Bolesti v podbrušku ako pred menštruáciou sú normálne?

monika237
31. okt 2008

Ahojte, som v 24tt a chcela by som sa Vás spýtať, že či je občasná bolesť v podbrušku ako pred menštruáciou normálna, alebo by som sa mala niečoho obávať...k dr. idem až o 2 týždne, tak sa obávam, či by som nemala ísť skor...predtým ma to bolievalo len tak ráno,ale dnes ma to skoro celý deň...je to úplne tá istá bolesť ako keď som mala menštruáciu...tak prosím, keď máte s tým nejaké skúsenosti, poraďte...vopred dakujeem 🙂)

shela
31. okt 2008

monika...podla mna ti len rastie(natahuje) maternica...keby to boli kontrakcie tak to by bolest prichadzala v intervaloch..ale ked sa velmi bojis tak radsej skoc do nemocnice

monika237
autor
31. okt 2008

Ahoj no dik za odpoveď, no už to prešlo, ale ked znovu začne tak skočím radsej...a este som cela,že výtok taký biely je normálny???

shela
31. okt 2008

monika...hej ja ho mam tiez 😠 uz mi to lezie na nervy lebo bez intinky nemozem ist ani na krok...keby si mala v tom vytoku iba kusocek krvi musis ist do nemocnice..-moze ist aj hlienovu zatku..

clea333
31. okt 2008

monika, ten biely vytok je uplne normalny pri tehu, nebezpecna je krv a krce v brusku 😉 pichanie bruska mam aj ja, to sa nam natahuje maternica

monika237
autor
31. okt 2008

no mne to tiez dost lezie na nervy, ale uz som si aj zvykla pomaly....no a mimochodom uz cítim pohyby dosť dávno,ale posledné dva dni sa nejak menej hýbal..neviem,možno len stresujem a zdá sa mi to a teraz tie pohyby ako keby citim az dole v podbrušku....nechápem.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre