16tt a nevie určiť pohlavie dieťatka?

evinkakub
8. apr 2019

Ahojte. Som v 16tt, a dnes ked som sa svojho dr opýtala, ci by vedel uz povedať, ci cakam chlapca alebo dievcatko, povedal mi, ze to ani nie je možné, keďže chlapcom zostupuju vajicka az okolo 20tt.
Tak mi teraz nie je jasné, na co sa na zaciatku druhého trimestra robia všetky tie 3D a podobne, a tiež nechapem ako niektorí dr.dokážu určiť pohlavie už 13, 14tt. Sú to len dohady, alebo ja nemám dobrého doktora?

evinkakub
autor
10. apr 2019

@13riska13 tak ten 20ty bude predsa len istejsi :D

uzanka16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
uzanka16
10. apr 2019

@evinkakub môj gyndos mi pri dcérke v 16.tt. povedal že dievčatko a aj bolo dievča,potom pri synčekovi najprv zlé otočený tak povedal že na 60% dievča ale zle vidno a zrazu sa otočil a pipika ukázal tak povedal že na 100% chlapec a aj bol,vždy ďalšie poradne kontroloval a bolo rovnaké pohlavie ako tvrdil v 16.tt

uzanka16
10. apr 2019

@evinkakub ani tie DNA nie sú 100% kamoška si ich dala urobiť 69€ platila, vyšlo dievča ,lekár už pohlavie nekontroloval a pri pôrode vytiahli chlapca,oni až v šoku,všetko ružové nakúpené a zrazu chlapec,povedali im že sa to občas stáva pri tomto testovaní ak zisťuje mužský pracovník DNA z krvi.

13riska13
10. apr 2019

@evinkakub to jasne ale mam napr v okolí prípad ako tu už baby písali ze tvrdili že je to dievča a po pôrode aha ved to je chlapec a všetko ružové doma

euka210
10. apr 2019

da sa zistit uz aj v 12t, ked je kvalitny usg. Tak v 20t uz je to doveryhodne, ked je spravne otoceny.

romiada
10. apr 2019

@evinkakub my sme krpca zarobili na prelome marca aprila. A ze to bude chalan som sa dozvedela az druhy augustovy tyzden. Pritom som mala špičkoveho doktora. A aj tak nechapem ako to na tej machuli vedia rozoznať či to ma vajka alebo čárečku 🤣 ja som bola rada že na tom rozoznam vobec obrys dieťaťa nieto ešte pohlavie

katarina161
20. máj 2019

Mne povedal v 20tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre