V ktorom týždni tehotenstva vidieť detské srdiečko?

livinka32
12. okt 2010

dnes mi doktor robil vaginalne sono a povedal,ze nevidi srdiecko a mal by ho videt.dost ma znepokojil!!!tak chcem vediet ci mal niekto takuto skusenost a vsetko bolo aj tak v poriadku!!!!dakujem

mimi21mimi
12. okt 2010

mne videl az v 7 - 8tt

martinex
12. okt 2010

to je este skoro podla mna,zbytocne ta vystrasil.. tak v 8tt by uz malo byt ..

medyna
12. okt 2010

no ja som pocula, ze srdiecko vidiet az v takom 6-tom, skor 7- mom tyzdni, zatial by ti mal vidiet len dutinku.... takze este by som chvilku vyckala a neznepokojovala sa ... 😉

velvet26
12. okt 2010

neboj sa, v 5 tt. je vidiet vacsinou len gestacny vak, v takom 7 tt. ho bude vidiet urcite, tak sa neboj...bud pokojna...
hlavne nech nerobi dr. unahlene rozhodnutia a neposiela ta na cistenie, pockajte este...urcite sa objavi..

zajo79
12. okt 2010

urcite nie, klud. neviem co Ta plasi doktor.

mozno v piatom tyzdni by malo byt, ale kedze prve dva tyzdne tehotnosti si vlastne tehotna niesi, lebo sa to rata od prveho dna posledneho menzesu...cize 7-8tt bude vidiet urcite.

bosora
12. okt 2010

aj ja ked som bola v 5 tyzdni, este nebolo vidiet srdiecko, az potom neskor ked som tam bol okolo 8 tyzdna

diwa
12. okt 2010

u mna v 5tt nevidel ani len plodik, iba gestacny vak..a nie ze srdiecko...to bolo az v 7 tt

mircalla
12. okt 2010

urcite nie. srdiecko je naskor 4 tyzdne od oplodnenia. mne videl srdiecko zaciatkom siedmeho tyzdna

neurologia
12. okt 2010

srdiecko od 6-7 tyzdna....

barchee
12. okt 2010

@livinka32 neboooj 😉 srdiečko až v 7 tt bije ako zvon, ani v 6 tt ho ešte nemusí byť vidno 😉mne ho v 7 tt videl dr, vlastne to bol aj prvý utz 🙂

katkas1
12. okt 2010

mne uz bolo vidno v 6 tt

katkarv
16. nov 2010

ja som bola 15.11.na usg cize 6/0 podla poslednej menzes ale nebolo vidno len vacok,ale hcg mam6413 takze je to o.k vo february som mala zamlknuty potrat tak som sa teraz zlakla ked nevidel srdiecko ale zrejme je fakt skoro

lucka1987
16. nov 2010

ja som bola v 5 tt na utz tieu nebolo vidiet srdiecko je to skoro..... vraj tak o tyzden dva... by to mohlo zacat byt..
neboj je naozaj je to este zavcasu

burina111
16. nov 2010

kdeže, to je skoro, skôr taký vačok, čierny krúžok. srdiečko až po 7tt, aj to bude iba ten vačok tak pulzovať. držíme palce 😉

elisa7
16. nov 2010

ahoj, to mi pripomina najhorsi zazitok mojho zivota, ked som prisla stastna s pozitivnym testom k mojmu Dr.,nechal ma v nemocnici s podozrenim na mimomaternicove(bola to cysta), na oddeleni mi lekar povedal ze je to normalna gravidita-5tt, ale srdiecko nebije, odisla som na reverz s tym ze za tyzden mam prist na kyretaz, a za tyzden mi ten isty Dr. povedal ze bije-a je z toho moja najstarsia dcera 🙂je ale pravda ze pri dvojcatach im bolo vidno srdiecko uz v tom 5tt- takze podla mna tabulka na to ,,KEDY" neexistuje, je to individualne...

jajka0211
24. nov 2010

ja som v 5tt a dr nevidel ani vacok :(

kvacinka
7. dec 2010

ja som bola prvykrat v 6+1tt a tiez videla len gestacny vak,srdiecko nie. Dalsie sono o 3 tyzdne, nie je to neskoro?

ernuska296
24. máj 2011

ahojte chcem sa spytat v ktorom tyzdnije po prvy krat videt srdiecko na sone?? ja by som podla poslednej MS mala byt v 9 a 2 dni ale som si ista ze som otehotnela az na 21 den cyklu tak cca ten 6 by malo byt embryo, myslite ze sa da uz vidiet??

suzieqiu
24. máj 2011

ahoj, ani mne nebolo vidiet srdiecko a to dokonca v 7tt podla menstruacie. potom som aj krvacala,doktor ma strasil,ze uz je asi koniec ale fazulka sa udrzala. a uz o tyzden bola jasna akcia srdiecka a podla velkosti som bola 2tyzdne pozadu. mysli pozitivne. to je polovica uspechu. drzim palce.

babulkaa
24. máj 2011

ahojte, ja som bola v 6tt na vaginalnom sone a srdiecko krasne bilo. Ale myslim si ze je to individualne. Drzim palce 😉

solinkarka
24. máj 2011

jasne ze v 5tt este nemusi byt vidiet srdiecko...ja som bola v 5tt+5 a doktor povedal ze na srdieco je este skoro 🙂

renka2524
19. apr 2013

Dobry den bola som u gyn dnes,a povedala mi doktorka ze som maximum v 5tt ze vsetko pekne rastie len srdiecko este nebolo vidno nie je to este skoro???som nervozna a mam strasny strach mnzs bola naposledy 9marca prosim poradte

magali
19. apr 2013

tiez som v 5tt nemala na sone este srdiecko, to je este skoro az na dalsej kontrole uz bolo pekne vidiet

evio
19. apr 2013

to mas este cas niekedy vidiet az v 10tt....neboj 5tt je este moc skoro

weroni87
22. okt 2013

ja som bola dnes na vyšetrení 7 tt. Srdiečko nebije. Som z toho nervózna. Doktorka sa mi to snažila vysvetliť opatrne ale naznačila, že ked ani o týždeň nezačne biť, tak musím ísť do nemocnice. :( Zajtra idem na krvné testy, dúfam, že to bude v poriadku a o týždeň už budem počuť srdiečko nášho dieťatka.

ivet005
7. feb 2015

Ahojte,ja som v piatok rano nasla na nohavickach trochu krvi,neskor hnedy vytok.bola som u gynekologa a ten mi povedal,ze plod je maly a srdiecko nebije, som v 8tt a plod mal 14 mm.dal nam sancu do utorka... ale pisete,ze srdiecko moze byt vidno az v 10 tt,tak nechcem,aby urobil unahleny zaver.

lavinis
7. feb 2015

ja som bola prvý krát v 5tt +2 a nebolo nič, ďalšie sono som mala 8tt + 4 a už tam bolo 🙂 myslím, že od 6tt sa dá vidieť, ale nezmanená, že každý ho bude mať v 6tt + 1, závisí od toho, kedy nastalo oplodnenie

katrinka13
18. nov 2015

ahojte.......chcem sa zapojiť ku vašej diskusie..som tehu 8tt 5 den,bola som na sone a nebolo vidno srdiečko,mám veľký strach,brala mi sestrička krv a HCG mi kleslo o rovnú 1000.cku....včera som trošku začala špiniť ale iba pri utieraní,bojím sa aby to nebolo ako minulý rok...sme prišli o bábetko./anembryola/ nevedia z čoho sa to stalo a prečo....prosím o radu,mám hrozný strach

tank4
21. nov 2019

Mne dnes tiež a tiež povedal, že nevidí srdiečko... Veľmi sa bojím

jajka3
21. nov 2019

Baby co hovorite na toto sono je to 6tyzden je tam jedno babo alebo dve?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre