Začiatok tehotenstva bez príznakov?

petrzalkaa
19. nov 2008

Žienky, ktoré ste otehotneli a ani ste o tom netušili, proste nemali ste žiadne príznaky, kým ste čakali ma ms a tá už nedorazila? Kedy sa vám potom začali príznaky tehu?

mimo27
19. nov 2008

hehehe aj my sme zistili ze to nieje jednoduche ,kolko mas rokou

fabya
19. nov 2008

27, a ty?

mimo27
19. nov 2008

aj ja sice v maji ale to je uz zadverami 🙂 amopj mangel bude mat33

lucia.688
19. nov 2008

fabya-teším, teda tešíme 🙂 moc, my sme bábatko chceli, ale pri tých problémoch a to sme si nikdy nedávali pozor a stále nič, tak som ani neverila, že sa to podarilo a ani sme nevedeli kedy, asi to tak malo byť, ale sme radi..
zmeškala som síce pol tehu, ale aj tak som si to neuvedomovala moc až kým malá nezačala kopať 🙂 tak mi to teraz vynahradzuje...a aspoň to rýchlejšie utieklo, a za chvíľku už budeme mať malú v náručí 🙂

fabya
19. nov 2008

moj 31 bude mat...

mimo27
19. nov 2008

lucia tak ti to prajem musi to byt super 😀 maly anielik 😅

mimo27
19. nov 2008

fabya skoro sme rovnako na tom hee 😀

fabya
19. nov 2008

luci, tak to je super, ze sa vam to tak podarilo a nakoniec mozno aj lepsie, lebo take co sa moc sleduju si potom namyslaju vselico a cele tehu sa len strachuju a vobec si to neuzivaju....
mimo, no vidis, ani oni neverili ze mozu otehotniet a predsa sa dockali a ani nevedia ako... 😀

mimo27
19. nov 2008

mozno aj my budeme mat take stastie ktovie 😀

fabya
19. nov 2008

fakt, ktovie... 😀
fuj, dnes som zozrala hadam aj slona...stale nieco do seba pcham...sa bojim, ze je to zaciatok mojho zraveho tyzdna pred MS ☹ velmi dufam, ze nie

mimo27
19. nov 2008

ja by som zjedla aj klince potom kysle mi velmi islo na chut a po kyslom cokoladova torta strasne a tak som dufala a hnusoba prisla ☹ je to strasne ked mas chute

fabya
19. nov 2008

ja som mala cely den chut na sladke...a to vacsinou baby pisu, ze aj ked lubili sladke, tak ked este nevedeli ze su tehu, tak ze vobec sladke nemuseli...

mimo27
19. nov 2008

a teraz ti meska 🙂

hviezdicka2
19. nov 2008

fabya tiez ked mam pred mrchou tak mam chut na vsetko,niekedy sa aj v noci zobudim a otvorim si nieco sladke.

fabya
19. nov 2008

nieeee...ale to by bolo super...mala by som dostat v pondelok....

lucia.688
19. nov 2008

fabya-dakujem, no mozno to fakt takto bolo lepsie, lebo ako hovoris, niekto si potom kazdu diagnozu prisvoji 🙂 ja som neprisvojovala lebo nebolo kedy...
no je to super pocit, keď vieš že v tebe je malý človiečik a pomaly inteligentnejší než ty 😀 a keď ho cítiš, vidíš, počuješ.
fakt tehotenstvo je zázrak

mimo27
19. nov 2008

ved to je nahorsie to cakanie Hviezdicka vytaj 🙂

hviezdicka2
19. nov 2008

mne uz konci konecneee.papas nejake vitaminy na podporu tehulky?

mimo27
19. nov 2008

mne dnes zacala ☹ vitamin e

hviezdicka2
19. nov 2008

dakujem mimo27 ja som tu zaregistrovana len od vcera tak sa len zoznamujem citala som si vase odpovede. takto nam bude veselsie spolu to vsetko zvladneme a pride den ked si budeme navzajom pozerat albumy

mimo27
19. nov 2008

ano uz mi sibka stoho a som velmi rada ze takato stranka existuje 🙂 skym sa mozem o tomto porospravat

hviezdicka2
19. nov 2008

je to super mne to poradila kamaratka, 🙂 a som rada ze som tu s vami a pomahame si navzajom 😉

mimo27
19. nov 2008

ano ties som tu nova a tasko sa dostavas do tem 😀

fabya
19. nov 2008

no to je super...uz sa rozrastame... 😀
ja beriem babyplan a kyselinu listovu...jeden den jedno a druhy den druhe...

hviezdicka2
19. nov 2008

vacsinou som si citala kto si s kym o com pise,ale mam z niektorych skratiek chaoz ale ked si to precitam cele tak viem co myslia.mimo a ty si merias teplotu alebo papas nieco na podporu tehulky?

hviezdicka2
19. nov 2008

ja som si citala niektore clanky a baby pisali ze baby plan je slaby,ine ze im pomohol,ja papam tiez kys.listovu. 😎

fabya
19. nov 2008

ja neviem, tiez sa stretavam s roznymi reakciami, ale ked mozeme len tak na sebe posudit, tak odkedy beriem babyplan a kys.listovu, tak mam velmi pevne nechty...no a samozrejme papam aj ovocie a zeleninu, tak dufam, ze to bude stacit

mimo27
19. nov 2008

beriem lieky hormonalne a inekcie a meriam bt 😀 fabya ano dufam ze sa rozrastieme ete 😀

fabya
19. nov 2008

mimo a ty to mas nakazane merat bt?

hviezdicka2
19. nov 2008

papas baby plan a kys.listovu mas zvlast k tomu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre