Začiatok tehotenstva bez príznakov?

petrzalkaa
19. nov 2008

Žienky, ktoré ste otehotneli a ani ste o tom netušili, proste nemali ste žiadne príznaky, kým ste čakali ma ms a tá už nedorazila? Kedy sa vám potom začali príznaky tehu?

mimo27
19. nov 2008

ano mam kontroluje ako my funguju vajecniky 🙂 a ci mam ovulku

fabya
19. nov 2008

hej...je to zvlast...

mimo27
19. nov 2008

preco? 🙂

fabya
19. nov 2008

ja len tak...ze vacsinou si baby meraju bt lebo chcu....a prislo mi divne ked si pisala, ze si musis merat...

mimo27
19. nov 2008

no musim ako musim gyndos je nas znamy tak je to tak poznamosti vsetko 🙂

mimo27
19. nov 2008

fabya idem sa kupkat zajtra tu budes?

fabya
19. nov 2008

to je fajn, ze mas dobreho gyndosa....ja som zatial nemala ziadne problemy, takze ani neviem posudit, ci je moja gynekologycka dobra, alebo nie...zajtra som tu urcite...
aj ja sa idem okupkat...zatial teda pa

mimo27
19. nov 2008

paaaaaa majsa 🙂

fabya
19. nov 2008

a ahoj hviezdicka...dufam, ze tu budes aj ty a aj ostatne ne-tehulky 😵

petrzalkaa
autor
20. nov 2008

mali ste napr. pocit, že ms už už príde a nakoniec aj tak neprišla,a ste tehulky?

sú to tie isté pocity ako prichádzajúca ms?

napíšte prosím svoje príbehy 🙂

lucinka1104
20. nov 2008

petrzalka ja som to tak necítila,ale baby píšu, že to jwe tak, že to cítiš že už už a nakoniec boli tehulky

ludka77
20. nov 2008

petrzalkaa ja sa stále bojím že príde MS, aj keď mám len výtok tak utekám na wc či náhodou. Normálne mi z toho trošku šibkáá

petrzalkaa
autor
21. nov 2008

ludka77, naaaapodobne 😖
ja som dnes 25DC a včera som už chvílu cítila, že už to asi príde skôr a dnes zas necítim nič, tak je to na zbláznenie, nezostáva nám len čakať, ale ako vidím ty si už 6tt, tak už by si mala byť v pohode!!! tak už ms nečakaj !!!! 😉

ludka77
21. nov 2008

však ja viem že už by to mal byť v poho, ale aj tak ten blbí pocit. 😀

fabya
24. nov 2008

Ahojte,

tak ako sa vam dari?
petrzalkaa ako si na tom? Dnes by si mala byt asi 28 DC, nie? Ja som 26 a dnes sa mi teplotka drzi zatial hore, tak som zvedava, inak posledne dva cykly som mala 25 a 26 dnove, tak som pocitala s tym, ze uz by to tu malo byt...ozaj, neskusala si testovat?

petrzalkaa
autor
24. nov 2008

fabya,dakujem, no už v sobotu som dostala ms, tak som to cítila už v piatok... 😠
teda čaká nás dalšie snažilkovanie, ale mám clostilbegyt,tak dúfam, že niečo pomôže!!!

Daj vedieť ako pokračuješ,držím palčeky,aby ms nedošla!!!!!! 😉

fabya
24. nov 2008

ojeje...to je mi luto petrzalkaa.... ☹

no ja cakam co bude...zatial ma nic neboli a dnes casto beham na zachod, ale nechcem si nic namyslat...ved je to len 26 DC, a predtym som mavala MS 27-28 dnovu...

petrzalkaa
autor
24. nov 2008

to je ok, ja už to beriem v pohode...
fabya,niektoré to cítia aj skôr, takže je to možné aj u teba, viem tieto dni sú najťažšie, ked čakáme, či to príde, či nie...tak trpezlivosť fabya!!! 😉

fabya
28. nov 2008

ahoj petrzalkaa,
tak vcera uz aj mne dosla mrcha...takze sa mozeme aj my dalsi mesiac snazit...tak si hovorim, ze to bude prijemnejsie, ako ranne nevolnosti, aspon tak si utesujem dusicku 😅

somazijem
18. feb 2014

Ja uz cakam druhe ale priznaky nemam vobec ziadne tak ako aj pri prvom kebyze si nespravim test a nerastie my brusko tak ani neviem ze som tehotna

borkatoth
16. feb 2017

Dobry vecer chcela by som sa opytat. Mala som dostat pred dvoma dnami menzes ale na miesto toho mam len taky hustejsi vytok bielej farbyvalebo taky do zelenkava a asi raz za den sa tam ukaze kvapocka krvi. Neviete niekto co to moze byt. Nemate s tym niekto skusenosti???

borkatoth
17. feb 2017

Ahojte chcela by som sa opytat. Mala som dostat pred dvoma dnami menzes ale na miesto toho mam len taky hustejsi vytok bielej farbyvalebo taky do zelenkava a asi raz za den sa tam ukaze kvapocka krvi. Neviete niekto co to moze byt. Nemate s tym niekto skusenosti???

sovulka007
28. feb 2017

vela zien je bez priznakov ale myslim ze baby tu maju pravdu ze kazdy mesiac priznaky :D

danka92
2. mar 2017

Ahojte dnes som robila ďalší test ale mam pocit že ciarka nezosilnela. Spodné su z prsdvcera a vrchný je z dnešného rana
Danes mam dostat ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre