Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký máte názor na kúpanie sa v bazéne počas tehotenstva?

19. máj 2020

Ahojte chcem sa spýtať kúpali ste sa keď ste boli tehotné v studenšej vode alebo zas v horúcej :D? Cez leto sa určite chcem kúpať aspoň v záhradnom bazéne do už budem možno aj okolo 26tt...dávali ste si do vody aj tie ochanné tampóny alebo do domáceho bazéna je to podľa mňa zbytočné? čo si myslíte o návšteve kúpaliska keď je korona a ešte tehotná aj s malým dieťaťom?

emilka_1
19. máj 2020

Studená, teplá, čo je tebe príjemnejšie 🙂 ja milujem studensiu, hlavne, keď su hicaky.
Na kupko sa už teraz teším, som v 7. mesiaci a mám vyše ročného syna, no budeme chodiť, keď otvoria určite.
Ja som nosila na verejné také tampóny vazelinove (z lekárne), do domáceho asi netreba, tam viem, kto sa kúpe 🙂

xjakubikovak
19. máj 2020

myslim ze vo velmi horucej by sa nemalo. Tampon do domaceho nie ak pojdes na kupalisko tak urcite nech nechytis nejaku infekciu

nikpa
20. máj 2020

Ja som sa v lete kupala na kúpalisku s tampónom, tiež uz vo vyssom tt. A vsetko bolo ok. Co sa tyka kupania na kúpalisku pocasu korony, no vo vode by som sa nebala pretoze tam dávaju chlór alebo inu dezinfekciu, skôr to množstvo ľudí čo sa tam premelie by som riešila.

lentilkaxxx
21. máj 2020

Cele roky vymetáme aquaparky zhruba každý druhý víkend. Zastavil to až náš krízový štáb vyhlásením opatrení proti korone. Lekár mi povedal, že ak telo bolo zvyknuté, nemusím sa obávať, práve že voda nadľahčuje a pomáha svalom. Treba sa radšej vyhnúť varencu, ale teplota vody do 37 oC je v pohode. V prvom trimestri som si síce dala menšiu pauzu s verejným kupaním, ale inak som sa celé tehotenstvo denne min.hodinu naložená vo vani. Teraz čakáme, kedy otvoria aquaparky a vyrážame (aj na pobyty). Do pôrodu si to chcem ešte užiť.
V lekárni predávajú špeciálne tampóny, môžeš ich použiť. Ja som ich doteraz vždy zabudla doma alebo v druhej taške v aute a nič sa nestalo.

monami
25. máj 2020

sukromny bazén, len pre tehulky a babatká

Tu začni písať odpoveď...

Odošli