V ktorom týždni už počuť srdiečko?

mirip
14. sep 2008

Ahojte chcem sa spýtať v ktorom týždni by už malo byť na UZV vidieť ozvy srdiečka? Dík, viem že podobná téma tu už je, čakanie na srdiečko.........ale nikde ani v knihách ani na internete sa neudáva týždeň kedy ho už vidieť............tak vás prosím, tie čo ste tehule, maminy...........napíšte vlastnú skúsenosť, dík

adinam
14. sep 2008

Ahoj mirip,v mojom prípade to bolo 6tt+6 deň. 😉 .

meggietn
14. sep 2008

mirip ja som srdiečko videla prvý krát 7+2tt

mirip
autor
14. sep 2008

problém mám ale ten že ked som bola prvýkrát u dokyho v 9tt baby bolo v 7tt a tak som mala ísť o týždeň aj som bola to bol vraj tak 8tt podla UZV a srdiečko stále nikde........aj ked baby podrástlo.....mám ísť zase v utorok

mirip
autor
14. sep 2008

to vážne ani jedna z vás nemala srdiečko neskor ako v 8tt?????????? 😔

dejna3
14. sep 2008

ja som bola na utz v 9tt a už bolo srdiečko 🙂

vejinka
14. sep 2008

ahoj mirip..no ja som bola asi v 8tt+3 nevieim presne..uz to bolo davno ale ty sa nestrachuj ak podrastlo tak to je dobreee 😉

mirip
autor
14. sep 2008

ja viem veji.ale my ešte aj meškáme dva týždne, som zo všetkého mimo......sme sa tešili že po troch rokoch konečne a o tom že budú problémy sa mi ani nesnívalo 😢

skizuzka
14. sep 2008

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=13

u mna to bolo 6tt+5, a male malo 9mm. 😉

mirip
autor
14. sep 2008

dík skizuzka, tú stránku som už čítala, ale mna sa to žial netýka, ked baby s rastom mešká...... 😔 a stále nebolo srdiečko, v utorok by som mala byť podla UZV zaž.9t teda myslím 😔

miroslava33
14. sep 2008

mirip -- hlavne je že mimi pri kontrole narastlo
že nekrvacaš ...
takže držim palce na utorok. ..už sa ti to bliži .... určite narastiete .... a srdiečko bude tukať....

ededik
15. sep 2008

Ahoj, ja som bola 6tt+6, viditeľné na sone.

mirip
autor
15. sep 2008

dievčatá dajte info........ ☹

mirip
autor
15. sep 2008

😔

giuli
15. sep 2008

mirip,nebuď smutná...ja tak isto čakám na srdiečko...zajtra mám sono a podľa MS by som mala byť zajtra 8tt+3,naposledy som bola pred 2 týždňami,videl gestačný vačok a cca3mm mrňúsa(vtedy som bola podľa MS 6tt+3,no podľa ultrazvuku 5tt+4...toho som sa nezľakla,ovu bola neskôr vzhľadom na moje PCO),tieč som napätá,či na sone bude vidieť bijúce srdiečko...
budem Ti silno držať palce,nech všetko dobre dopadne 😵

gabika24
15. sep 2008

giuli, mirip, držkajte sa - mooooooooc držím palce 🙂

stascha
16. sep 2008

mirip 🙂 ja som bola na UTZ presne pred tyzdnom a srdiecko bolo vidiet ako bije a to som bola 7 tt+4

tilly
16. sep 2008

mirip ako? ja som bola v 6tt+6 dní, ešte nič a potom v 9tt zas nič, tak skonštatovali missed ab 😔
dúfam, že to nie je tvoj prípad

giuli
16. sep 2008

tak mám dobré správy...na sone bilo srdiečko,tak nám doktor vypísal teh.knižku..podľa sona som 7tt+3,všetko bolo OK...ty ako mirip?

miroslava33
16. sep 2008

giuli - gratulujeeem..
mirip - ako ?
my ideme až v piatok ... už som desne netrpezlivááááá

giuli
16. sep 2008

ďakujem miroslava...aj Tebe držím palčeky ,nech ste OK...bolo to veľmi pekné počuť ako silno tosrdiečko z toho drobca bije...a tak veľmi túži žiť 😵

mirip
autor
16. sep 2008

ahoj mirka33 bola som dnes, máme srdiečkooooooooooooooooooooooooooo 😵 tak sa teším 😵 dúfam že aj ty budeš mať 😉

giuli
16. sep 2008

mirip,teším sa s Tebou 😵

mirip
autor
16. sep 2008

to máš dobré že máš tehu knižku ja až budúci týždeň 😒 ešte mám ísť raz na kontrolné sono a tento týždeň ešte na odbery až potom knižka...

giuli
16. sep 2008

dal mi ju hneď ako počul srdiečko...povedal,že frekvencia je vyššia než 100,tak,že je to v poriadku...

mirip
autor
16. sep 2008

no mne sa baby schovávalo...nevedel ho odmerať,tak až budúci týždeň ale ozvy boli a povedal že je to ok, len dúfam že sa tam bud. týždeń nebude tak dlho šťúrať ako dnes až ma s toho pobolieva doteraz brucho, možno ten moj až na kontrolnom dáva knižku, je velký pedant a svoje pacientky si stráži, a ja som to pocítila na vlastnej koži 😵 a som rada že som u neho, leno byť u druhej doktorky /ra tak nikdy neotehotniem

macadi
17. sep 2008

ja som bola v ôsmom týždni a už sme videli ako ševelí srdiečko... 🙂

miroslava33
17. sep 2008

ahoooj mirip -- velke potešenie u mna a gratulacia k Vašmu srdiečku ...

mirip
autor
17. sep 2008

ahoj miruš, konečne si tu, dúfam že aj ty ho mať budeš, verím tomu 😉

tilly
1. okt 2008

ahoj, mirip, neviem, či som to dobre z tvojho albumu pochopila, ale si po missed? 😢

mystery7
2. okt 2008

ahojte kocky, mozem sa k vam pridat?
ja som bol avcera na prvej kontrole u dr. spravila mi aj UZV, tehotenstvo mam potvrdene, ale srdiecko nebolo vidiet, tak idem v utorok.
Podla mojho vypoctu som vcera bola 6tt+1d, ale dr. sa k tomu nevyjadrila. ☹ tak dufam, ze v utorok sa viacej porozpravame
v utorok by mi mal presne zacat 7.tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre