V 8tt doktor vidí iba 2mm plod (možno nie plod).

matulaa31
13. júl 2019

Ahojte babule. Mate niektora skusenost s niecim podobnym? Mam este sancu?
V piatok som bola na kontrolu u gynekologa,to som bola podla ms 8+3tt,ale mavam cykly 31 dnove a vravel,ze od poslednej kontroly,co bolo presne pred tyzdnom,sa mi zvacsila maternica,gestacny vak aj zltkovy vak a ze tam pribudlo nieco 2mm-ove,co vyzera ako plod,ale nemusi to byt plod.A ze ak by to bol plod,tak by som bola len v 5-6tt.Na kontrolu mam ist az koncom mesiaca.Myslite,ze mam este sancu? O jedno babatko som uz prisla a velmi sa bojim :(

ladybug138
13. júl 2019

Ahoj, ja som mala 1mm vacok v 5 tyzdni... Moze byt ale aj, ze si mala posunutu ovulaciu... Ja som mala 28 dnove cykly a viem, ze som otehotnela presne na 14.den... Neviem, v 9 tyzdni uz som mala aj nevolnosti a co ja viem co vsetko, u teba to samozrejme byt nemusi, ale 2mm je malinke podla mna ☹

matulaa31
autor
13. júl 2019

@ladybug138 ahoj,vacok mam uz velky,toto vravel doktor,ze vyzera ako plod

soldi
13. júl 2019

@matulaa31 pravdepodobne bola ovulacia neskor. bude to dobre, vsak rastie. to je hlavne 🙂

alexandra2468
13. júl 2019

@matulaa31 a ty vies kedy asi bola ovulacia? Sedelo by ti to na tych 5-6tt?

matulaa31
autor
13. júl 2019

@alexandra2468 ovulaciu nemam odsledovanu,riadila som sa podla apky v mobile,ale kludne mohla byt aj neskor. Co ma vsak znepokojuje,test som si robila 2 dni po meskani a hned bol pozitivny a ak by som to mala posunute i ked len o 2 tyzdne,tak by som musela otehotniet tesne pred spravenim testu,co sa mi zda nemozne :/

alexandra2468
13. júl 2019

@matulaa31 ach to mas teda pravdu. Tak potom ti neporadim, ale ked tam po tyzdni “nieco narastlo”, tak dufajme, ze to ide spravnym smerom a vsetko dobre dopadne 🙏 drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre