Zvracanie a nákupy. Ako ste to riešili?

bizka23
18. máj 2009

ahojte kocky, chcem sa opytat, ako ste riesili tehotenske nevolnosti-myslim zvracanie na verejnosti, v obchodnych domoch, v meste na ulici a tak-ked to na vas prislo, kde ste si "ulavili" ? 😉

perla200
18. máj 2009

prečo bizka toto riešiš....býva ti zle?

bizka23
autor
18. máj 2009

ahoj perla, ano, byva, niekedy je to len take postrasenie ze sa mi trasie zaludok, inokedy ma aj normalne napina, ale zatial som to este nastastie nezazila, len chcem vediet, ako sa v takej situacii zachovat, niekde v hypermarkete ked to na mna pride :(

jahodka11
18. máj 2009

bizka, mna to nastastie obislo, ale odporucam mat v kabelke sacky a ak by nahodou, co najviac sa daj tak bokom a hotovo.....no co, ved nie si opita, ale tehotna 😉 a k tomu bohuzial patria aj nevolnosti 😖

ajka27
18. máj 2009

ako mne sa to stáva pravidelne už asi 4 mesiace, takže úprimne, poverila som svoju polovičku nákupmi a v prípade toho že už musím tak sa snažím byť v obchodáku čo najkratšie, alebo si nakupim v malom obchodíku, kde ten vzduch neni tak klimatizovaný či vydýchaný, neviem čo mi vlastne robí zle. Ak to už na mna prišlo, vždy som to stihla na wc tam ... takže treba si najsť svoj systém ...

prasiatko30
19. máj 2009

tiez som sa skor vyhybala nakupom - mna strasne napinalo pri nakupe ryb - u nas su viac-menej cerstve ryby ulozene na pultoch a ja som okolo toho nemohla prechadzat to bol hnus - si pamatam ze sme raz s muzom boli na nakupe a on veselo kupoval este tam aj srandoval s predavackou a ja som zatial chodila pomedzi ine regale s bledou tvarou a uplne hnusom nakreslenym na tvari - si museli o nas pomysliet - chlapik flirtuje s predavackou a zena len bezmocne puci zlost v sebe 😀 😀 😀 😀 😀 - som sa musela nakoniec az zasmiat 😀

jasminet
19. máj 2009

mne nastastie nebolo nejak extra zle, sem tam ma naplo, ale inac sa to dalo, takze aj nakupy som zvladala, ale co som fakt nemohla bolo otvarat chladnicku 😀 ze ulozit nakup, vybrat odtial jedlo - to prosto nehrozilo a ked, tak jedine hlboky nadych, otvorenie chladnicky, zatvorenie chladnicky a vydych 😀

barbarka
19. máj 2009

ja tiez neotvaram chladnicku, v kazdom vrecku mam sacik, a zatial som vracala len na verejnych priestranstvach, v obchodaku este nie, ale pri kazdej prechadzke po hypermarkete, zmolim v ruke sacok🙂

lul
19. máj 2009

a este odporucam ist radsej niekde do drogerioveho oddelenia (tam to aspon vonia) a nie hodit to pri pečive 😀

lul
19. máj 2009

ja len z praktickeho hladiska, ja som nastastie nevracala vobec a ani mi nebolo zle. ja ked som sa prechadzala po obchode, nic mi nechutilo a nic som nekupila. to tiez nie je vyhra 😀

prasiatko30
19. máj 2009

no mna natahovala aj z drogistickych voni - vonavky ma uplne skladali to ma natahovalo len taky rachot - mi to smrdelo na 100km 😝

lul
19. máj 2009

ja som myslela hodit to v tej drogerii, nech to nesmrdi pri rozkoch 😉

mami.sk
19. máj 2009

bizka - ja som zvracala nonstop 9 mesiacov a nakupovanie bolo veru vesele 😀 😀 😀
ale nastastie som vzdy stihla dobehnut 😀
no na velke nakupy som radsej nechodila a ak ano tak len tam kde som vedela ze je nablizku WC 😉
najhorsie to ale bolo v praci ked prisiel zafajcneny klient 😝 😝 😝 / nechapali co sa deje ked som sa zrazu rozbehla prec 😀 😀 😀 /

jasminet
20. máj 2009

jo, este co sa tyka tych nakupov... nemohla som maso nakupovat, to mal manzel na starosti, som sa vzdy vzdialila - aj ked je to pod foliou, natiahlo ma aj pri pohlade na maso, slaninu... ani krajat som to doma nemohla.
a priserne bolo nakupovanie vianocnych darcekov - vonaviek - vsetky mi vonali rovnako zle 😀

zkutnikova
5. aug 2013

baby mne byvalo pri prvom zle non stop takze 10 mesiacov.... ☹ .......cez den v noci...do konca som nestihala ani na wc ist kedze mame o poschodie nizsie wc....mavala som vedro pri posteli....a na verejnosti??no tak som tehotna kde som bola utekala som ako šišina.)....na wc..ale kde som mohla...no ja som zato nemohla ze mi bolo tak zle...nooo...alebo som poslala muza na nakup..... 😀 ...co ine mi ostavalo......teraz cakame druhe babatko a je to uplne ale uplne nieco ine&..d..sem tam mi je blbo ale super popri prvom....:*D....neboj zvladnes to.....drzim prsteky hlavne nech je drocek zdravy-zdrave 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre