Vymiznute príznakov v 5tt

tatisna
4. dec 2018

Ahojte, som v 5 ty a včera som ešte mala príznaky ako napíšte prsia,žily na dekolte, akoby menštruačné bolesti. Tehu mám potvrdené z krvi (dosť vysoké a rastúce hcg), na usg však ešte nebolo nič vidno. Dnes ráno resp.uz v noci (zle som spala, mám 2r dieťa a budisa a place/) už prsia neboli cítiť a ani žily nebolo vidno v zrkadle. Navyše má začalo bolieť hrdlo ale teplotu zatiaľ nemám. Takisto mi už "nepuchne" brucho. Môže to byť tým nevysparim a bolesťou hrdla? Dúfam, že som stále tehu. Mali ste niečo podobné, ako to dopadlo?

jamimka
4. dec 2018

@tatisna ahoj. Ja som to prezila teraz. Nechcem ta strašiť, ale mne vymiznutie príznakov, ako bolest prs, a čudná chut kavy... Znamena missed abort. Som v 6tt. Cakam na zákrok. Test ti vysiel uz pozitivny? Ak slabne, tak... Ale ak je silny, tam asi len stres a nevyapate... A mozno sa az prilis sleduješ. 😘 drzim prsty.

buuu
4. dec 2018

@tatisna chod radsej ku dr az tam uvidia ci ti neklesa hcg. Drzim palce

tatisna
autor
4. dec 2018

Zajtra ráno idem k dr. Test bol pozitívny aj z krvi bolo naposledy 3260. Áno sledujem, dá sa to ináč? Musela by som niečo hulit aby som to mala na háku...

buuu
4. dec 2018

@tatisna bud pokojna, zajtra budes vsetko vediet.

barboritta
4. dec 2018

@tatisna ahoj,ja riesim teraz to iste,ale ku doktorovi idem az 14.12.prsia ma bolia dnes velmi malo,aj chute ma prechadzaju.napis ako si dopadla,drzme si palce.v predchadzajucich tehotenstvach ma prsia ale neboleli vobec,hmmmm.asi sa moc sledujem

tatisna
autor
4. dec 2018

@jamimka to ma mrzí...pôjdeš ešte pred sviatkami? Ako to berie manzel/partner?

tatisna
autor
4. dec 2018

@buuu
@barboritta baby dik moc, veru držme si palce a podporujme sa navzájom. Všetci netehotni mi povedia že nesleduj sa, nerieš,....iba tu na MK sú "normálne" baby, ktoré to chápu...

simona232323
4. dec 2018

@tatisna
@tatisna ahoj. V 5tt si podla poslednej menstruacie ? Bolo ti na ultrazvuku uz nieco vidno ? Ak sa tehotenstvo nevyvija dobre tak vam slabne tehot.test ??

buuu
4. dec 2018

@simona232323 klesa hcg..takze aj tehotenske testy prakticky zacnu slabnut..ale z takeho vysokeho hcg to mose trvat aj niekolko tyzdnov takze to nezistis..iba z krvy

buuu
4. dec 2018

@buuu ja som bola v 5tt a bolo vidno uz plod..

simona232323
4. dec 2018

Tak ja som podla posl.menst.cca 6tt aj nieco ,ale zaujimave je ,ze test mi ukazal // az 19.novembra , tri dni predtym som si robila a ukazal jednu uplne slabulinku , 3 dni predtym slabym mi neukazal ani naznak po tej druhej. Takze nemyslim ,ze som v 6tt ... no 23.mi brali HCg , bolo 140 , pondelok 2500 a streda cez 4000 a v piatok mi bolo vidno len dutinku.

buuu
4. dec 2018

@simona232323 no ved kazda to ma inak, vidno bude vsetko 8ttnajskor..to je v pohode uvidis...hlavne sa tes

jamimka
4. dec 2018

@tatisna ano, pojdem este pred sviatkami. Len hľadám kliniku, kde sa to da urobit diskrétne, nechcem aby to vedel moj gynekológ, nemam tehotenstvo potvrdené od neho. Len z pohotovosti. 😔 az potom mu to poviem, kvoli drbnutej sestričke. Priatel ma tiez len ľutuje, ako by som zomierala. Prave preto nechcem dalsie reci okolo toho. Drz sa.

jarnajar
4. dec 2018

@tatisna Môže to byť zle, aj nemusí. V horšom prípade je to missed abort, v lepšom si tvoje telo ľahko zvyká na hormóny. Mne sa príznaky občas strácali, o deň - dva sa vrátili alebo prišli v inej podobe. Cca okolo 10. týždňa mi prestali a zostala už len únava a spavosť, tá prešla okolo 14. t.

simona232323
4. dec 2018

@buuu Ono sa to lahko povie , ked zastupujuca dr. Mi povedala ,ze ak vo stvrtok nebude nic vidno , tak si mam zbalit veci a v piatok ist na kyret..aby som to mala za sebou este pred vikendom. Ked som jej povedala, ze chcem este pockat,lebo si nemyslim ,ze som v tom tt , tak ma vysmiala ci chcem cakat este 10 tyzdnov .... uz som to tu riesila a normapne sa tam bojim vo stvrtok ist. A ano isla som tak skoro k dr. Lebo som mala zdrav.problemy a v juli potrat ( to pisem ,ak by ma tu chceli niektore zozrat za to ,ze som isla tak skoro )

tatisna
autor
4. dec 2018

@jamimka fúha, nezávidím Ti...drž sa aj Ty!!!

jarnajar
4. dec 2018

@simona232323 Keď cítiš, že chceš počkať, tak na kyret nechoď bez ohľadu na to, či sa vo štvrtok niečo ukáže. Nikto ťa nemôže nútiť a keby si predsalen začala krvácať, tak v stave núdze ťa budú musieť ošetriť. Daj si čas, uvidíš ako sa to vyvinie. Držím palce, nech to dobre dopadne.

tatisna
autor
4. dec 2018

@simona232323 ja by som sa nespoliehala na sto percent na tie ultrazvuky a riadila sa podľa seba. Počkala by som určite, veď máš na to právo. Aj lekári sa mýlia, bohužiaľ aj dosť často a fatálne. Ak pôjdeš a nebudeš obtom presvedčená, budeš si to v hlave stále rozoberať...neviem presne ale je riziko, ale snáď pár týždňov sa dá počkať...

simona232323
4. dec 2018

Volala som s inou sestrickou z inej ambulancie a ona mi sama povedala,ze v 6tt nemusi byt nic vidno a zalezi od pristrojov , za dalsie ..toto nemusi byt vobec 6tt.Len teraz moju staru obcas zastupuje taka mlada ..nova, no ale nenormalna brzda. Kvoli tej mladej idem od mojej dr. Prec 🙂 Uz si riesim ineho gynekologa .Dufam,ze toto vsetko dobre dopadne a dufam,ze to dobre dopadne aj Vam .. 😊

buuu
4. dec 2018

@simona232323 :/ uz ti viac asi neporadim. Tak sa hlavne drz

barboritta
4. dec 2018

@simona232323 ja presne rovnako.podla ms 5-6tt,na sone nic,ale prvy pozitivny test tyzden po meskani.hcg 321 takze jasne ze nic nevidel 10 dni po prvom pozit.teste

simona232323
4. dec 2018

@barboritta no mne cca tyzden po meskani 140 to bolo ten piatok. Lenze mne predminuly tyzden videla len vysoko sliznicu to bola moja stara dr. V pondelok tam bola tato mlada trubka a ta mi trepala,ze je to mmt , potom sa mi ukazala aj dutinka . A uvidim co tam bude teraz ,ale na kyret v piatok nepojdem , aj keby sa poskladala.

tatisna
autor
4. dec 2018

@simona232323 áno, posledná menšt. 4.11., na usg som bola min.tyzden ale bolo iba belsie miesto vidno. TT mi zatiaľ nič nepovie, keďže hcg 3260...

simona232323
4. dec 2018

@tatisna lenze aj tak ratat podla poslednej menstr. Je kokocina si myslim ... potom len zbytocne strasia ..

beky1813
4. dec 2018

@simona232323 zeny si to sposobuju same, nechapem, naco nadavas na, doktorku, uz som ti to minule pisala, ak nemas ziadne lieky, tak nemusis xhodit tak skorok doktorke

simona232323
4. dec 2018

@beky1813 a ja som ti uz minule pisala o zdrav problrmoch ktore som mala ked som tam isla a o mojom potrate v juli 😉

beky1813
4. dec 2018

@simona232323 a furt si vtedy nepovedala, ci mas aj nejake lieky, ci chodis len na krv a nic ine s tebou nerobia

simona232323
4. dec 2018

@beky1813 hej duphaston mi dala to iste co pri prvom inak nic ... z toho co skm tam bola , tam bola moja "stara" dr. 2x , ostatok ta mlada ..a kazda z nich mi hovorila nieco ine .. teda ta mlada mi hovori iba o potrate a o kyrete a nic ine ...

beky1813
4. dec 2018

@simona232323 no vidis, zbytocne tam chodis tak casto.

kofilka33
4. dec 2018

@tatisna nechcem strašiť,mala som presne to isté.HCG krásne rástlo,príznaky sa stupňovali a z večera do rána boli preč.HCG rástlo pomalšie a záver mimomaternicové tehu a odobratie pravého vajcovod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre