Začiatok tehotenstva bez príznakov?

petrzalkaa
19. nov 2008

Žienky, ktoré ste otehotneli a ani ste o tom netušili, proste nemali ste žiadne príznaky, kým ste čakali ma ms a tá už nedorazila? Kedy sa vám potom začali príznaky tehu?

mimo27
19. nov 2008

ja som sice tehotna nebola ale to budes citit ked si v te 🙂 hu

fabya
19. nov 2008

ahojte,
no ja sice tiez tehu este nie som - dnes len 21 DC, ale velmi dufam, ze tento krat sa podarilo, a teda musim povedat, ze tiez nic moc necitim, ale stale dufam, ze nieco z toho predsa len bude 🙂
ale to si asi petrzalkaa nechcela pocut, ze? No budeme si musiet pockat na nejaku tehulku

mimo27
19. nov 2008

na to som zvedava 🙂

ludka77
19. nov 2008

ahoj ja som 5+2 a príznaky žiadné. Možno dorazia a možno nie. Moja mamina keď ma čakala tak celé tehu nemala žiadne príznaky. Tak možno sa to dedí 😀

fabya
19. nov 2008

ludka a to si nepocitila ani ked sa drobcek uhniezdoval? Ani nic ine? To mi dava stale nadej, ze sa nam to uz mozno podarilo 😀

mimo27
19. nov 2008

fabya sprav si test 🙂

fabya
19. nov 2008

este sa mi zda skoro...no musim sa priznat, ze uz som testovala 😅 , lebo mam kratke cykly - 26 dnove, tak som myslela, ze uz by mohlo byt nieco vidiet, kedze aj ovulku mavam skorej, ale nic ☹

mimo27
19. nov 2008

fabya neboj aj som dufala ze budem a dnes prisla mrcha meravas si tepolotu 🙂

ludka77
19. nov 2008

nie vôbec nič, mala som ale taký vnútorný ocit ale to každy kto dúfa, že sa to práve teraz podarilo. Dokonca som testovala 2 dni pred tým ako som mala dostať MS a čiarka bola len jedna, tak so bola taká trošku smutná. Ale keď MS meškala tak som počkala ešte 2 dni lebo mi to stále chodilo tak na 28-30 deň a keď neprišla ani na 30 tak som testla a hneď boli //.

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

fabya, nuž tak nejak podobne....snažilkovali sme v čase ovu, tak dúfam,že snád by sa to už mohlo zadariť, no tiež som 23DC a príznaky nemám, tak len rozmýšlam, či sa aj bez príznakov mohlo zadariť....?

mimo27
19. nov 2008

LUDKA to je fajn aj ja cakam na dve palicky ale kedy sa dockam 😒

ludka77
19. nov 2008

jediný príznak čo teraz pripisujem tehu je že ma posledné dni takto na večer bolieva chrbát, mal by to byť jeden z príznakov ale mal by byť až neskôr (aspoň som si tak vždy myslela) ale na internete som čítala že aj to je u každej individuálne.

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

ludka77 tak to ti srdečne gratulujem...šťastlivka 🙂 🙂 🙂

mimo27
19. nov 2008

veru stastlivka 🙂

fabya
19. nov 2008

fuuuha 😅 skvele Ludka, gratulujem....
ja som si povedala, ze pockam do nedele a potom skusim testovat...
mimo zacala som si merat tento mesiac, ale nie od zaciatku, ale az od 14 DC a od vtedy stale stupa..pekne rovnomerne...dnes som skoncila na 36.9 (zacinala som na 36.6), ale uz som videla vela grafikov, ktore pekne stupali a zrazu sup dole a uz tu bola mrska...a je mi luto, ze ti dnes dorazila ta tvoja, hnusoba jedna...

ludka77
19. nov 2008

ja keď som zbadala // tak som tomu ani neverila, keďže sme sa začali snažiť prvý mesiac a hneď sa nám zadarilo. Tak som bola z toho taká zmetená, že možno som si kúpila daký zlý test a na druhý deň som kúpila inej značky a bol tiež pozitívny a vtedy som ani nevedela ako sa mám tešiť či skákať či plakať.

ludka77
19. nov 2008

🙂 hlavne nebudte netrpezlivé ako ja a necikajte na test pred tým ako vám vynechá MS, sú to úplne zbytočné peniažky, oni sice píšu dobreže nie do 5 minút po oplodnení ale to je blbosť.

mimo27
19. nov 2008

fabya ano aj ja som teraz maly pekny graf stupal mala som37 a potom klesal na 36,8a drzal sa vcera som mala36,9 a dnes 36,69 a prisla mrcha tak ☹ ale vsetko zle ja nieco dobre aspon pojdem na to umele 😀 ludka ja by som plakala ako dazt

ludka77
19. nov 2008

Držím Vám všetkým palčeky. a posielam vám trochu štastia!! Trochu to trepem veľa veľa štastia

adka12
19. nov 2008

Baby mna od ovulky bolela hlava, mala som nafuknuté brucho a boleli ma prsia. To je vsetko a toto mam doteraz...

ludka77
19. nov 2008

ja keď som mala ten blbí test negatívny tak som už chcela rýchlo MS aby sme sa mohli začať rýchlo snažiť 🙂 Viete čo ma štvalo najviac, že ten časw od plodných dní do vtedy čo mal prísť MS bol nekonečne dlhý!!!! hrúúúúúúza

mimo27
19. nov 2008

ludka dakujem si mila iste nas to vsetke potesilo 😀 adka a asi tehotna? 🙂

lucia.688
19. nov 2008

petrzalkaa- ja som sa dozvedela , že som tehu v 17tt a dovtedy som o tom netušila a priznáky neboli žiadne, teda som si to myslela, ale spútne aj boli, lenže tým, že som bola v 17tt neviem aké sú príznaky takto krátko po otehotnení. mne vadili pachy jedla, potom už trošku to bruško vytrčálo, ale fakto málo, ako keby osm sa najedla práve, prsia toršku boleli a nebola mrcha, len tomu som ja nepripisovala význam, lebo mne haprovala...tak držím palce 😉

fabya
19. nov 2008

ludka no teda, ty si stastlivec...ale fajn, aspon je vidiet, ze to ide aj na prvy sup 😵
no ja mam pocit, ze mam nafuknute podbrusko, ale stale si hovorim, ze si to iba nahovaram, lebo by som si velmi priala byt tehu...ale ako pise ludka - ten cas od plodnych dni po MS je neskutocne dlhy....viem o com hovori, a myslim, ze kazda jedna tu na MK 🙂

mimo27
19. nov 2008

fabya ja mam kazdy mesiac priznaky tehu hehehe 😀 a ked ostanem vtom tak nebudem verit 😀

fabya
19. nov 2008

lucka - tak teraz som naozaj v soku....teda, pocula som, ze baby prisli do nemocnice, ze ich boli brucho a nakoniec porodili, ale brala som to ako ze jedna babka povedala...mozno ze to je trosku prikraslene...ale teda fakt si az do 17 tt nezistila ze si tehu? A potom si na to ako prisla?

fabya
19. nov 2008

mimo ja sa uz tiez tak sledujem, ze mam pocit, ze musim byt tehotna zo dna na den, po jednom sexiku 😀

mimo27
19. nov 2008

dakedy mi uz sibe stoho 😅 este musim kazde ranno merat bt

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

mimo 27 😀
ja musím totálne skopírovať tvoju vetu 😀
každý mesiac príznaky a ked budem v tom ,tak ani nuverím 😵

mimo27
19. nov 2008

😀 hroza ale dakedy ma chiti riadna depka a som ☹ ale sranda musi byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre