Zväčšena bolestivá uzlina v krku v 12. týždni

lentilka969
3. apr 2018

Ahojte , chcela by som sa spýtať , či ste sa niektorá stretla s bolestivou uzlinou pod sánkou v krku , hrozne boli , bola som u všeobecného lekára ale bolo tam asi 300 ľudí po sviatkoch tak ma nezobral . Idem zajtra za gynekológom co mi poradí :( moja otázka či ste sa s tým už stretli a čo to nakoniec bolo , či mam mať strach . Ďakujem

meandbaby
3. apr 2018

Moze to byt zub

meandbaby
3. apr 2018

Je tu skupina zdravotnici na Mk.Su tam aj lelari, skus tam.

evicka530
6. apr 2018

Ja to mavam bezne, aj teraz akurat. Podla doktorky reakcia imunitneho systemu. Nic prijemne, ale ocividne nic strasne (u mna), robila mi krvny test, ziadny zapal, takze ziadne lieky

lentilka969
autor
6. apr 2018

Ja som mala zvýšené CRP a leukocyty takže niekde v tele je zápal , doktor hovoril že to vyzerá na zuby ... Mám ich dosť kazove ... Takže najbližšie zubár a uvidíme či to je z toho

ivanaa346
2. feb 2022

@lentilka969 Ahoj prosim ta prešla ta ta bolesť uzlin ? Bolo to nakoniec od tých zubov ? Dakujem

ivanaa346
2. feb 2022

@evicka530 Ahoj .Prosim Ta ešte stále máš problémy s bolestivými uzlinami ? Alebo to uz prešl?Aj mňa dlhodobo bolievaju a tiež zevraj z oslabené imunity ,preto ti píšem ci ti to časom preslo alebo to trvá dodnes.

evicka530
2. feb 2022

@ivanaa346 ahoj. Obcas sa to este stane, ale ovela ovela menej. A kedze uz viem, co to je, nestresujem sa, za par dni to zmizne. Nebyvam uz ani tak casto chora. Ale neviem, cim to je 🙂

ivanaa346
2. feb 2022

@evicka530 Dakujem za odpoveď a co ti nato zaberá keď ta to boli .Mne octanova mast ale ak máš ešte nejaký tip rada si nechám poradiť;)

simona6660
2. feb 2022

Ahoj mne v tehotenstva na krku sa začala robiť veľká ,bolestivá hrča ktorá má bolela na dotyk.
Nakoniec som to nemala uzlinu ale nádor, ktorý mi museli vyoperovať. Ale držím palce a verím že to tvoj prípad nebude🙂 navštív krčneho dr. buď bude vediet hneď na istotu že to je uzlina alebo ťa pošlú na sono a podľa toho ťa nasmerujú 🙂

evicka530
2. feb 2022

@ivanaa346 v 99% pripadov ked mi ta uzlina opuchne mam herpes, takze riesim ten a s uzlinou nerobim vobec nic. Nedrazdim, netlacim, snazim sa nerobit take pohyby hlavou, ktore tlacia uzlinu 🤷‍♀️ ale dávno dávno (10+ rokov dozadu) mi na to v lekarni dali nejake homeo kvapky s alkoholom, len bohuzial netusim, co to bolo.

ivanaa346
3. feb 2022

@simona6660 Dakujem za odpoveď;)

ivanaa346
3. feb 2022

@evicka530 Dakujem ;)

evicka530
5. feb 2022

@ivanaa346 nasla som v letaku 😃

ivanaa346
5. feb 2022

@evicka530 Dakujeeeem ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre