Žiadne príznaky v 6. týždni tehotenstva. Kedy začnú?

bizka23
8. máj 2009

ahojte, chcem sa opytat, na ktory tyzden tehu by som mala zacat pocitovat tehu priznaky, totiz som v siestom tyzdni a este na sebe nic nepozorujem.

mmaattuuss
8. máj 2009

bizka, je to individualne. Mam kamaratku, ktora az do 3. mesiaca ani nevedela, ze je tehotna, lebo nemala ziadne priznaky a mala aj slabu menstruaciu kazdy mesiac. Akurat jej po istom case chutili paradajky a zapachala oblubena vonavka. Ale na zaciatku nemala uplne ziadne priznaky. Ja som teraz v 9tt, este som ani raz nastastie nevracala, niekedy na zaciatku som mala "zrave obdobie", teraz mam nechutenstvo, ze sa musim nutit, aby som vobec daco zjedla. Tiez mi chutia paradajky, ovocie tropicke, zelenina, polievky, sladkosti a druhy chod z obedu ani maso vobec nemozem, nemam chut. Akurat ma stale uz odvtedy ako som zistila, ze som tehotna velmi bolia prsia, bradavky a mam ich naliate. A este co ma velmi trapi je totalna unava. Spala by som aj 15 hodin denne. Nieco urobim trocha a hned som unavena. Teraz sa mi treba ucit🙂

bizka23
autor
8. máj 2009

mmaattuuss, dakujem, mne sa zda, ze mam troska zväcsene prsia, ale neviem ci si to len namyslam alebo je to pravda, jem tak ako vzdy, hlad nemam nikdy, mozno aj preto, ze sa dost casto nutim nieco zjest aby mal drobec vyzivu, pijem tiez takpovediac z donutenia a co sa tyka spanku, ja nikdy niesom unavena, este aj vnoci vydrzim byt na nete do polnoci, niekedy aj dlhsie a citam mudrosti o tehu 😉 a ty chodis do skolicky ze vravis ze sa ti treba ucit? 😕 mne vychadza termin na 5.1. , ty si uz bola na ultrazvuku? vydela si mimi?

plivit
8. máj 2009

ahoj bizka23 príznaky nemusíš mat vobec žiadne tak ako ti pisala mmaattuuss je to individuálne
ja pri prvom tehu som tieť´ žiadne nemala no a teraz ma akurat 3 dni bolela hlava ale citim sa fajn papa
😅 😅

mmaattuuss
8. máj 2009

Ja mam od 18.5. este statnice takze koncim VS tak preto sa mi treba teraz ucit ale vacsinu casu sa mi chce len spat. Inak na mna ta unava prisla asi len minuly tyzden a neviem dokedy to bude trvat no ale je to lepsie ako chodit stale vracat🙂

bizka23
autor
8. máj 2009

ahoj plivit, tak dufam, ze aj mna vsetky priznaky obidu, ze nebudem casto navstevovat WC s hlavou v nom 😀 zatial je to suprove
mmaattuuss, jasne, lepsie je si trochu pobuvat, miminku to prospeje 🙂

mannerka
8. máj 2009

ahoj bizka,
mne tiez este v 6tt nebolo vobec nic. Som niekedy pochybovala ze som tehu 😀
Ale potom sa to postupne zacalo menit asi v 7tt, trosku brusko pobolievat, obcas nechutenstvo, potom unava, ale tiez zatial nic strasne 😉

uzivaj si, ze ti je dobre 🙂

perla200
8. máj 2009

bizka ani ja do 9tt som nevedela že som tehotná....potom som začala priberať....nevolnosti som nemala žiadne....

petra1985
8. máj 2009

mne prve mesiace nebolo vobec nic..akoby som ani nebola tehu.. vsetko rosambo sa zacalo az od 4 mesiaca kedy vlastne sa malo pomaly skoncit 😅

mmaattuuss
8. máj 2009

peta a aj si vracala v tom 4. mesiaci?

petra1985
8. máj 2009

od 4 mesiaca na mna prislo vsetko.. nizky tlak s tym aj hmlenie sa pred ocami, sama som nemohla ani na krok odpadavala som sice neodpadla som ani raz ale mala som na male vzdy ked mi prislo zle preto som nechodila nikam sama.. chodenie po schodoch bolo pre mna nocnou morou s tym prislo tocenie sa v hlave no a vracanie ani nehovorim.. proste mi bolo na prd az do takeho 8 mesiaca.. okamzite som nabehla na marodku.. von som chodila len uz ked fakt som musela nieco vybavit.. ale stalo to vsetko za to 😉

mmaattuuss
8. máj 2009

Podla mna aj ked nam niektorym teraz este skoro nic nie je, vsetko este moze prist, ked si male zacne produkovat svoje hormony a to je tusim od toho 4. mesiaca.

dinduska
8. máj 2009

bizka vobec nemusis.ja som pri prvom tehu ani nevedela cele tehu,ze som nemala som ziadne priznaky.okrem bruska 😀
a teraz som v 7ttdodnes som sa citila uplne perfektne a dnes sa dostavili vsetky tehu priznaky ktore existuju.takze nemaj strach a bd rada,ze si zatial uplne v pohode 😉 😉

petra1985
8. máj 2009

mmaattuuss no tak to bol asi moj pripad 😉

martinko20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre