V ktorom týždni vám bolo na sone prvýkrát vidieť plod?

25bibianka25
21. máj 2015

Dobrý večer dnes som bola na sone podla poslednej menštruacie by som mala byť v 7tt doktorka mi to presne nevedela povedať na ultrazvuku videla vačok aj terčik ale plod nie ďalšiu kontrolu mam o desat dni stalo sa aj vám že sa vam plod neukazal alebo až neskor bojím sa a som nervozna z toho neviem ako tých desať dní vydržim :(

lady511
21. máj 2015

Jaaj, .denno denne čítam podobné diskusie,,ak nevydrzis, ,chod na súkromnú kliniku,,zaplatíš okolo 10e z krvy zistia čo nieje veľa a budeš naisto vedieť ču si tehu, ,HOTOVO

bonaqa2013
21. máj 2015

kočky chodia k lekárke veľmi skoro - ešte ani len lekárka nič poriadne nevidí a potom prežívajú stres. A pritom by stačilo prísť v 10 tt. Lekárka by už videla čo a ako, aj tehu knižku by vypísala.... Pri 3 tehu som prišla v 15tt - lekárka už všetko videla - v súčasnosti dcéra chodí do 1 triedy.

monicm
21. máj 2015

žienky,neodsudzujte hned,máloktorá prvomamička vie,že k dr. stačí ísť až tak v cca 8.týždni.takže je normálne,že sa toho boja,

@25bibianka25 je to normálne a často sa to stáva,ja som na tom bola rovnako pri prom tehu,ostatné som už išla podstatne neskôr,vedela som,že je zbytočné ísť tak skoro,nezostáva ti nič iné,len vydržať 🙂

jojka_m
21. máj 2015

Ahoj, ja som bola na sono prvýkrát v 4.tt, ale akciu bolo vidno az v 7.tt...ale je to individuálne.
Čo sa týka toho "skorého" chodenia ku gynekológovi: ja som mala bolesti a dva negatívne tehotenské testy, takže som veľmi rada, že som tak "skoro" išla a vedela som, na čom som a mohla som sa tešiť.
Vždy je lepšie mať istotu...najmä u prvorodičiek.
Veľa štastia a zdravia v tehu.

sibalka21
21. máj 2015

No ja neviem baby pokiaľ by bola naozaj v 7tt plod už musí byť určite a možno aj akciu by už malo byť vidieť. Možno si otehotnela neskôr a si v nižšom týždni. Veľa šťastia

tova
22. máj 2015

v 5 tt vak, a v 6 plod a akciu , aka je norma si sa mala pytat dr.

zuzanka3381
22. máj 2015

25bibianka25 ahoj. No mne pri prvom tehu ostali iba gestačné vačky, bez plodov, ani po opakovaných kontrolách nebola akcia srdiečka. a teraz pri druhom tehu som bola u lekára 7+4 tuším a už bola akcia srdiečka. Takže počkaj ešte. je to individuálne. Hlavne buď v kľude, nestresuj a daj malinkému čas sa pekne udomácniť 🙂

babuli
29. jan 2020

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre