V ktorom týždni už počuť srdiečko?

mirip
14. sep 2008

Ahojte chcem sa spýtať v ktorom týždni by už malo byť na UZV vidieť ozvy srdiečka? Dík, viem že podobná téma tu už je, čakanie na srdiečko.........ale nikde ani v knihách ani na internete sa neudáva týždeň kedy ho už vidieť............tak vás prosím, tie čo ste tehule, maminy...........napíšte vlastnú skúsenosť, dík

mirrinka
2. okt 2008

v mojom prípade 6tt

dicinka1
2. okt 2008

tilli..ano mirip prisla o mimi.. ☹ ☹ ☹ ☹

giuli
2. okt 2008

mne akciu srdiečka potvrdili v 7tt+3 a hneď som dostala aj teh.knižku 😵

mirip
autor
2. okt 2008

dík guli, to je jedno, mne srdiečko nakoniec bolo v 8t ale aj tak to skončilo v pondelok na moje narodeniny mi doktor povedal že je to missed abortion v 10tt 😔 😢

giuli
2. okt 2008

mirip,je mi to moc ľúto...aj moja sesternica mala min.týždeň zamĺknutý potrat,boli sme tehu naraz...o to to viac bolí.. 😔 .teraz sa sústreď na seba a nabudúce to bude v pohode 😵

mystery7
2. okt 2008

no, v dnesnej dobe je problem otehotniet, ale ani potom to este nie je vyhrane

myslite, ze take problemy mali aj nase stare mamy?? alebo toho vedeli menej, tak sa aj menej trapili?

nasa znama nechcela dieta, neplanovala, az 4. mesiaci isla k dr. a uz ma zdrave baby 😒

jvo
2. okt 2008

ahojte mne potvrdili akciu srdiecka na zaciatku 7 tt tusim to bolo 6tt+1

tinus20
2. okt 2008

ja som pocula na ultrazvuku uz v 7tt

mystery7
3. okt 2008

tak to som zvedva co bude v utorok, drzte mi palce, neviem sa dockat

a este by ma zaujimalo, ake testy budu robit s mojou krvou? vraj mi ju budu brat buduci utorok

maximm
3. okt 2008

Ahojte baby ako si vlastne počítate dni tt. ja som v 5.3.podla poslednej menstr. 🙂 ale viem presne že som otehotnela okolo 6-9. 08 . chcela by som vedieť od ktorého dna mam ratať z akc srdiečka .bola som na ultraz včera a doktor videl uz náznaky baba. ale to by som bola len v 3.3.-mala som 7 mm plodo vačok.... prosim poradte ako to riešite ... 🙂 🙂 🙂

maximm
3. okt 2008

otehotnela som medz 6-9.9.08 🙂

mirip
autor
3. okt 2008

ja ti neporadím aj ked som zakladala túto tému síce sme mali srdiečko v 8tt ale nakoniec to bol aj tak missed abortion 🤐 😔

maximm
3. okt 2008

to je mi lúto ja som mala mis abortion dva krát viem co prežívaš ,,,drž sa

maximm
3. okt 2008

mirip dostala si moju postu? lebo ja neviem este v tomto narábať 🙂

tweetinkapp
6. nov 2008

Dnes mi lekar povedal, ze malemu uteka srdiecko, ale ze je to asi z mojej chudokrvnosti. Ale aj tak ma vystrasil. Neviem, ci neboli ozvy az nejakych 170....nemate s tym niektora skusenost?

mirip
autor
6. nov 2008

neviem tweeti ja som tak dlho nebola tehula sorry....... 😒

simona55
7. nov 2008

cav. tweeti vies co podla mna to neni nic vazne vichadzam stoho ze ja som 4 rodicka akebi si mala problem tak to ti povie na rovinu neviem kolkimasiac tahas ale neboj bude to ok 😅 😵

samayka
7. nov 2008

ja idem na uzv 18.11 - to by podla vypoctov mal byt 7tt - a uz bude vraj srdiecko pocut 🙂

simona55
7. nov 2008

potom to je uz skoto druhy mesiac a preco sa nepitas na od ber plodovej vodi tam ti na iste povedia ci mas vsetko poriatku ale v 20 tyzdni ti aj tak spravia AFP atam tiez uvidis ze co je vo veci ale neboj bude vsetko OK 😅 😠

norikk
6. mar 2010

a neviete,kedy mozem srdiecko pocuvat doma cez fonendoskop ci stetoskopo,ci ako sa to vola? 😀

mirip
autor
7. mar 2010

vraj to počuť už od cca 15-16tt ale ked je baby tak otočené inak nepočuť nič

diusik
7. mar 2010

Ahojte,ja som pocuvala srdiecko od 20 tt fonendoskopom a vobec nic som nikdy nepocula,az minule som to konecne zachytila a to som bola uz v 37tt,to musi byt fakt tak natocene,no a teraz zasa nic

susika
7. mar 2010

no ja som bola v 6tt a už tam bolo.zvuk sme namali, ale ked bije, isto ho aj počuť

ludmila25
13. sep 2011

no ja som v 6 tyzdni tehotenstva a na ultrazvuku este nebolo pocut srdiecko ☹ bojim sa ci je vsetko v poriadku

kikusa2111
14. sep 2011

Ja som v 7tt .Doktor my ešte nevydel ani plod a už vobec nie srdiečko.Je tam len ten vak či obal...Musíme čakať na pondelok.o februári 21.som bola na operácii či kyret alebo ako to voláte.Hoci my doteraz nikto nepovedal či to bolo mimomaterncové alebo to umrelo...lebo všade my povedali niečo iné...

inys
3. dec 2011

Ja som v 6tt ale este nebolo pocut srdiečko v auguste som mala kyret tiež pre taky dôvod a je to tu znova ten strach prezivat a cakat na ortiel ☹

kuspitka
10. aug 2012

Ahojte.ja som nestastna.podla jedenej baby je skoro na sdiecko v 6a1den pocut ho som po IVF a som 25den po vklade embria a HCG mam ževraj malo odla nej 3997.ja uz neviem co je dobre

janula18
10. aug 2012

@kuspitka srdiečko je počuť od 6tt, ale niekomu aj neskôr. Ak ti je počuť tak to je dobré a teš sa z toho. HCG už nerieš. Neviem prečo ti ho vôbec ešte merajú. Mne zobrali na potvrdenie tehu a potom už len sono či sú v maternici. Tebe vkladali dve sa mi zdá a asi ti ostalo len jedno tak tam môže byť zmena hcg, a každý je iný. Ja som mala vysoké hcg a mala som dvojičky, kamarátka mala také isté a ma jedno. Alebo poznám babu čo mala hcg okolo 500 na 14 den a čakala dvojičky. Takže je to individuálne.
Proste srdiečko máte a to je hlavne, Držte sa

sisus123
14. okt 2012

Ahoj.mne bolo srdieck pocut v 6 tyzdna a uz bilo jak zvon:P

magdusaaa
17. okt 2012

@mirip Ahoj,chcem sa Ta spytat,ci si mala aj nejake problemy pred potratom? ja som tiez potratila v 8tt mna predtym bolelo stale v podbrusku,dakujem za odpoved.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre