 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sherny je to normalne take bolesti jaj pred mrskou. ja som bola na ivf a som tehotna estelen10 tt. a taketo bolesti som mala, asi 2 tyzdne co prestali.
@xlolax80 moj gynek. Povedal ze uz ho mam vysadit som v 10tt ale mam este tabletky asi na 12 dni tak ich doberiem. Ak mozem poradit tak postupne vysadzaj. Lebo ja si vkladam vecer len jednu a predtym 2tab.
29. apr 2013 o 16:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobica25
@apoloma
@sudabe
@xlolax80
@sherny
@tinkiz
@stanka810 Ahojte mamulienky, tehulienky............. nemáte niekto zvyšný utrogestan? už mám len na tento týždeň a nestíham zájsť k dokimu, prosím dajte vedieť, tu alebo IP. ĎAKUJEM :slight_smile:
28. máj 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helenka333 ahoj, mne ostali asi 3 tabletky. to ti asi moc nepomoze...
28. máj 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sudabe @xlolax80 Ďakujem Vám, nevadí, tiež si hovorím, že ešte práve do začiatku´12 tt. mám a potom vysadím, inak beriem aj duphaston, takže dúfam že nebude vadiť ked vysadím...doki mi kázal 2 na noc ja som si dávala len jednu aj tak :grinning: takže tá jedna chýbať nebude :slight_smile: krásny deň
28. máj 2013 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zahodila som bol uz po expiracii..
28. máj 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@helenka333 ale aj duphaston sa mä vysadzat kolo 12 t vies? nestrrsuj to uz je vhodny cas nä vysadenie a ked beries uz len jednu to neni problem. ved aj dr Ty povedal a to ktory gyn. obvodny ci dr z caru?
28. máj 2013 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sudabe áno viem, ešte ten duphaston doberiem do konca 12. tt. potom vysadím, aj tak vtedy idem práve na kontrolu, okolo 8.6. to už ani nie dva týždne, on je môj gynekológ, je to nemocničný lekár - gyndoš, takže aj prehliadky mám u neho aj u neho rodím. A ĎAKUJEM :slight_smile:
28. máj 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babydnes mi.predpisali utrogestan vaginalne mam ho skladovat v chladnicke alebo pri iyb.teplote. Dik
25. júl 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexaba Ahoj, nemusi byt v chladnicke, mam ho pri izbovej teplote.
26. júl 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apoloma Ahoj!Máš ešte ten Utrogestan ?
20. aug 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora256 ahoj veru uz nie..
20. aug 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok