Závrate a slabosť v 6 týždni tehotenstva

dadka1996
3. júl 2019

Baby aj vy máte občas pocit že sa Vám cely svet točí? Taký pocit na odpadnutie? Som 6tt+4. Je to normálne ?

lucka12399
3. júl 2019

@dadka1996 pre telo to je velka zmena.. tak je to normalne .. ja dlho nevydrzim stat napr.. vzdy mam pocit na odpadnutie, predtym som to nemala ..

vamajka
3. júl 2019

@dadka1996 nemas nizky tlak?

majka99999
3. júl 2019

@dadka1996 ja som zase len spat chcela v prvom trimestri. Nastastie som nebola tehotna ani raz v takychto horucavach.

majka99999
3. júl 2019

@dadka1996 ale davaj si pozor na tlak, vela pi, oddychuj, melon a ine ovocie.

dadka1996
autor
3. júl 2019

@vamajka áno dnes som bola na prvej poradni a mala som nízky tlak

andreal1
3. júl 2019

Ahoj Dadi casto ta vidavam v diskusiach. Neboj sa tolko je to uplne normalne. Mouzes byt spava a krutenie hlavy az na pocit odpadnutia. Nizky tlak a taketo teplo nerobi dobre ani netehotnym.. Spytala si sa na poradni co s tym alebo ci je to normalne? Odporucam ti do dalsej poradne zostavit si a napisat nejake otazky ktore ta tam v rychlosti nenapadnu a potom si vystrasena. 😊 Ja som problem s nizkym tlakom mala az do konca 2 trimestra teraz ho mam zas vysoky.. skus si dat kavu vyloz nohy oddychuj a pi veeeeela tekutin.

tenerifka
3. júl 2019

@dadka1996 naozaj si daj obedne siesty, ja som spavala minimalne 2 hodiny cez obed, od 13,30 do 15,30, na 16,00 h.som chodila do roboty, to mi akurat vychadzalo

mimka11111
3. júl 2019

@dadka1996 ahoj,tak ja som toto mala tiež na začiatku tehu, točenie hlavy ma vždy chytilo večer a tlak som mala dobrý....ešte aj jazyk sa mi plietol 😆, do postele som trafila len s pomocou drahého 🤪...prešlo to 12.t.

kristina2412
3. júl 2019

@dadka1996 mne sa tiež všetko točilo,raz som dokonca v potravinách odpadla,keď som dlhšie stala v rade. Postupne sa to zlepšilo ale musela som si dávať 2 kávy denne. Normálne mam nizky tlak a v tehotenstve som mala ešte nizsi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre