21tt a krvácanie z bradavky. Čo to môže byť?

jarka82
16. nov 2008

ahojte mamicky a buduce mamicky,zacinam tuto temu lebo mam strach a chcem sa s vami podelit 😕 z laveho prsnika teda bradavky mi tecie krv nie vela ale len tak malo take bodocky mam na podprsenke. Nebolia ma s ostatnych otvorou na tej bradavke mi sem tam vyteka taky maz a z jednoho taka krvava ale nemyslim ze je samostatna krv myslim si ze je to zmiesane maz s krvou neviete mi niektora poradit co to moze byt? dakujem za odpovede. Prijemne tehulkovanie 😉

e.vacka
16. nov 2008

Jarka82: Je možné, že je to kolostrum. Asi je ešte dosť skoro v 23 tt, ale je to možné...

jarka82
autor
16. nov 2008

ahoj e.vacka dakujem za odpoved a myslis ze to nevadi ze je to krvave?

emjee
18. nov 2008

ja si myslim, ze by to krvacat nemalo - radsej sa porad s lekarom

e.vacka
18. nov 2008

Jarka: určite sa poraď s lekárom, budeš kľudnejšia. Potom daj vedieť, čo to bolo 😖

jarka82
autor
18. nov 2008

ahoj jasne poradim ale idem az 2.decembra ☹

dadka212
20. nov 2008

Mne dala doktorka včera takú knižočku a bolo tam písané kedy volať okamžite lekárovi a medzi tými dôvodmi bolo aj krvácanie z bradavky, takže určite by som aspoň zavolala a poradila sa...

emjee
20. nov 2008

ja by som tiez aspon zavolala a necakala az do 2.12

zuzkad
20. nov 2008

Ahojte, zaujala ma tato tema, pretoze mam tiez dost problemy s prsnikom, skoro od zaciatku tehotenstva mam uplne popraskany "dvorec" a suchu pokozku, ked sa pri sprchovani namoci zacnu sa mi robit prasklikny a tecie nieco zltkave a strasne ma to stipe, lebo to potom aj krvaca, bola som v poradni a lekarka mi pri prehladke povedala, ze v mojom pripade sa mi prsia velmi naplnaju a z toho dovodu mam taku reakciu, zevraj si mam velmi premastovat prsnik mastickou...mam skusit kalciovu mast, tak skusam a uvidim, lebo je to dost bolestive. Dufajme, ze nam tieto problemy prejdu







🙄 🙄

katka83
21. nov 2008

ahojte ja mam ten isty problem, ze mi z laveho prsnika vyteka kolostrum, teda z obidvoch ale z laveho viacej a ten mi krvaca. Uz som s tym bola aj u lekarky, skontrovala mi prsniky a povedala ze to vyzera na normalne vyvijajuce prsniky v tehotenstve, poradila ze sim mam kupit taku jemnu masticku na bradavky a natierat aby neboli suche, a mam to sledovat a ze ked to bude pokracovat tak ma posle na ultrazvuk. Mna nic neboli, ani na dotyk. Tak dufam ze to bude v poriadku, ale radsej by som isla na ten ultrazvuk hned 😒

danu
14. jan 2010

misik1 • Dnes o 13:16
Caute...
stretla ste sa niektora pocas tehu s niecim podobnym.Dnes som objavila na tielku male cervene bodky od krvi na lavej aj na pravej strane presne v oblasti,kde sa tielka dotykaju prsia. Mate s tym niekto skusenost.
Dakujem 🙂

misik1 • Dnes o 13:38
neviete mi podarit? ci to moze byt este v norme alebo je to nejaka odchylka?

domeli • Dnes o 13:42
domeli, s krvou som sa nestretla. Ale práve dnes som si našla akoby zahnisané bradavky na povrchu. Keď som to už skôr ukázala doktorovi, povedal, že je to v poriadku, že prsia prechádzajú rôznymi zmenami v tehotenstve. Kázal mi prsníky umyť a opatrne poolupovať. Skús sa informovať teda u doktora, ak sa nenájde nik z dievčat, kto by sa s týmto stretol a vedel poradiť viac ako ja.

misik1 • Dnes o 13:55
vdaka domeli...ja som si natrela kremom co mam aj na brusko na prevenciu strii,lebo som si uz mzslela ci to nebude tym zvacsovanim roztahovanim prs...ved sa opytam na poradni

alienka73 • 1d, 15tt • Dnes o 14:01
Misik, ja som mala rovnaky problem v prvom tehu. Sla som radsej hned na gynekologiu, ale dr netusil co to moze byt.Len mi povedal ze ak by sa to opakovalo mam ist na usg prsnikov. Ja chodim pravidelne na usg tak som myslela ze zavolam tomu lekarovi z usg ale uz sa mi to viac neopakovalo tak som to nechala tak. Drzim palce nech sa ti to uz neopakuje. Netusim co to bolo.

misik1 • Dnes o 14:24
dakujem za info alienka..no nemuselo by to uz byt,ale ukludnujem sa,ze kazde telo reaguje na tehu...a gratulujem k tehu s dvojickami,aj moj muz tuzil po dvojickach..my cakame dievcatko

alienka73 • 1d, 15tt • Dnes o 14:58
Misik, dakujem , mozno druhe sa vam zadaria dvojicky 😉 . My sme to neplanovali a ani vo sne netusili. Drzim palce na bezproblemove tehotenstvo 🙂 .

mimaria
29. feb 2012

@jarka82
vidim ze sa tu diskusia rozvija v plnom prude na tuto temu...:( ja mam to iste ale z oboch prsnikov a 33 tyzden tehu. bola som na steroch teraz sa caka na vysledky... vie niekto poradit naco sa mam pripravit? mozem svoje dieta kojit?

mimaria
29. feb 2012

no,ja som bola aj na sono, mam tam niekolko velkych , jednu giganticku hrcku v lavo, vela mensich v pravo a eidentne mi to z toho dovodu kkrvaca.. podla sterou sa rozhodne ci je nutna biopsia v lokalke a pdla biopsie sa rozhodne ci je nutne vyvolart predcasny porod a hned operovat ale bo nie. ... nie ak to bude nezhubne...

livija
10. mar 2015

ahojte ja mam ten isti problem krvaca mi prsnika ale ne teci ale ked to po tlacim vtedi bute taki dobre zeni porate mi co to moze bit ci ste stim uz mali skusenost

livija
10. mar 2015

ahojte ja mam ten isti problem krvaca mi prsnika ale ne tecie ale ked to po tlacim vtedi bute taki dobre zeni porate mi co to moze bit ci ste stim uz mali skusenost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre