Vodičák v tehotenstve. Je to vhodné?

erika222
12. aug 2006

ahojte mám takú otázočku.je vodné robiť si počas tehotenstva vodičák?som v 3 mesiaci a som doma na PN /kvôli zvracaniu a hlavne prekážkam v práci/,mám teraz more času,ale neviem či to bude dobre pre babo.

hanka274
22. feb 2007

kocky, davajte si pozor!
Mne to vravi muz stale ako idem v ten den prec niekam s autom. A naopak, manzel neodide rano do prace bez toho aby som mu nedala pusu, pozdravila a povedala "otrepane" davaj si pozor, alebo jazdi opatrne. Neni take rano.

Auto je samozrejme vyhoda.

megie
23. feb 2007

juj, to by som neodporúčala, robiť si vodičák v tehu... Ja kebyže som tehu, ked som si robila vodičák, tak by som URČITE potratila. Lebo ten inštruktor bol riadne hnusný, bol nervózny z mojej (nie veľmi dobrej 😅 😀 ) jazdy a búchal si hlavou o palubovku, musela som zastavovať aby sa mohol poprechádzať a ukľudniť. To fakt. No hrôza... urobila som ho na 1*, ale dva mesiace po tom, ako som ho dostala som prestala jazdiť, lebo sú to pre mňa len nervy a určite som prišla pri tom všetkom o 10 rokov života.

No, až teraz som si všimla, že posledný príspevok bol v auguste... super.

Tak erika sa ťa pýtam, ako to dopadlo??? pa 🙂

megie
23. feb 2007

Aha, no, ja som dobrá. Až teraz som si všimnla že to má aj ďalšie strany, takže posledný príspevok predomnou bol - dnes... som to ja ale trúba... 😅
pardon. 🙂

melory
23. feb 2007

megie, jasne, treba si tu poradit asi aj autoskoly, ja som mala zas takeho, ze aj ked slo o nas zivot, povedal, ze to nic, ze sa mam nadychnut a vydychnut, ved sa len ucime. proste uuuplny vegetak.

megie
23. feb 2007

jéééj, to si mala dobré. Ti normálne závidím...Určite by som doteraz šoférovala, keby som nemala takého nerváka!Taký človek by podľa mňa ani nemal robiť takúto prácu. Prácu s ľudmi vôbec...Aspoň ty si "vyfasovala" pohodového 🙂

melory
23. feb 2007

este mam druhe stastie, lebo s muzom mam autoskolu dva a veru ja by som uz na seba vybuchla, ale on s kludom anglicana.

patia
15. máj 2013

Ja som si robila vodičák v prvom trimestri,chodila som ešte aj do práce a zvládala som to v pohode 🙂 .Myslím že kôli tehotenstvu netreba robiť zbytočné halo... 😉 Ak teda nemáte komplikácie...

barborka93
5. jan 2017

Baby ako ste robili vodičák ak ste na PN len počas vychádzok alebo ste šli normálne počas dňa?

sovulka007
28. feb 2017

ja som soferovala cele tehu ale kupila som si bezpecnostni pas pre tehotne a myslim ze to bolo v poriadku. clovek je obozretnejsi ked je tehotny a jazdi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre