V ktorom týždni tehotenstva vidieť pohlavie?

tvks
18. aug 2012

V ktorom tyzdni tehotenstva ste videli pohlavie babätka?Dakujem

hu.hu
22. jún 2017

v 13tt 👦

silvialilien
22. jún 2017

Dost skoro 😊

brigushka
31. júl 2017

My sme v 11. tt a taky pipik mal na sone ze az :D vacsi ako noha :D:D uplne si rozplacol obe nohy....lekar povedal ze je to dost skoro povedat ze to bude chlapcek ale naozaj vyzera tak ze to tak bude

marika58
31. júl 2017

Nam povedal v 16t.t 😉😊

nika1104
31. júl 2017

@brigushka v 11tt organy sú rovnaké aj nemusia byt no mohol to byt pohlavny hrbolcek 🙂 ...
Bud z toho bbude klitoris alebo pipik no v 10az 11tt je to skoro rovnake 🙂

vikusss
31. júl 2017

najlepšie v 20tt na tom morfologickom podľa mňa

brigushka
31. júl 2017

@nika1104 hej hej on to vravel...on mi v skratke povedal ze je este skoro povedat definitivne ze co to bude, ale neverim ze sa ten "pipik" tak stiahne aby to bolo dievcatko 🙂 ved pridam sem fotku 🙂

nika1104
31. júl 2017

@brigushka tak hej no 😀 asi to bude chlap 😂

domculik
31. júl 2017

@tvks oficialne od 20tt.

vikusss
31. júl 2017

@brigushka my sme videli na sone rovnako takto a toe dr povedal ze zrejme chlapcek a ked som to videla aj ja hovorim si stopercentne to bude chalan kupujeme vsetko.modre 😀 a co sa stalo v siedmom mesiaci?? Tamtatataaaaaaa vraj to je dievca😂 neverila.som tomu tak som sla na sono k druhemu tiez.potvrdil dievca 😂 a koncom siedmeho mesiaca som bola hospitalizovana v nemocnici a tam ked mi dr robil sono tak mi to nedalo sa aj jeho spytat a tiez povedat ze tam pipik nie je ale kavove zrnko😂 a ked som sa pytala mojho dr ako to je mozne tak mi povedal ze on toez nevie ako ale inac si to nevie vysvetlit ako pupocnu snuru ktora nebola cela vidno ale.len kusok a to vyzeralo ako pipik 😂 a ja som.uz doma mala dva modre kociky 😂😂😂

brigushka
2. aug 2017

@vikusss :D uz som pocula aj ja takuto story ale im to zistili v 5. mesiaci....rozhodne este nic nekupujem :D pockam kym to potvrdi aj 4D a vsetko mozneee...max neutralne vecicky si kupim 🙂

jennita
20. sep 2017

Mne lekárka povedala v 11. týždni že to bude chlapec lebo sa na ultrazvuku stále škrabkal medzi nožičkami a že má skúsenosť že to robia len chlapčekovia, tak som sa tomu smiala. Ale v 13. týždni som bola na NT a tam sme už pekne videli že to je chlapček. 🙂

brigushka
22. sep 2017

takze uz som 18. tt a lekar mi potvrdil ze je to chlapcek....povedal ze 100% vypucil nam totiz zadok takze sme videli len stehna a pipik :D neskor sem pridam aj fotku aby ste videli :D pre istotu ale kupujem zatial neutralne veci...jedna kamaratka ma rodit teraz v oktobri a tvrdili jej ze bude mat dievcatko no a pred mesiacom jej oznamili ze caka dvojicky a dvoch chlapcov :D takze asi tak :D

sonya6
30. dec 2017

@kikakik18 odkial si kupovsla ten test? 😊 tesp ako sa volal?

puskaruka
30. dec 2017

V 20tt ešte nebolo vidieť

sonya6
30. dec 2017

@brigushka to kamoska nevedela dkor ze caka dvojky? 😱 v ktorom tyzdni jej to oznamili?

vydrnik
30. dec 2017

u oboch deti v 16tt

babatkoo
30. dec 2017

Syna v 16tt

brigushka
1. jan 2018

@sonya6 bola nejak v siedmom mesiaci uz....dobre co? tiez mi skoro spanka padla

anonymna2802
16. apr 2018

@anjelicek26 takze teoreticky uz bude vidiet na 3D ultrazvuku?

marika58
18. apr 2018

16t.t a prva v 19t.t

fiffinkaa
18. apr 2018

V 20tt..

maca2017
18. apr 2018

V 12tt mi moj doki povedal dievca, v ten den Grochal ze skor chlapec. V 16tt to bol chlap jak buk. A vyzera ze aj zostane 😁

paty888
13. aug 2020

My sme to vedeli v 15 tt 🙂

miskachrumka
30. jan 2021

@jankako na morfologickom ?

rastik_simonka
31. jan 2021

@marcelatje to nieje pravda v10tom týždni sa to nedá zistit

rastik_simonka
31. jan 2021

@maca2017 dúfam že aj my budeme mat dievčatko

marcelatje
31. jan 2021

@rastik_simonka urcite? Napriklad tu https://babygen.sk/ a xy dalsich 🤷‍♀️

rastik_simonka
1. feb 2021

@marcelatje to áno ale nieje to na 100% iste či ? Neviem sme s toho zmäteny

marcelatje
1. feb 2021

@rastik_simonka u nas v skupine si to zopar bab dalo urobit a vsetkym urcili spravne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre