Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ecoli
12. júl 2019

Len tie najlepšie! Síce sa občas stane ze preobjednavaju hore dole, lebo vážne majú veľa žien... Ale nesla by som nikde inde. Dr Juhás je velmi mily, vtipný a príjemný človek.. nehovoriac o tom aký je profík!

sapetka
12. júl 2019

@zuzka2807 skor Dankovcik zeleznicna nemocnica😊

pininka1
12. júl 2019

Dankovcik robí len rizikove pacientky, pokiaľ ho nepoznáš, ale aj za mna je naj. No s tým objednávanim je to unho všelijaké. Ale v myslave som bola pri treťom a teda ako som sa aj neskôr dozvedela, pán doktor veľmi rád straší rôznymi diagnózami, aj mňa tak vystrašil, dieťa je malé, má niečo s oblickou a pod. Dieťa sa narodilo 4090g, čo sme aj čakali keďže všetky deti mám veľké a absolútne nič jej nebolo.

sapetka
12. júl 2019

@pininka1 nie nerobi len rizikove aspon pred 2r nerobil mozno sa to zmenilo ale robil normalne kazdu pacientku na objednanie

janulla1
12. júl 2019

Ja som bola na prvých 2 UTZ u dankovcika - UTZ mi robil hatiar, aj teta na tretí sa tam chystám bola som veľmi spokojná, išla som tam po zlých skúsenostiach z Myslavou dvoch kolegýň z prace

anna_orchid
12. júl 2019

Bola som tam v prvom trimestri a pan doktor ma strasil hroznymi diagnozami. V druhom trimestri som uz sla do Presova, kde sa lekari divili, ako ma mohli s mojimi vysledkami strasit. Urcite neodporucam, za mna otrasny a neprofesionalny pristup.

lilly256
12. júl 2019

Ja som tam bola Teraz aj v prvom aj v druhom trimestri 🙂 veľká spokojnosť , dobrý prístup bábätko je zdravé - žiadne strašenie neprebiehalo.. akurat na tom morfe sme dlho čakali prechádzali Lebo sa bábätko nechcelo otočiť .. ale za to doktor nemôže

alilka
12. júl 2019

Ja som bola pri Juhasovi v 1.trimestry a chystám sa aj v druhom..bola som veľmi spokojná. A áno Dankovcik berie iba rizikové pacientky..ostatné vyšetrujú Ini lekári u jeho..

sapetka
12. júl 2019

@alilka ja som nebola rizikova a vsetril ma 2x😊lebo som sa vyslovne k nemu objednala

alilka
12. júl 2019

@sapetka teraz!?predtým vyšetril aj mňa..teraz už nevyšetruje .

sapetka
12. júl 2019

@alilka aka vasniva🤣

pininka1
12. júl 2019

@sapetka veď toto som písala aj ja, ak si vyslovene žiadas jeho, tak ťa vyšetrí,aj ja som k nemu tak chodila. Ale ženy co to nevedia sa objednajú u nich a pokiaľ niesu rizikové idú k inému lekárovi.

erikavasilova
12. júl 2019

Ja som bola veľmi spokojná 🙂 velmi milý, všetko pekne vysvetlil , malý sa nechcel ukázať bola som sa prechádzať ...všetko poriadne vyšetril... Uz dlho som sa s takým prístupom lekára nestretla

joysi
23. júl 2019

@zuzka2807 ahoj 🙂 som v 17tt...a tiež by som chcela ísť na 3D usg....môžem sa objednať k inému lekárovi...okrem toho ku ktorému chodím na poradňu?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli