Začiatok tehotenstva bez príznakov?

petrzalkaa
19. nov 2008

Žienky, ktoré ste otehotneli a ani ste o tom netušili, proste nemali ste žiadne príznaky, kým ste čakali ma ms a tá už nedorazila? Kedy sa vám potom začali príznaky tehu?

fabya
19. nov 2008

ja som taka hlupa povaha, ze ked si nieco vezmem do hlavy, tak to chcem hned...aj mne uz z toho sibka...
petrzalkaa - my sme na tom skoro rovnako, tak mozeme testovat spolu, alebo uvidime podla bt, teda ak merias

mimo27
19. nov 2008

uz sa priklanam aj k adopcii no neviem. 🙂

fabya
19. nov 2008

mimo...neboj, aj ty raz budes maminkou...a keby aj adoptovaneho dietatka, aj tak dobre...ale ja verim, ze sa vam podari to vase, ci uz s pomocou, alebo bez...

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

fabya, my už snažíme vyše roka a pol, takže som sice optimistka,ale už tomu nechám voľný priebeh a počkám či bude meškať ms 😒

samozrejme vám všetkým držím palčeky, nech sa čím skôr zadarí !!! 😉

fakt je to na porazenie,že zakaždým sleduješ príznaky všelijaké možné aj nemožné a tak ma napadlo, že ak budem tehu, asi tie príznaky už ani nebudem mať 😀

ludka77
19. nov 2008

mimo ty sa mi rátaš, stále s úsmevom

mimo27
19. nov 2008

fabya dakujem ty si tehotna?

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

mimo, neboj, budeme tehulky bez príznakov 😵

mimo27
19. nov 2008

petrzalkaa to ano ukazkove tehotenstvo 😀

fabya
19. nov 2008

nie som, ale rada by som....a tiez si hovorim, ze kedze doteraz ziadne hrozne zdravotne problemy som nemala, a nie som ziadna padavka, netocieva sa mi v hlave, nevracala som ani nepamatam, a tak....tak si tiez hovorim, ze aj tehu budem mat take... 😀

fabya
19. nov 2008

no dufala som, ze sa prihlasi viacej tehuliek, ktore nam porozpravaju ako zacali tehulkovat 😵 aby sa nam netehulkam ulavilo a aby sme zase pozbierali nadej...

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

aspon ludka nás troška potešila, teda dosť 😉

fabya
19. nov 2008

hej, vidime ze to ide...uz len si vziat priklad

lucia.688
19. nov 2008

fabya- nie fakt som to nevedela, až v 17tt som sa to dozvedela...
ja som mala problémy s cyklom, mala som pol roka v kuse a môj úžasný lekár povedal, že to je normálne, tak som zmenila dr a začali sme to vyšetrovať že z čoho to je, a že asi z hormónov a že mi nasadí hormonálnu liečbu, ale že ešte predtým mi skúsi dať nejakú injekciu a keď sa to nezastaví tak nasadíme hormonálku.lenže zastavilo sa a 2 mesiace pohoda, ukážkovo, potom zasa prestali chodiť úplne, občas sa zjavilo také špinenie, tak som si myslela, že sa to nejak samé kompenzuje 🙂 , keďže som krvácala pol roka...a potom sme sa raz s mamou o tom bavili, že jak mi to celé zas blbne a ona, že či nie som tehu, tak som si trvala na svojom, že určite nie, že to by som hádam cítila.potom mi to nedalo a robila som si test, vyšiel pozitívne, aj druhý, tak som si myslela, že to len tie hormóny.volala som dr. že asi bude treba tu hormonálku, lebo že mám tehotenské testy pozitívne, a on, že nech dojdem a robil mi ultrazvuk a hýkal, že šak som v 17tt a smial sa, že ako som to nemohla vedieť, že šak sa mi brucho dvíha, prsia sa mi nalievajú, no a nevedela som...a niekto to zas cíti od začiatku, že je tehu...ja osm asi exemplár 😀

mimo27
19. nov 2008

ja som nemyslela na tehotenstvo ake budem mat ale verim ze ok 😀 ludka jedina ale ja cem vediet kedy ostanem tehotna aby som mohla ostat domka a setrit sa a tesit sa s babetka 😀

lucia.688
19. nov 2008

a inak baby, zas možete aj normálne mať ms a môžete byť tehu, viem, že sa to ľahko hovorí, ťažko robí, ale aj čo poznám baby ktorým sa nedarilo, tak to bolo hlavne o psychike, hneď ako prestali už na to myslieť a dali si "pohov" otehotneli, možno to nie je až taká blbosť, treba sa od toho psychicky vyventilovať, trebárs vypadnúť niekam na predlžený víkend, raz to určite výjde, držím vám palce!!!

ludka77
19. nov 2008

som rada že som vám dodata trošku pozitívneho myslenia! 🙂

petrzalkaa
autor
19. nov 2008

mimo, myslím, že aj tak dobre ako lucia /gratulujem 🙂 /, hlavné že je tehu 😵

mimo27
19. nov 2008

lucia je to pravda ale sa to neda ked ranno vstanes a musis merat bt aj na dovolenke tak veru 😀 ludka som stastna za teba 😀

fabya
19. nov 2008

lucia tak to je teda gol...z extremu do extremu... 😀
a na babatko sa tesite? Lebo sa hovori, ze nevidis priznaky, ked babatko nechces....samozrejme nehovorim o tvojom pripade...ani ja by som po tom co si si prezila neverila, ze by bolo mozne, aby som bola tehotna...a este v 17 tt...to si vlastne prisla o polovicu tehotenstva....

ludka77
19. nov 2008

jedna baba od nás mala MS až do 5 mesiaca, potom nedostala a išla k dr. a keď jej povedal že je tehu skoro ju tam trafilo 🙂 nemala žiadne príznaky akurát že jej trochu narástol zadok 😀

lucia.688
19. nov 2008

petrzalkaa dakujem 😉
tak sa držte baby a nestrácajte nádej!!

mimo27
19. nov 2008

MOJgynegolog mi hovori ked vidim deti tak mam si povedat chvalabohu ze namam dieta 😀 aby som odblokovala psychiku hehehe a co sa lucii stalo

fabya
19. nov 2008

no mimo...pri takom pristupe...aby si tu psychiku neodblokovala tak, ze fakt pojdes na pohotovost s bolestami brucha a pritom budes rodit 😀

riska
19. nov 2008

mimo, tak nás zamkli... 😠

mimo27
19. nov 2008

fabya no dufam ze to tak nebude ale ma to logiku 🙂

fabya
19. nov 2008

ahoj riska...akoze zamkli, v druhej teme?

mimo27
19. nov 2008

riska ano aj ja to prave kukam nevadi 😀

fabya
19. nov 2008

no tak sa riska pridaj k nam....vitame ta... 😀

mimo27
19. nov 2008

fabya ako to berie tvoja polovicka ze nemate ete potomka 🙂

fabya
19. nov 2008

no praveze sme najprv nechceli - tada, povedali sme si, ze este chvilku pockame a teraz uz na nom vidim, ze si velmi praje, a konecne pochopil, ze to nie je take jednoduche, ze teraz si ho urobime a teraz ho budeme mat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre