Bolesti v podbrušku v 26 týždni

opica89
20. apr 2012

ahojte žienky, mam hrozne bolesti v podbrusku bola som aj u lekarky a ta mi predpisala magnezium. Placentu mam nizko na zadnej stene ale nastastie som nekrvacala. predvcerom ma aj križe boleli ale potom to preslo v noci ma bolia nohy na vnutornej strane stehien. velmi sa bojim, že o babatko prideme ☹ mam este aj druhe male dieta 2rocne tak velmi oddychovat nemam kedy ☹ a som na neho sama kedze malzel pracuje mimo mesta. mate niekto podobne skusenosti? velmi som nestastna lebo iba same komplikacie mam ako som otehotnela. prosim poradte niekto.

leeenka26
23. apr 2012

@opica89 ok ved v pohode, ale davaj si velky pozor na seba, keby sa ti cokolvek nezdalo, su tu lekari, staci ist a opytat sa, naozaj to nestoji za to potom si nieco vycitat.

opica89
autor
23. apr 2012

@leeenka26 urcite nebudem cakat ak by sa nieco dialo, užaj budem u lekarky nastupena, ved ja chcem babatko vynosit a tesit sa z neho nie o neho prist. len mi to take pride lebo pri prvom som ani nevedela poriadne že som tehotna iba mi brusko rastlo a teraz ma boli tam a o týžden zase tam

leeenka26
23. apr 2012

@opica89 kazde tehotenstvo je ine, ja som mala smolu a porodila som v 26. tt, teraz sa drzim a uz som v 36. tt, takze neda sa zorvnavat prve s druhym, tretim, atd...

opica89
autor
23. apr 2012

no to ti nezavidim muselo to byt dost zle a smutne ked sa ti to stalo. ALe teraz sa tesis s dalsieho babatka, ktoré sa o chvilu narodi. Aj ked spomienka na to prve ostane stale. hlavne nech ste zdraví obaja. neboj sa potom porovnas ked budes cakat tretie babatko

opica89
autor
23. apr 2012

@leeenka26 no to ti nezavidim muselo to byt dost zle a smutne ked sa ti to stalo. ALe teraz sa tesis s dalsieho babatka, ktoré sa o chvilu narodi. Aj ked spomienka na to prve ostane stale. hlavne nech ste zdraví obaja. neboj sa potom porovnas ked budes cakat tretie babatko

leeenka26
23. apr 2012

@opica89 Dost zle a smutne a tak to navzdy zostane. Ale s tym uz ja nic nenarobim. ☹

monka91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre